Pragniesz posiadać czarno białe kafle podłogowe? To genialny sposób na stylowe wnętrze w twoim domu! Sprawdź więcej w tekście!

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, bardzo zwyczajnego połączenia czerni i bieli? Ja też! Dziś zaproponuję ci sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Grasz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo modnie.


Fajnie pasuje do nowoczesnych pokoi, stylizowanych w klasycznych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie często czyścić płytki hiszpańskie - internetowa: wypróbuj płytki hiszpańskiezobaczysz na http://www.euro-ceramika.pl/plytki-hiszpanskie-nowe-trendy-kolekcje/ -, lubisz sprzątanie, na pewno masz możliwość przemyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Na podstawie danych z: pixabay
konceptem. Będzie wyglądać bardzo ciekawie jeśli w dodatku nie przykryjesz jej dywanem. Trzeba jedynie obmyśleć, jakie rzeczy i kolor ścian wybrać do takiej przestrzeni - http://www.lovingit.pl/blog/czarno-biale-plytki-we-wnetrzach-szachownica-heksagony-czy-artystyczne-bazgranie-odpowiedzi-na-zakupach-online/.
Na ścianach fajnie będą prezentować się różne barwy beżowego koloru. Szczególnie gdy mamy meblościankę utrzymaną w kolorach brązów. Takie złączenie kolorystyczne doda wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również postawić na zrobienia wnętrza w całości czarno białej, przez to pomalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało. Interesująco będą na ich tle wyglądać meble również utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Stawiajmy tym samym na przedmioty i meble w tych dwóch barwach.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.