Pomysły na aranżację pomieszczenia na poddaszu

Poddasze to dla mnie ulubiony temat! Zapewne myślisz o tym dlaczego? Otóż w moim rodzinnym domu znajduje się wielkie, przestronne poddasze, które czeka na zagospodarowanie. Cały czas czekam na sprzyjający finansowo moment, by wykończyć raj.

Pokój ze skosami
Oprawcowane przez: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.
Problem zagwostkę niewielką, jak już wykończę tą przestrzeń, to nie będę potrzebować od rodziców wyjeżdżać. Już jest to trudne, bo mama rozpieszcza smacznymi obiadami, kolacyjkami, tata grillami i domowymi nalewkami. Są niesamowici pod wszystkimi względami! Zazdroszczę sama sobie. Wiadomo, kiedyś byłam zbuntowana, byłam małą Zosią samosią i nie doceniałam domu, który mam. Wszystko zmieniło się z wiekiem - jak zaaranżowac poddasze.

Różne notki

To wyjątkowo istotne, aby umieć, jak udzielać pierwszej pomocy, ponieważ to na pewno się przydaje

środki
Oprawcowane przez: Keith Williamson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdego dnia zdarzają się wypadki, w których narażone jest ludzkie życie albo zdrowie. Warto wiedzieć, jak trzeba zachować się w takiej sytuacji, aby mieć szansę pomóc poszkodowanym.


Poddasze w rodzinnym domu pewnie kiedyś będę współdzielić z bratem, który chce tam urządzić swoją pracownię plastyczną - sprawdź jak urządzić poddasze. Nie mam w sumie nic przeciwko temu, bo lubię zapach terpentyny i artystyczny klimat. Jako wielbiciel teatru od kilku lat przebywam artystami różnej maści. Wiem, że to ludzie niezwykle specyficzni, którzy w pewnym sensie chodzą z głową w chmurach, a na miejscu często są tylko ciałem. I tak uwielbiam ten specyficzny świat, ciężką, zakurzoną kurtynę, scenę, widownię, szczególnie jest pusta. Teatr pokochałam kiedy mieszkałam w Lublinie, był to piękny czas.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.