Fachowcy od wystroju radzą
Sofa odporna na plamy
Oprawcowane przez: HF Helvetia Furniture
Na podstawie danych z: HF Helvetia Furniture

Boisz się urządzania nowego mieszkania?

Wprowadzamy się do nowego mieszkania. Jest to wydarzenie wymowne, rewolucyjne i trochę, ba, bardzo stresujące. Nie mówimy tu oczywiście o kolejnej studenckiej przeprowadzce, tego typu bowiem sytuacja nie wytwarza w nas już żadnych emocji (ileż to razy na studiach zmieniało się stancje), lecz o kupieniu własnego mieszkania.
kanapa
Oprawcowane przez: Kelly Sikkema
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem mebli do swojego mieszkania, niewątpliwie powinieneś przede wszystkim wybrać się do sklepu meblowego.

Dużo z nich angażuje praktycznie wyłącznie pracowników, którzy doskonale znają się na meblach, w związku z czym kategorycznie będą w stanie Ci coś podpowiedzieć. Jeśli chcesz mieć naprawdę fantastyczne mieszkanie, niewątpliwie powinieneś postawić przede wszystkim na drewno.

Wybieramy tynki na trwałą elewację budynku

Myślicie, jaki wybrać tynk na trwałą elewację? Nie wiecie, jak uzyskać informacje, co jest najlepsze? Czy w ogóle opłaca się tynkować ściany?
łazienka
Oprawcowane przez: Roca
Na podstawie danych z: Roca

Różnorodność akcesoriów do łazienki to ogromny plus

Wykonywane przez naszą firmęusługi są doskonałej jakości. Chcemy by każdy nawet najbardziej wybredny odbiorca był w pełni szczęśliwy z proponowanych przez nas usług. Na naszej stronie www znajdziesz udoskonalaną niezmiennie ofertę.
Koc w kolorach tęczy Rainbow
Oprawcowane przez: Bocasa
Na podstawie danych z: Dekoria.pl

Estetyczna i praktyczna pościel

Pościel jest jednym z zasadniczych elementów każdej sypialni. Oprócz odpowiednio dobranego łóżka to właśnie pościel stanowi ten element, który zapewnia dobry i skuteczny odpoczynek nocny. Oprócz tego funkcją pościeli jest też zapewnienie wysokiej temperatury podczas zimnych dni.
Pokój
Oprawcowane przez: Paul Hamilton
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcielibyśmy udekorować własne wnętrza, ale nie bardzo wiemy w jaki sposób

Fantastycznie jeśli sensownie zwykliśmy podchodzić do dekorowania swojego mieszkania. A więc dojrzała postawa jest taka, że jeżeli czegoś nie wiemy, no takie nasze prawo, bez dwóch zdań nie możemy myśleć, iż pytanie się lepiej poinformowanych jest całkowicie pozbawione sensu.
Kabina półokrągła Fresh marki KOŁO
Oprawcowane przez: Sanitec KOŁO
Na podstawie danych z: Sanitec KOŁO

Jakim sposobem znaleźć najlepsze meble łazienkowe?

Łazienka to pomieszczenie, w którym przeważnie nie będzie większych mebli. Projektując ją raczej się zwraca uwagę na wannę, umywalkę i wybór kafelek, a zdecydowanie mniej na kilka małych szafek. A przecież nie jest żadnym problemem, aby w ogólną koncepcję łazienki włączyć również meble, dobierając je stylistycznie i kolorystycznie do ogólnej koncepcji.
Zestaw mebli kawiarnianych do jadalni
Oprawcowane przez: Black Red White
Na podstawie danych z: Black Red White

Lampa, którą wybrać?

Pamiętacie spływający ze wzgórza kaskadami dom Tony' ego Starka, filmowego Iron Mana? Opisuje go tylko jedno słowo: wspaniały. Cztery sypialnie, wielkie patio, sześć łazienek oraz widok na ocean.
Kobi Light ciekawy efekt odpowiednio oswietlonej sciany
Oprawcowane przez: Kobi
Na podstawie danych z: Kobi

W którym miejscu trzeba znaleźć piękne oraz ekologiczne oświetlenie?

To dobrze, że zainteresowani oświetleniem własnego mieszkania wreszcie mogą w znacznym stopniu zwiększyć wiedzę. Prawda jest taka, iż porządne oświetlenie swojego domu jest naprawdę pod wszystkimi względami wielce ważne. Co jak co, ale jeśli poprawnie podchodzimy do tematu własnego domu, miejmy nadzieję, że akurat tak jest, bez żadnego cienia wątpliwości zrobimy dużo, aby nigdy nie doprowadzać do tego, iż coś będzie nie w porządku. Nikt nie sugeruje, że ten artykuł potrafi odpowiedzieć na autentycznie wszystkie problemy, ale jeśli kogokolwiek bardzo interesuje oświetlenie salonu czy kuchni, natrafi na wiele ciekawych rad.
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Oprawcowane przez: Gunnar Grimnes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Techniczny odbiór mieszkania - na co zwracać uwagę przed podpisaniem papierów

Jedno z największych polskich miast, stolica dolnośląskiego będzie mieć nareszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to bardzo ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy kierowany był przez miasto, co powodowało powstawanie gigantycznych korków i zatorów. Po wielu latach udało się w końcu zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak funduszy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Polskie prawo nie jest przygotowane do wykonanie szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.