Nieduże łazienki w praktycznych przykładach czyli w jaki sposób umeblować to pomieszczenie, jeżeli ma się niewiele miejsca.

Urządzanie niewielkiej łazienki może być nie lada problemem dla osób które ją projektują. Należy przecież zmieścić wszystkie konieczne meble i sprzęty, pamiętając równocześnie o funkcjonalności oraz wygodzie. Nie jest to łatwa sprawa, lecz przy odrobinie wysiłku i wyborze odpowiedniego wyposażenia może ten cel się udać osiągnąć.

łazienka
Oprawcowane przez: TwojaBateria.pl
Na podstawie danych z: TwojaBateria.pl
Po pierwsze należy określić precyzyjnie, co jest niezbędnym wyposażeniem, a z czego można zrezygnować. Przykładowo wanny są niezwykle wygodne i praktyczne, lecz będą zajmować bardzo dużo potrzebnego miejsca. Może więc warto z nich zrezygnować i zamontować co innego, bardzo dobrze jako zastępstwo będą się sprawdzać brodziki z prysznicami - zapoznaj się z propozycją.

Jednak jeżeli ktoś koniecznie uprze się przy wannie, to może pomyśleć albo o mniejszej, która nie zajmuje tak wiele miejsca, albo o wersji narożnej, pozwalającej na znacznie lepsze wykorzystanie powierzchni, którą się ma dostępną. W sklepach obecnie jest taka ilość najróżniejszych modeli, że bez większych problemów da się wybrać odpowiednią wannę do swojej łazienki.

łazienka
Oprawcowane przez: Dakil Auctioneers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Oszczędności miejsca można także zrobić przy innych elementach wyposażeniowych. Zamiast ogromnej, zajmującej połowę łazienki pralki kupić można wersję kompaktową, mającą czterdzieści centymetrów głębokości. Smukła, wyższa umywalka również pozwoli zaoszczędzić kilka centymetrów, tak samo będzie z WC - warto znaleźć model, jaki będzie miał małą głębokość, znowu na tym może być nieco oszczędności.

Kliknij tutaj - więcej zobaczysz w serwisie, który znajdziesz w tamtym serwisie. To będą inne tego rodzaju porady, więc bez wątpienia je także uznasz za użyteczne.Różne notki

Odprężająca kąpiel, czyli radość z posiadania domowego jacuzzi

jacuzzi
Oprawcowane przez: EscapadaRural
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z pewnością każdy z nas po ciężkim dniu pracy marzy o długiej oraz relaksującej kąpieli. Wskutek tego dużo osób woli mieć w domu wannę aniżeli prysznic, bo niewątpliwie posiadanie wanny wytwarza więcej możliwości i wiąże się także z większą wygodą.

Jeśli się to wszystko pozbiera razem, to okazać się może, że dzięki odpowiednim decyzjom miejsca w łazience robi się naprawdę sporo. W małych łazienkach poza wielkością sprzętów i mebli ogromną rolę odgrywają płytki podłogowe i ścienne (zobacz szczegóły). Odpowiednio dobrane potrafią zwiększyć optycznie przestrzeń, można więc poznać zasady, których trzymać się trzeba przy ich kupnie. Na koniec można jeszcze parę słów powiedzieć o wyborze mebli. Także w łazience się one przydają, lecz nie należy przesadzać z ich ilością, całkowicie wystarczą dwie niewielkie szafki na podręczne przybory kosmetyczne.

Przeglądnij naszą stronę. Masz możliwość poczytać na niej nowe zajmujące wpisy. Więc kliknij, aby zobaczyć więcej wiadomości na zbliżony temat.

/J]
2018-12-17 07:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.