Pragniesz posiadać czarno białe kafle podłogowe? To genialny sposób na stylowe wnętrze w twoim domu! Sprawdź więcej w tekście!

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, bardzo zwyczajnego połączenia czerni i bieli? Ja też! Dziś zaproponuję ci sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Grasz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo modnie.


Fajnie pasuje do nowoczesnych pokoi, stylizowanych w klasycznych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie często czyścić płytki, lubisz sprzątanie, na pewno masz możliwość przemyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Na podstawie danych z: pixabay
konceptem. Będzie wyglądać bardzo ciekawie jeśli w dodatku nie przykryjesz jej dywanem. Trzeba jedynie obmyśleć, jakie rzeczy i kolor ścian wybrać do takiej przestrzeni - .
Na ścianach fajnie będą prezentować się różne barwy beżowego koloru. Szczególnie gdy mamy meblościankę utrzymaną w kolorach brązów. Takie złączenie kolorystyczne doda wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również postawić na zrobienia wnętrza w całości czarno białej, przez to pomalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało.

Czy myślisz o bardziej szczegółowym poznaniu analizowanego tu artykułu? Jeśli tak, to zweryfikuj stronę (www.iltex.pl/produkty/posciel/narzuty/), która także niewątpliwie przyciągnie Twój wzrok.

Interesująco będą na ich tle wyglądać meble również - rekomendują nas utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Stawiajmy tym samym na przedmioty i meble w tych dwóch barwach.


Wnętrze będzie wtedy bardzo eleganckie.
Fajnym elementem będą również najprzeróżniejszego rodzaju przedmioty w kolorach szarości, czy stonowanych beży. Można np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna. Fjanym konceptem będą również połyskujące rolety w stalowym kolorze - tego autora. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym odcieniu, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością spodoba się naszym gościom.
2019-06-05 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.