Najnowsze wystroje
Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Oprawcowane przez: Empik
Na podstawie danych z: Empik

Czar staroci

Co kryją w sobie stare przedmioty iż tak bardzo je lubimy? Staranność wykonania? Dbałość o detale czy też może ducha historii? Sądzę iż to wszystko razem wzięte sprawia że są tak wartościowe. Mimo że nie wszystkich stać na urządzenie całego gniazdka czy nawet tylko jednego pokoju w antyki, to przyjemnie jest mieć choć mały drobiażdżek pachnący starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie 100 lat.
Fototapeta do biura
Oprawcowane przez: DA

Fototapeta, - część dekorowania mieszkania

Dekorowanie własnego domu ma duże znaczenie. Sporo osób jednak przesadnie koncentruje się na meblach oraz dodatkach, ignorując temat zagospodarowania ścian. W przeszłości dość dużą popularnością charakteryzowały się wzory nanoszone specjalnymi wałkami, zanurzonymi w farbie. Dzisiaj dużo osób decyduje się na gładkie ściany w ulubionym kolorze. Coraz bardziej modne stają się także fototapety, czyli, jak sama nazwa wskazuje, zdjęcia, które mają postać tapety ściennej. Gwarantują one naprawdę zadowalający efekt końcowy, głównie w przypadku mieszkań udekorowanych skromnie, które wymagają jednego zauważalnego punktu. W sklepach można odnaleźć też fototapety na zamówienie.
fototapeta
Oprawcowane przez: Giuseppe Milo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapeta popularnym rozwiązaniem

Urządzanie wnętrz ma dosyć istotne znaczenie, gdyż to właśnie od tego w dużej mierze zależy, czy mieszkańcy będą się odpowiednio czuli w pomieszczeniach. Dobrze jest dlatego mieć na uwadze nie tylko praktyczność konkretnych rozwiązań, ale także kwestie wizualne. Jeszcze niedawno najbardziej popularnym sposobem na wykorzystanie ścian w mieszkaniu było ich pomalowanie, opcjonalnie wykorzystanie zwyczajnej tapety. Obecnie często wykorzystywane są tapety, jakie mają postać fotografii. W tym celu można w zasadzie wykorzystać każdą fotografię. Jest to bardzo interesujące rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.
Salon, obraz z trzech części
Oprawcowane przez: http://demur.pl
Na podstawie danych z: http://demur.pl

Dekorujmy ładnie swoje mieszkanie bądź biuro

Gdyby faktycznie urządzanie wnętrz we wszystkich przypadkach było aż takie łatwe, zapewne w żadnym przypadku wchodząc do niektórych domostw czy biur nie spostrzegalibyśmy tyle kiczowatości. Rzeczywistość jest taka, że przynajmniej niektóre lokale nie cechują się odpowiednią prezencją. Czas to zmienić!Przykładowo fajnie urządźmy swoje biuro za pomocą malunków. Jeżeli ktokolwiek nie umie uszanować sztuki, zapewne ma niefajne życie. Co jak co, lecz niesamowicie trudno w ogóle pojąć taką personę, która nie przykłada uwagi co do własnego biura.
Fototapety, przykładowe grafiki na fototapetę
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Galeria obrazów jakich nie widziałeś!

Strona internetowa Newmedia-art.pl to wielka galeria sztuki cyfrowej istniejąca na polskim rynku od ponad dwóch lat. Jest to jeden z wiodących sklepów w internecie w swojej branży oferujących własne produkty.
Czym jest właściwie sztuka cyfrowa? Dyrektor kierujący galerią - Małgorzata Furtak opisuje ją jako różnego rodzaju obrazy projektowane za pomocą komputera, przetwarzane przy jego pomocy i później przedstawianej w postaci elektronicznej – czyli na ekranie komputerów lub drukowane w różnorodnych formatach.
dobrze urządzone mieszkanie
Oprawcowane przez: Christian Jensen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Relaks w profesjonalnie udekorowanym domu

Upalne i słoneczne lato inspiruje nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Głównie wyruszamy wtedy za miasto, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Równie chętnie zostajemy w naszych przydomowych ogrodach i zachwycamy się urokami letniej aury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.