Ostre kontrasty na ścianach pokoju

Pokój czarno-biały? A może czarne ściany? Klasyka jest zawsze na topie. Kiedy nie przepadasz za ekstrawagancją, na co dzień stronisz od oryginalnych i wpadających w oko rozwiązań polecamy swe mieszkanie urządzić w bieli i czerni.
kuchnia
Oprawcowane przez: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie jest to wbrew powszechnej opinii tylko trzymanie się bezpiecznej, tradycyjnej kolorystyki. Miks tych dwóch barw stanowi bardzo elegancki tandem. Ciemna ściana - ściana jednowarstwowa może zostać wykorzystana praktycznie. Starczy tylko pomalować ją farbą, którą można zmywać. Po osuszeniu ścian bierzemy do ręki biała kredę szkolną i… piszemy! W ten sposób możemy na niej uwiecznić interesujący cytat z książki, motto życiowe. I nie musimy się martwić, że któregoś dnia nam się ono znudzi. Wtedy po prostu usuniemy je ze ściany i damy w to miejsce nowy napis, albo rysunek. Tego typu ściana (zobacz lacobel wrocław) sprawi dużą frajdę naszym pociechom . Moda na całkiem czarne aranżacje przybyła do nas z zachodu. Mądry wpis na ten temat można znaleźć na blogu lou (dowiedz się wiecej ). Internautka pokazuje całkiem sporo interesujących inspiracji. Co ciekawe, czarne pomieszczenia wcale nie są ponure. Wręcz przeciwnie – są pełne światła i przytulne. Jak można zauważyć na zdjęciach prezentowanych w poście, czarny jest kolorem, który dobrze sprawdza się w każdym pomieszczeniu – salonie, sypialni czy łazience. Choć ostrzegamy przed czarnymi błyszczącymi płytkami – są bardzo trudne w czyszczeniu. Wyjątkowo ciekawie wyglądają pokoje z pojedynczą czarną ścianą, która jest skontrastowana z białymi meblami. Szczerze? To absolutnie moje ulubione połączenie. Black&white… Dodajmy do tej jednej ściany ciemną, drewnianą podłogę. Rewelacja!


Różne notki

W jaki sposób zaaranżować nowoczesną oraz przytulną sypialnię?

drewniane meble
Oprawcowane przez: David Costa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
O nowomodnej i jednocześnie nastrojowej sypialni marzy każdy z nas, wobec tego warto zastosować się do kilku przydatnych rad, jakie pomogą nam w urządzeniu właśnie takiej sypialni.
2018-06-22 11:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.