Najnowsze wystroje
łazienka
Oprawcowane przez: Provex
Na podstawie danych z: Coram Poland

TWORZYMY POMYSŁOWĄ ŁAZIENKĘ W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Dziś, kiedy nie mamy czasu na wszystko raz na jakiś czas używamy wanny, o wiele częściej wskakujemy pod prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Stąd też tak istotny jest wybór właściwej kabiny prysznicowej do naszego domowego spa. W sklepach mamy ogrom kabin, są prostokątne, w kształcie walca, ze szklanymi drzwiami i z drzwiami z plastiku, wybór zależy od naszego gustu. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany niezmiernie często. Ostatnimi czasy ludzie, gdy mają remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową niż na wannym.
lampy
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Czy wiesz jak znaleźć właściwy żyrandol?

To, na jakie żyrandole postawimy jest nadzwyczaj ważną kwestią, gdyż to właśnie one stwarzają ostateczny klimat. W obecnych czasach wiesza się je nie tylko w bawialniach, ale również w sypialniach, przedpokojach, czy też kuchniach, najczęściej w centrum sufitu. Wykonane mogą być z kryształów, ze szkła, z porcelany, z paciorków, z witek wikliny.
Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Oprawcowane przez: Empik
Na podstawie danych z: Empik

Czar staroci

Co mają w sobie stare przedmioty że tak je cenimy? Piękno wykonania? Dbałość o wykończenie czy też może ducha przeszłości? Podejrzewam iż to wszystko razem wzięte sprawia że są tak pożądane. Pomimo iż nie wszystkich stać na wyposażenie całego mieszkania czy nawet jednego z pokoi w starocie, to przyjemnie jest mieć chociaż pojedynczy drobiazg pachnący starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie stulecia.
Fototapeta do biura
Oprawcowane przez: DA

Fototapeta, - część dekorowania mieszkania

Urządzanie własnego mieszkania ma ogromne znaczenie. Wiele osób jednakże przesadnie koncentruje się na meblach oraz dodatkach, ignorując kwestię zagospodarowania ścian. W przeszłości nadzwyczaj dużą popularnością odznaczały się wzory nanoszone specjalnymi wałkami, pokrytymi farbą. Dzisiaj wiele osób decyduje się na gładkie ściany w określonym kolorze. Coraz bardziej modne stają się także fototapety, czyli, jak sama nazwa wskazuje, fotografie, jakie mają formę tapety ściennej. Zapewniają one rzeczywiście ciekawy rezultat końcowy, przede wszystkim w przypadku mieszkań urządzonych skromnie, które potrzebują jednego zauważalnego punktu. W sklepach można odszukać również fototapety na zamówienie.
fototapeta
Oprawcowane przez: Giuseppe Milo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapeta popularnym rozwiązaniem

Urządzanie mieszkania ma nadzwyczaj duże znaczenie, ponieważ to właśnie od tego w ogromnej mierze zależy, czy mieszkańcy będą się odpowiednio czuli w pomieszczeniach. Dobrze jest więc mieć na uwadze nie tylko praktyczność konkretnych rozwiązań, ale również kwestie stylistyczne. Jeszcze niedawno najbardziej modnym sposobem na wykorzystanie ścian w lokalu było ich pomalowanie, opcjonalnie wykorzystanie tradycyjnej tapety. Dzisiaj rekordy popularności biją tapety, jakie mają formę zdjęcia. W tym celu można w sumie wykorzystać każdą fotografię. Jest to dosyć interesujące rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.
Salon, obraz z trzech części
Oprawcowane przez: http://demur.pl
Na podstawie danych z: http://demur.pl

Dekorujmy ładnie swoje mieszkanie bądź biuro

Gdyby faktycznie dekorowanie wnętrz zawsze było aż takie proste, pewnie nigdy wchodząc do co niektórych domów czy biur nie spostrzegalibyśmy aż tyle kiczu. Prawda jest taka, że niektóre lokale nie cechują się gustownym wyglądem. Najwyższy czas to zmienić!Przykładowo gustownie urządźmy własne biuro za pomocą malunków. Jeżeli jakiś człowiek nie umie doceniać sztuki, zapewne ma niefajne życie. No co jak co, ale wielce ciężko w ogóle zrozumieć personę, która nie przykłada uwagi odnośnie swojego biura.
Fototapety, przykładowe grafiki na fototapetę
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Galeria obrazów jakich nie widziałeś!

Strona internetowa Newmedia-art.pl to wielka galeria sztuki cyfrowej istniejąca na polskim rynku od ponad dwóch lat. Jest to jeden z wiodących sklepów w internecie w swojej branży oferujących własne produkty.
Czym jest właściwie sztuka cyfrowa? Dyrektor kierujący galerią - Małgorzata Furtak opisuje ją jako różnego rodzaju obrazy projektowane za pomocą komputera, przetwarzane przy jego pomocy i później przedstawianej w postaci elektronicznej – czyli na ekranie komputerów lub drukowane w różnorodnych formatach.
dobrze urządzone mieszkanie
Oprawcowane przez: Christian Jensen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Relaks w profesjonalnie udekorowanym domu

Upalne i słoneczne lato inspiruje nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Głównie wyruszamy wtedy za miasto, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Równie chętnie zostajemy w naszych przydomowych ogrodach i zachwycamy się urokami letniej aury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.