Jak małym kosztem odświezyć swe mieszkanie?

Jesień, na przekór pozorom, to bardzo dobry czas na odświeżenie domu. Budowlańcy dysponują wolnymi terminami a my możemy liczyć na rabaty.
obrazki ścienne
Oprawcowane przez: Michael King
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W wielu przypadkach generalny remont wcale nie jest konieczny albowiem kilka niewielkich przeróbek wystarczy by diametralnie zmienić oblicze naszego pomieszczenia.


Obraz
Na podstawie danych z: http://demur.pl/obrazy


Malowane kafelki to fantastyczna inwestycja. Na rynku spotkamy mnóstwo rozlicznych motywów i kolorów. Moda na deseniowe płytki „przywędrowała” nad Wisłę z krajów Ameryki Łacińskiej i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż „zamieszka” u nas na dłużej malowanie kafelków. Ostatnio albowiem rzeczone „dekoracje” cieszą się rosnącą popularnością, stając się najgorętszym „hitem” niejednego sezonu. Ożywiają wnętrza, nadając im niepowtarzalny klimat. Doskonale sprawdzają się w łazience bądź kuchni. Przemiana sypialni czy pokoju dziennego również nie musi być kosztowna. Wystarczy zaopatrzyć się w obrazki ścienne ażeby zyskały one „nowe” życie. Domowa „galeria” stanowi doskonały sposób na to aby wyrazić swoją osobowość.
Każdy wszak może zaplanować ją sam umieszczając w niej wymyślony nadruk, między innymi zdjęcie ukochanej osoby, fotografię z wakacyjnych wojaży lub też motto które najpełniej oddaje nasz sposób życia obrazek ścienny. A jezeli masz w sobie duszę artysty, puść wodze fantazji i zaprojektuj kompozycję, łącząc obrazki, wycinki z gazet
2019-05-03 14:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.