Prezenty są niezwykle istotne w naszym życiu i nawet jeżeli tak nie myślimy, to przy rozmaitych okazjach możemy przekonać się o ich znaczeniu

Na pewno każdy z nas ma w życiu takie chwile, w których koncentruje się na osobie, jaką chciałby obdarować czymś specjalnym. Najlepiej, gdy wręczany przez nas upominek jest naprawdę unikatowy, jako że świadczy on o naszej uwadze, jaką darzymy drugą osobę. Zakupywanie takich akcesoriów jak naczynia do kawy i herbaty czy z kolei naczynia kuchenne na pewno pokazuje nas jako ludzi ciepłych i patrzących na życie pragmatycznie. Obdarowywanie kogoś zbędnymi ozdobami nieadekwatnymi do całej aranżacji wnętrza, w którym mieszka, może natomiast być uznane za nietakt i nieprzywiązywanie większej wartości do relacji, jakie łączą solenizanta i kupującego.

prezent
Na podstawie danych z: morguefile.com
Jeśli naprawdę chcemy sprawić komuś niespodziankę, to powinniśmy solidnie przemyśleć, co najlepiej kupić i ile pieniędzy wydać na upominek. Jeśli chodzi o pieniądze, to warto kierować się zasadą, że to okazja powinna decydować ile wydać na prezent. Imieniny rzecz jasna wymagają mniejszych kwot pieniężnych niż ślub, ale czy dla wnuków prezenty powinny być kosztowniejsze niż dla kuzynów? W tym względzie obowiązują własne reguły, bowiem co rodzina, to inne obyczaje i nie każdy podchodzi z pozytywnym nastawieniem do pomysłu, żeby bliższym krewnym albo bardziej lubianym ofiarowywać więcej, a innym mniej. Pamiętać trzeba także o tym, że zbyt cenny podarek może być uznany za niestosowny, ponieważ może narażać solenizanta na poczucie zobowiązania do rewanżu i wywoływać wrażenie, że chcemy pochwalić się własnymi możliwościami finansowymi. Pamiętajmy, że umiar to podstawa taniomania wyposażenie do kuchni.


Różne notki

Uwypuklijmy swoją urodę, podarujmy kobiecie coś eleganckiego

wizerunek - sklep
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nieistotne, czy same chcemy prezentować się pięknie, czy pragniemy dać prezent kochanej osobie. Naszyjniki i wszelakiego rodzaju zawieszki uwypuklą urodę ich właścicielki.


Jeżeli chcemy wyglądać doskonale oraz na czasie, zdecydujmy się na naszyjniki celebrytki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.