Jak prawidłowo odliczyć ulgę na Internet, prowadząc sklep internetowy oraz czy wskazane jest zdecydować się na leasing wozu

Biznes prowadzony w Internecie wzbudza aktualnie coraz większe zaciekawienie. Mnóstwo ludzi korzysta z Netu, zaś zakupy przez Sieć z dnia na dzień staję się coraz bardziej słynne.


Sporo jednostek sądzi, że prowadzenie sklepu internetowego może być nawet bardziej zyskowne, aniżeli prowadzenie sklepu stacjonarnego, tym bardziej, iż mając aktywność internetową, częstokroć wolno skorzystać z wielu rozlicznych ulg oraz odliczeń.

pieniądze w Euro
Oprawcowane przez: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli do naszych narzędzi pracy przylega komputer oraz Sieć, to zdołamy skorzystać z ulgi internetowej i odliczyć ją od podatku. Dzięki temu zapłacimy mniejszy podatek. A jak odliczyc internet od podatku (http://cenabiznesu.pl/-jak-odliczyc-vat-od-wydatkow-na-media-przy-dzialalnosci-we-wlasnym-mieszkaniu) ? Nie jest to trudne. Wypełniając PIT, powinniśmy jedynie wypełnić pomocny formularz, jaki służy do odliczeń oraz ulg podatkowych. Aby odliczyć ulgę za Net, powinno się skorzystać z załącznika PIT/O. Warto jednak pomnieć o tym, iż dzisiaj korzystanie z ulgi na Net zostało trochę ograniczone i nie każda jednostka zdoła z niej skorzystać. Z ulgi na Net wolno korzystać tylko poprzez dwa kolejne po sobie lata podatkowe. Jeżeli nie stosowaliśmy dotychczas ulgi internetowej, to zdołamy począć korzystanie z niej w dowolnym, wybranym poprzez nas roku podatkowym.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.