Pomysły na aranżację pomieszczenia na poddaszu

Poddasze to dla mnie ulubiony temat! Zapewne myślisz o tym dlaczego? Otóż w moim rodzinnym domu znajduje się wielkie, przestronne poddasze, które czeka na zagospodarowanie. Cały czas czekam na sprzyjający finansowo moment, by wykończyć raj.

Pokój ze skosami
Oprawcowane przez: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.
Problem zagwostkę niewielką, jak już wykończę tą przestrzeń, to nie będę potrzebować od rodziców wyjeżdżać. Już jest to trudne, bo mama rozpieszcza smacznymi obiadami, kolacyjkami, tata grillami i domowymi nalewkami. Są niesamowici pod wszystkimi względami! Zazdroszczę sama sobie. Wiadomo, kiedyś byłam zbuntowana, byłam małą Zosią samosią i nie doceniałam domu, który mam. Wszystko zmieniło się z wiekiem - jak zaaranżowac poddasze.

Różne notki

Każdy chce żyć w pięknych wnętrzach, gdyż dom to nasza ostoja, w której odpoczywamy oraz swobodnie się zachowujemy

Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu
Oprawcowane przez: Cameleo
Na podstawie danych z: Cameleo
Gdy meblujemy swoje nowe mieszkanie lub robimy remont, najczęściej całą swą uwagę koncentrujemy na kuchni i pokoju dziennym. Pragniemy, żeby te dwa pokoje wyglądały fenomenalnie.


Salon jest wszakże pomieszczeniem, w którym gościmy przyjaciół i wobec tego pragniemy, żeby prezentował się wyjątkowo.


Poddasze w rodzinnym domu pewnie kiedyś będę współdzielić z bratem, który chce tam urządzić swoją pracownię plastyczną - sprawdź jak urządzić poddasze. Nie mam w sumie nic przeciwko temu, bo lubię zapach terpentyny i artystyczny klimat. Jako wielbiciel teatru od kilku lat przebywam artystami różnej maści. Wiem, że to ludzie niezwykle specyficzni, którzy w pewnym sensie chodzą z głową w chmurach, a na miejscu często są tylko ciałem. I tak uwielbiam ten specyficzny świat, ciężką, zakurzoną kurtynę, scenę, widownię, szczególnie jest pusta. Teatr pokochałam kiedy mieszkałam w Lublinie, był to piękny czas.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.