Pomysły na aranżację pomieszczenia na poddaszu

Poddasze to dla mnie ulubiony temat! Zapewne myślisz o tym dlaczego? Otóż w moim rodzinnym domu znajduje się wielkie, przestronne poddasze, które czeka na zagospodarowanie. Cały czas czekam na sprzyjający finansowo moment, by wykończyć raj.

Pokój ze skosami
Oprawcowane przez: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.
Problem zagwostkę niewielką, jak już wykończę tą przestrzeń, to nie będę potrzebować od rodziców wyjeżdżać. Już jest to trudne, bo mama rozpieszcza smacznymi obiadami, kolacyjkami, tata grillami i domowymi nalewkami. Są niesamowici pod wszystkimi względami! Zazdroszczę sama sobie.

Tutaj odnajdziesz mnóstwo ciekawych danych na omawiany temat - wystarczy wejść na nasz odsyłacz, a na pewno dane tam umieszczone będą wartościowe.

Wiadomo, kiedyś byłam zbuntowana, byłam małą Zosią samosią i nie doceniałam domu, który mam. Wszystko zmieniło się z wiekiem - jak zaaranżowac poddasze.

Różne notki

Jakie możliwości mają osoby, które zamierzają wygodnie oraz funkcjonalnie umeblować własne mieszkanie.

pojemniki na śmieci do zabudowy
Oprawcowane przez: Rogala
Na podstawie danych z: Rogala
Żeby mieszkanie było wygodne i funkcjonalne, zwłaszcza jeżeli nie jest ono zbyt duże, to należy trochę czasu przeznaczyć na jego urządzenie. Ta wygoda i funkcjonalność w dużym stopniu będzie zależeć od dobrze dobranych mebli, ponieważ w nich trzyma się większość domowych przedmiotów.


Poddasze w rodzinnym domu pewnie kiedyś będę współdzielić z bratem, który chce tam urządzić swoją pracownię plastyczną - sprawdź jak urządzić poddasze. Nie mam w sumie nic przeciwko temu, bo lubię zapach (kliknij tu) terpentyny i artystyczny klimat. Jako wielbiciel teatru od kilku lat przebywam artystami różnej maści. Wiem, że to ludzie niezwykle specyficzni, którzy w pewnym sensie chodzą z głową w chmurach, a na miejscu często są tylko ciałem. I tak uwielbiam ten specyficzny świat, ciężką, zakurzoną kurtynę, scenę, widownię, szczególnie jest pusta. Teatr pokochałam kiedy mieszkałam w Lublinie, był to piękny czas.
Podłogi na poddaszu chcę zrobić drewniane. Planuję, by były w jasnym odcieniu. Na jednym z poziomów który jest usytuowany trochę wyżej, chcę zrobić sypialnię. Skosy chcę wyszpachlować i pomalować na delikatne kolory – pastele, w koniecznie wiosennych odcieniach – pomarańczowym, zielonym i żółtym. Jednym z cięższych części działań będzie zrobienie dodatkowych dwóch okien w dachu. Chce by była to przestrzeń pełna światła! W jednym z miejsc urządzę moją pracownię, z wielkim biurkiem, sporym fotelem i miejscem na dokumenty… Ach! Marzenia, marzenia…
2018-11-15 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.