Aranżacja wnętrz

Nawet skromna aranżacja wnętrz może stać się bardzo atrakcyjna, jeśli potrafimy zatroszczyć się o właściwe oświetlenie. Dopomogą nam w tym m.in. odpowiednie lampy, plafony oraz żyrandole. Rezultat wzmocnią dekoracje świetlne (oświetlenie świąteczne), jakie są współcześnie bardzo modne w wystroju wnętrz. Oświetlenie nowoczesne to oświetlenie górne, jak również boczne. W pokoju dziennym sprawdzą się żyrandol czy plafoniera, kinkiety, lampy stojące.
lampa
Oprawcowane przez: N@ncy N@nce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Osiągalne oprawy świetlne zaspokoją tak amatorów klasyki, jak i nowoczesności w aranżacji wnętrz. Dziś oświetlenie każdy może dopasować do swych wymogów (). Jeśli posiadamy nowoczesny salon, to wybierzmy lampy włoskie (), żyrandole a także kinkiety, które zadziwiają formą oraz materiałem, z którego je wykonano. Dzięki nim aranż pomieszczeń nabierze barw. Producenci lamp (zobacz lampy na biurko) wciąż szukają nowych materiałów, oryginalnych metod wykorzystania starych materiałów oraz pomysłów na niepospolite połączenia surowców. Dzięki temu oświetlenie nabiera współczesnych, albo klasycznych kształtów, które każdy będzie mógł dopasować do swego salonu ().

Różne notki

Lampy - pomysł na ozdobę domu

Oprawcowane przez: Technolux
Jeśli dekorujemy swoje gniazdko, chcemy, aby wszystko było niepowtarzalne. Zastanawiamy dniami i nocami nad najmniejszym elementem. Biegamy po salonach w poszukiwaniu idealnych do naszej wizji mebli iniezbędnych akcesoriów. Wertujemy magazyny wnętrzarskie, poszukując natchnienia. Aranżacja każdego pomieszczenia to odbicie naszej indywidualności. Ponadto, chcemy najzwyczajniej w świecie poczuć się we własnych czterech kątach miło i wygodnie.


Aranżacja pomieszczeń mocno uzależniona jest od oświetlenia, w związku z tym twórcy odpowiedzialni za żyrandole czy plafony wdrażają coraz nowsze materiały. Lampy ze szkła połączonego z plastykiem? Dlaczego nie. Kryształowe szkło wiąże się obecnie z tworzywem sztucznym, w użyciu jest karton, a także filc, koronka jak też włóczka. Spotyka się także abażury z plastycznych tworzyw, np. silikonu, których układ mogą modelować użytkownicy, przykładowo wyginając oprawę lampy w przeróżne strony. Łatwy sposób, ażeby aranżacja salonu mogła bezustannie ulegać drobnej korekcie. Powstają także żyrandole wyplatane z traw bądź wikliny przypominające koszyki a także ręcznie kute z mosiądzu albo miedzi nawiązujące do designu starych mis. Projektanci dają drugie życie produktom i materiałom. Oferują żyrandole z butelek PET, zakrętek oraz innych surowców wtórnych.


lampy stojące
Oprawcowane przez: Le Pukka Concept Store
Na podstawie danych z: www.lepukka.pl
Nierzadko nowoczesność opraw uwydatnia ich rozmiar - do dużych minimalistycznych wnętrz pasują żyrandole w rozmiarze XXL. Lampy w dużych rozmiarach znakomicie będą się prezentowały w nowoczesnym salonie. Żyrandole to doskonały pomysł przede wszystkim z tej przyczyny, iż są ponadczasowe, a modyfikują się tylko ich kształty.
2019-09-06 11:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.