Zmiany w aranżacji domu- skąd zdobyć niezbędną inspirację?

Dużo programów o aranżacji wnętrz prezentuje nam zmiany lokali z zagranicy – niesamowitych przestrzennych loftów, starych kamienic z europejskich stolic. Czy w Polesce nic się nie dzieje?

wystrój mieszkania
Oprawcowane przez: Nico Kaiser
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wręcz przeciwnie, i u nas można natknąć się na niesamowite remonty. Zmiana wystroju domu to najczęściej koncepcja do tego, by użyć wyobraźni i wykonać coś totalnie nowego i kreatywnego. Całe szczęście Polacy są coraz bardziej nowatorscy. Dzięki temu powstają zupełnie nowe pomieszczenia, które nie są zachowawcze i mogą stanowić bardzo ciekawą oraz inspirującą innych propozycję odmiany w pomieszczeniu (czy ktoś z Warszawy zajmuje się dekoracją wnętrz?).

Różne notki

Każdą łazienkę można aranżować pięknie, trzeba jedynie zaplanować odpowiedni projekt

oświetlenie w łazience
Oprawcowane przez: Aussie Assault
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Łazienka - jedno z najistotniejszych i najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w mieszkaniu. Jej projekt ma kolosalne znaczenie dla komfortu i użyteczności, jak też dla satysfakcji osób korzystających z sanitariatu, więc jego dopracowaniu winniśmy poświęcić dużo uwagi. Łazienka nie powinna okazać się nudna i szablonowa, można urządzić ją na mnóstwo sposobów, dopasowując jej projekt do indywidualnych warunków metrażowych, możliwości finansowych oraz upodobań lokatorów.


Sama ostatnio odmieniłam wygląd mojego mieszkania o 180 stopni! Dotychczas miałam raczej zwyczajne pomieszczenie ze zwyczajnymi kolorami ścian i zwyczajnymi meblami w kolorze olchy miodowej (moim ulubionym przez wieki!). Od niedawna mam bardzo współczesny salon w intensywnych kolorach – czerni i czerwieni. Wiele odwiedzających mnie gości jest zszokowanych, jak ja mogę przebywać w takich kolorach. Dla mnie prezentują energetyczną propozycję, dodają siły i werwy do działania. Co prawda, dla równowagi sypialnię urządziłam sobie w jaśniuteńkich, pastelowych barwach.

mieszkanie, wnętrze, meble
Oprawcowane przez: ZZ Bottom
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przed przystąpieniem do lokalowej rewolucji długo szukałam w Internecie opcji „Before & After”, która spodoba mi się. Po prostu lubię takie rzeczy i szukanie koncepcji w Internecie. Od razu weszłam na blog, gdzie jest ogrom bardzo oryginalnych koncepcji - M. Kafar. Ważne jest jednak, że koncepcje prezentowane przez internautkę Lovingit są łatwe do zrobienia również bez dużego budżetu na meble. Koncepcja, która co prawda nie jest w moim klimacie, ale totalnie mnie urzekła znajduje się tutaj: najnowszy wpis
2019-06-04 19:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.