Fachowcy od wystroju radzą
mieszkanie - fotos
Oprawcowane przez: Oto Polska Blog
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe rozwiązania oświetleniowe z wykorzystaniem lamp wiszących

Wykańczając mieszkanie, zwykle podejmujemy decyzję o instalacji oświetlenia na suficie. Taka lokalizacja jest jak najbardziej zasadna - emanujący z centralnej części pokoju blask pozwala na doświetlenie całego wnętrza. Ale to nie jedyne rozwiązanie, na jakie możemy sobie pozwolić z zastosowaniem lamp wiszących.
lampa-nowoczesna
Oprawcowane przez: Mike Powell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Światło w aranżacji wnętrz - aspekt, na który wskazane jest aby skierować sporą uwagę

Wizerunek pokoi, w jakich bywamy jest bardzo ważny dla dzisiejszych ludzi. W szczególności kierujemy uwagę na nasze mieszkanie - zależy nam, by aranżacja tworzyła miłą aurę. Projektując wystrój w pojedynczych pokojach warto kierować uwagę na to, jak wszystkie elementy wystroju ze sobą współgrają. Warto stawiać na minimalizm i sukcesywnie wprowadzać ciekawe, żywsze ozdoby. Dzięki temu nie wydamy od samego początku dużej sumy pieniędzy i jednocześnie utworzymy intrygujący wystrój.
lampy
Oprawcowane przez: C x 2
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie i lampy w domu – jakich pomyłek nie można popełniać wybierając najlepsze produkty?

Każda osoba, która jest na etapie urządzania swojego domu bądź mieszkania z pewnością ma problem z wybraniem satysfakcjonujących produktów. Dlaczego? Ze względu na niezmiernie zróżnicowany wybór. W teorii, mnogość artykułów, jakie są dzisiaj dostępne na rynku powinna być zaletą, tymczasem konsumenci czasami nie są pewni, jaki z nich sprawdzi się w ich pomieszczeniu rzeczywiście najlepiej.

Nowoczesne karnisze, szyny, rolety - wyjątkowe akcesoria dla okna

Podczas tworzenia ozdób domowych i ogólnego wyposażania w dodatki ważnych jest kilka kwestii: wyznaczona kwota, jakość oraz punkt, w którym można wszystko kupić. Nowoczesne karnisze stanowić będą dodatkowy plus przy wystrajaniu każdego pokoju.
oświetlenie
Oprawcowane przez: Dustin Iskandar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Inteligentny dom na miarę nowych czasów

Żyjemy w epoce, w której technologia wywiera coraz większy wpływ na naszą codzienność. Jest widoczna w prawie każdym aspekcie naszych działań. Dzięki technice mamy możliwość komunikować się w bardzo łatwy sposób, korzystać z wyjątkowo skomplikowanych systemów rozrywki oraz wykonywać zaplanowaną aktywność w wysoko produktywny sposób.
blat-kuchenny-obrazek
Oprawcowane przez: Brian Johnson & Dane Kantner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Organizujesz kuchnię i wyszukujesz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

Aranżacja pojedynczych pomieszczeń naszego domu nie jest bezproblemowym procesem i wymaga poświęcenia czasu. Jeżeli zależy nam, aby wszystkie elementy wystroju kreowały spójną całość warto przeznaczyć czas na przygotowanie projektu albo rozważyć o zaangażowaniu architekta wnętrz.
pokój-dziecka-obrazek
Oprawcowane przez: Gareth Saunders
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze zagospodarować pokój dla dziecka?

We współczesnych czasach trendy związane z urządzaniem mieszkań podlegają ciągłym zmianom. Mamy do wyboru bardzo wiele opcji, co częstokroć sprawia, że decyzja związana np. z meblami do salonu okazuje się naprawdę skomplikowana. Tym bardziej wymagającym wyzwaniem może okazać się urządzenie pokoju dziecięcego. W tym przedsięwzięciu będziemy zmuszeni do spełnienia kilku warunków, gdyż pomieszczenie to z jednej strony powinny być funkcjonalne, z drugiej zaś musi spełniać wygórowane oczekiwania malucha, co nie zawsze idzie ze sobą w parze.
biurko-na-wymiar-obrazek
Oprawcowane przez: Thomas Quine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzasz mieszkanie? Pomyśl o zamówieniu mebli na wymiar

Aktualnie design miejsc, w których przebywamy ma dla nas bardzo duże znaczenie. W szczególności tyczy się to naszego mieszkania, ponieważ to w nim spędzamy najwięcej czasu i zależy nam, aby wystrój tworzył miłą aurę. Pragnąc to zrobić wskazane jest aby przeznaczyć czas na przeglądnięcie ofert osiągalnych w sieci i stworzenie ciekawego projektu.
wyposażenie pomieszczenia
Oprawcowane przez: [ HarlowHeslop.com ]
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Surowość i wspaniałość doskonałego wyposażenia

Metal, od lat jest ważnym czynnikiem architektonicznym na calutkim terenie. Wyróżnia ją plastyczność i skuteczna wytrzymałość. Wszelkie meble ze stali są nieczułe na najróżniejszego gatunku usterki mimowolne a także łatwe do czyszczenia i na pewno zaprocentują nam długie lata. Z pewnością meble ze stali rdzoodpornej świetnie przydadzą się w domu ale także w restauracji, ponieważ są wytrzymałe na specyficzne kuchenne realia.
Żyrandol z witrażem
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Już W tym momencie zmień własne wiekowe lampy na piękne i kolorowe oświetlenie!

Masz chęć na jakieś zmiany, jednak odnowienie czterech kątów nie wchodzi w grę? Nie masz się czym martwić, bowiem jest gro rozmaitych opcji, jakie dasz radę wykorzystać, żeby przeistoczyć własne wnętrze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.