Pomysły na aranżację pomieszczenia na poddaszu

Poddasze to dla mnie ulubiony temat! Zapewne myślisz o tym dlaczego? Otóż w moim rodzinnym domu znajduje się wielkie, przestronne poddasze, które czeka na zagospodarowanie. Cały czas czekam na sprzyjający finansowo moment, by wykończyć raj.

Pokój ze skosami
Oprawcowane przez: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.
Problem zagwostkę niewielką, jak już wykończę tą przestrzeń, to nie będę potrzebować od rodziców wyjeżdżać. Już jest to trudne, bo mama rozpieszcza smacznymi obiadami, kolacyjkami, tata grillami i domowymi nalewkami. Są niesamowici pod wszystkimi względami! Zazdroszczę sama sobie.

Tutaj odnajdziesz mnóstwo ciekawych danych na omawiany temat - wystarczy wejść na nasz odsyłacz, a na pewno dane tam umieszczone będą wartościowe.

Wiadomo, kiedyś byłam zbuntowana, byłam małą Zosią samosią i nie doceniałam domu, który mam. Wszystko zmieniło się z wiekiem - jak zaaranżowac poddasze.

Różne notki

Drzwi wewnętrzne mają za zadanie chronić naszą prywatność

wyposażenie domu
Oprawcowane przez: Invado
Na podstawie danych z: Invado
Drzwi wewnętrzne mogą przydać wnętrzu właściwy wygląd.Jeżeli kupujemy drzwi zewnętrzne, to chcemy mieć gwarancję, że osłonią one nasz dom przed nieupoważnionym wtargnięciem oraz równocześnie, że będą się dobrze prezentowały. Trochę inaczej przedstawia się sprawa w momencie, gdy pragniemy nabyć drzwi wewnętrzne.


Poddasze w rodzinnym domu pewnie kiedyś będę współdzielić z bratem, który chce tam urządzić swoją pracownię plastyczną - sprawdź jak urządzić poddasze. Nie mam w sumie nic przeciwko temu, bo lubię zapach (kliknij tu) terpentyny i artystyczny klimat. Jako wielbiciel teatru od kilku lat przebywam artystami różnej maści. Wiem, że to ludzie niezwykle specyficzni, którzy w pewnym sensie chodzą z głową w chmurach, a na miejscu często są tylko ciałem. I tak uwielbiam ten specyficzny świat, ciężką, zakurzoną kurtynę, scenę, widownię, szczególnie jest pusta. Teatr pokochałam kiedy mieszkałam w Lublinie, był to piękny czas.
Podłogi na poddaszu chcę zrobić drewniane. Planuję, by były w jasnym odcieniu. Na jednym z poziomów który jest usytuowany trochę wyżej, chcę zrobić sypialnię. Skosy chcę wyszpachlować i pomalować na delikatne kolory – pastele, w koniecznie wiosennych odcieniach – pomarańczowym, zielonym i żółtym. Jednym z cięższych części działań będzie zrobienie dodatkowych dwóch okien w dachu. Chce by była to przestrzeń pełna światła! W jednym z miejsc urządzę moją pracownię, z wielkim biurkiem, sporym fotelem i miejscem na dokumenty… Ach! Marzenia, marzenia…
2018-11-15 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.