Nasz pokój dzienny może, a może nawet powinien być bardziej gustowny!

Doskonała informacja dla tych osób, które nie są zbytnio usatysfakcjonowane z prezencji swojego salonu - jak najbardziej można poradzić sobie bez żadnego problemu z tym, aby nareszcie być w pełni zadowolonym z jego wyglądu. Niby to oczywistość, lecz całkiem często oglądając salony własnych bliskich, kontrahentów, etc., łatwo dojść do wniosku, że tak naprawdę nie wszyscy wiedzą w jaki sposób zadbać o elegancję swojego salonu!
marmur
Oprawcowane przez: Mr. T in DC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
A więc: co warto zarekomendować chcącym znacznie odmienić swój salon? No cóż, niesamowicie istotne jest to by w żadnym razie nie uważać, że czymś godnym uwagi są kiczowate bibeloty. Wiele kiczu dostrzec idzie w salonach. Co prawda kicz nie jest całkowicie negatywny, jednak w przeważającej większości sytuacja jest taka, iż to niejako nieświadomie stosowany kicz. Trzeba zatem postarać się o to by mimo wszystko trzymać się z dala od kiczu.

Różne notki

W jaki sposób przy okazji remontu generalnego domu zupełnie zmienić prezencję mieszkalnego wnętrza

wnętrza
Oprawcowane przez: www.stylemepretty.com/
Na podstawie danych z: www.stylemepretty.com/
Bycie właścicielem gustownie wyposażonego domu jest marzeniem każdej pani domu. Aby jednak konkretne pomieszczenie nie odstraszało gości, trzeba je raz na jakiś czas zmieniać oraz jednocześnie dostosowywać do obecnie obowiązujących nurtów w modzie. Zdarzają się małżeństwa, które przez nawet szesnaście lat nie wykonują żadnych remontów w domu.


A może interesujący jest w ostatnich latach coraz powszechniej stosowany kamień dekoracyjny? Nieco drogi będzie to remont, ale z pewnością można powiedzieć, że nierzadko tego typu kamień powoduje, że ściany naszego domu nareszcie prezentują się w taki sposób jak tego bardzo chcemy. A zresztą bez nadmiernej przesady z ceną - jeśli natrafimy na względnie korzystną pod względem cenowym robociznę, to zasadniczo kamień nie będzie bardzo drogi.

przykładowe wnętrze salonu
Oprawcowane przez: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Warto również zakupić na ścianę jakiś fajny malunek - pewnie nic niecodziennego, dzieła sztuki są stosunkowo drogie, lecz i tak nie wydaje się, aby kupno przedniego obrazu, który faktycznie dopieści wnętrza pokoju dziennego, było wielce trudną do przeprowadzenia akcją. Pamiętajmy, że w wielu przypadkach taki obraz, który dzisiaj nie kosztuje zbyt wiele, najzwyczajniej po jakimś czasie nagle mocno podrożeje. Inwestycja w sztukę się zwraca.

W takim razie powodzenia w urządzaniu swojego salonu - ciężka to przeprawa, lecz jednak absolutnie nie można powiedzieć, iż jest przesadnie trudna. Na całe szczęście w żadnym wypadku nawet całkowity laik nie będzie mieć problemów. Naturalnie to bardzo optymistyczna teza, lecz tak naprawdę trudno za bardzo się zadręczać.
2019-10-04 12:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.