Najnowsze wystroje
pokój dzienny
Oprawcowane przez: FM Gawin
Na podstawie danych z: FM Gawin

Otwarte pomieszczenia oznaczają sporo swobody

Wykańczając wnętrza trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, że każde wnętrze jest odgórnie przeznaczone do innych zajęć – w kuchni oczywiście gotujemy i konsumujemy posiłki, stąd też powinna być ona wyposażona w funkcjonalne akcesoria do kuchni i praktyczny sprzęt. W łazience myjemy się i przygotowujemy, zatem należy zadbać o kompleksowe wyposażenie łazienki rzecz jasna w tego typu akcesoria, które umożliwią nam realizowanie takich właśnie zadań.
Fototapety ścienne
Oprawcowane przez: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Ściana, jaka wywrze zachwyt na każdym

Dekorując swoje mieszkanie dobrze jest naprawdę precyzyjnie przemyśleć każdy drobiazg, ponieważ to właśnie on może się okazać przysłowiową kropką nad i. Sporo osób nie zwraca większej uwagi na ściany i jedynie maluje je na określony kolor, który pasuje do tonacji wybranych mebli. Jest to dość duży błąd, ponieważ ściany są jednym z najistotniejszych elementów każdego pomieszczenia i należy je stosownie zaaranżować, tym bardziej że dziś istnieje rzeczywiście wiele możliwości.
łazienka
Oprawcowane przez: Provex
Na podstawie danych z: Coram Poland

TWORZYMY POMYSŁOWĄ ŁAZIENKĘ W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Dziś, kiedy nie mamy czasu na wszystko raz na jakiś czas używamy wanny, o wiele częściej wskakujemy pod prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Stąd też tak istotny jest wybór właściwej kabiny prysznicowej do naszego domowego spa. W sklepach mamy ogrom kabin, są prostokątne, w kształcie walca, ze szklanymi drzwiami i z drzwiami z plastiku, wybór zależy od naszego gustu. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany niezmiernie często. Ostatnimi czasy ludzie, gdy mają remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową niż na wannym.
lampy
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Czy wiesz jak znaleźć właściwy żyrandol?

To, na jakie żyrandole postawimy jest nadzwyczaj ważną kwestią, gdyż to właśnie one stwarzają ostateczny klimat. W obecnych czasach wiesza się je nie tylko w bawialniach, ale również w sypialniach, przedpokojach, czy też kuchniach, najczęściej w centrum sufitu. Wykonane mogą być z kryształów, ze szkła, z porcelany, z paciorków, z witek wikliny.
Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Oprawcowane przez: Empik
Na podstawie danych z: Empik

Czar staroci

Co kryją w sobie starocie że tak bardzo je doceniamy? Staranność wykonania? Dbałość o detale czy też może ducha czasu? Przypuszczam iż to wszystko razem wzięte czyni je tak pożądanymi. Mimo że nie każdego stać na wyposażenie całego mieszkania czy nawet jednego z pokoi w starocie, to miło jest mieć chociaż jeden drobiazg naznaczony starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie stulecie.
Fototapeta do biura
Oprawcowane przez: DA

Fototapeta, - część dekorowania mieszkania

Urządzanie własnego mieszkania ma ogromne znaczenie. Wiele osób jednak przesadnie koncentruje się na meblach i akcesoriach, ignorując kwestię zagospodarowania ścian. W przeszłości nadzwyczaj dużą popularnością odznaczały się wzory wykonywane odpowiednimi wałkami, pokrytymi farbą. Obecnie wiele osób preferuje jednak gładkie ściany w ulubionym kolorze. Coraz bardziej modne stają się także fototapety, a więc, jak sama nazwa pokazuje, zdjęcia, które mają postać tapety ściennej. Zapewniają one naprawdę ciekawy rezultat ostateczny, szczególnie w przypadku mieszkań urządzonych skromnie, które potrzebują jednego zauważalnego punktu. W sklepach można znaleźć również fototapety na zamówienie.
fototapeta
Oprawcowane przez: Giuseppe Milo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapeta popularnym rozwiązaniem

Urządzanie wnętrz ma dosyć istotne znaczenie, gdyż to właśnie od tego w dużej mierze zależy, czy mieszkańcy będą się odpowiednio czuli w pomieszczeniach. Dobrze jest dlatego mieć na uwadze nie tylko praktyczność konkretnych rozwiązań, ale także kwestie wizualne. Jeszcze niedawno najbardziej popularnym sposobem na wykorzystanie ścian w mieszkaniu było ich pomalowanie, opcjonalnie wykorzystanie zwyczajnej tapety. Obecnie często wykorzystywane są tapety, jakie mają postać fotografii. W tym celu można w zasadzie wykorzystać każdą fotografię. Jest to bardzo interesujące rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.
Salon, obraz z trzech części
Oprawcowane przez: http://demur.pl
Na podstawie danych z: http://demur.pl

Dekorujmy ładnie swoje mieszkanie bądź biuro

Gdyby w istocie urządzanie wnętrz w każdym przypadku było aż takie łatwe, pewnie w żadnym razie wchodząc do co niektórych domów bądź lokali biurowych nie spostrzegalibyśmy tyle kiczu. Prawda jest taka, że przynajmniej niektóre lokale nie cechują się gustownym wyglądem. Czas jakoś to zmienić!Np. ładnie urządźmy własne biuro za właśnie pomocą obrazów. Jeżeli ktokolwiek nie potrafi doceniać sztuki, pewnie ma niefajne życie. Co jak co, lecz niesamowicie ciężko tak naprawdę zrozumieć tę personę, która nie przykłada większej uwagi co do swojego biura.
Fototapety, przykładowe grafiki na fototapetę
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Galeria obrazów jakich nie widziałeś!

Strona internetowa Newmedia-art.pl to wielka galeria sztuki cyfrowej istniejąca na polskim rynku od ponad dwóch lat. Jest to jeden z wiodących sklepów w internecie w swojej branży oferujących własne produkty.
Czym jest właściwie sztuka cyfrowa? Dyrektor kierujący galerią - Małgorzata Furtak opisuje ją jako różnego rodzaju obrazy projektowane za pomocą komputera, przetwarzane przy jego pomocy i później przedstawianej w postaci elektronicznej – czyli na ekranie komputerów lub drukowane w różnorodnych formatach.
dobrze urządzone mieszkanie
Oprawcowane przez: Christian Jensen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Relaks w profesjonalnie udekorowanym domu

Upalne i słoneczne lato inspiruje nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Głównie wyruszamy wtedy za miasto, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Równie chętnie zostajemy w naszych przydomowych ogrodach i zachwycamy się urokami letniej aury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.