Najnowsze wystroje
pokój dzienny
Oprawcowane przez: FM Gawin
Na podstawie danych z: FM Gawin

Otwarte pomieszczenia oznaczają sporo swobody

Aranżując wnętrza należy pamiętać między innymi o tym, że każde pomieszczenie jest z zasady przeznaczone do innych zadań – w kuchni zazwyczaj gotujemy i konsumujemy posiłki, stąd też powinna być ona wyposażona w funkcjonalne akcesoria do kuchni i funkcjonalny sprzęt. W łazience myjemy się i przygotowujemy, dlatego też należy zatroszczyć się o kompleksowe wyposażenie łazienki oczywiście w tego rodzaju akcesoria, które ułatwią nam realizowanie takich właśnie czynności.
Fototapety ścienne
Oprawcowane przez: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Ściana, jaka wywrze zachwyt na każdym

Urządzając własne mieszkanie wskazane jest rzeczywiście dokładnie przeanalizować każdy szczegół, jako że to właśnie on może się okazać ostateczną kropką nad i. Dużo osób nie zwraca większej uwagi na ściany i wyłącznie maluje je na określony kolor, jaki pasuje do tonacji kupionych mebli. Jest to dość znaczny błąd, ponieważ ściany są jednym z najistotniejszych elementów każdego pomieszczenia i należy je odpowiednio zaaranżować, tym bardziej że współcześnie istnieje rzeczywiście sporo możliwości.
łazienka
Oprawcowane przez: Provex
Na podstawie danych z: Coram Poland

TWORZYMY POMYSŁOWĄ ŁAZIENKĘ W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Dziś, kiedy nie mamy czasu na wszystko raz na jakiś czas używamy wanny, o wiele częściej wskakujemy pod prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Stąd też tak istotny jest wybór właściwej kabiny prysznicowej do naszego domowego spa. W sklepach mamy ogrom kabin, są prostokątne, w kształcie walca, ze szklanymi drzwiami i z drzwiami z plastiku, wybór zależy od naszego gustu. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany niezmiernie często. Ostatnimi czasy ludzie, gdy mają remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową niż na wannym.
lampy
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Czy wiesz jak znaleźć właściwy żyrandol?

To, na jakie żyrandole postawimy jest nadzwyczaj istotną sprawą, ponieważ to właśnie one tworzą ostateczny klimat. W obecnych czasach wiesza się je nie tylko w salonach, lecz również w alkowach, przedpokojach, czy kuchniach, w większości wypadków w centrum stropu. Zrobione mogą być z kryształów, z porcelany, ze szkła, z paciorków, z gałązek wikliny.
Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Oprawcowane przez: Empik
Na podstawie danych z: Empik

Czar staroci

Co mają w sobie stare przedmioty że tak je cenimy? Piękno wykonania? Dbałość o wykończenie czy też może ducha przeszłości? Podejrzewam iż to wszystko razem wzięte sprawia że są tak pożądane. Pomimo iż nie wszystkich stać na wyposażenie całego mieszkania czy nawet jednego z pokoi w starocie, to przyjemnie jest mieć chociaż pojedynczy drobiazg pachnący starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie stulecia.
Fototapeta do biura
Oprawcowane przez: DA

Fototapeta, - część dekorowania mieszkania

Dekorowanie własnego domu ma istotne znaczenie. Wiele osób jednakże przesadnie koncentruje się na meblach i akcesoriach, ignorując kwestię zagospodarowania ścian. W przeszłości dość dużą popularnością charakteryzowały się wzory nanoszone stosownymi wałkami, zanurzonymi w farbie. Obecnie dużo osób preferuje jednak gładkie ściany w ulubionym kolorze. Coraz bardziej popularne stają się także fototapety, czyli, jak sama nazwa pokazuje, zdjęcia, jakie mają postać tapety ściennej. Zapewniają one naprawdę ciekawy rezultat finalny, zwłaszcza w przypadku mieszkań udekorowanych skromnie, które wymagają jednego mocnego punktu. W sklepach można odnaleźć też fototapety na zamówienie.
fototapeta
Oprawcowane przez: Giuseppe Milo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapeta popularnym rozwiązaniem

Aranżowanie mieszkania ma dosyć duże znaczenie, gdyż to właśnie od tego w dużej mierze zależy, czy mieszkańcy będą się odpowiednio czuli w pomieszczeniach. Dobrze jest dlatego mieć na uwadze nie tylko funkcjonalność określonych rozwiązań, ale też kwestie wizualne. Jeszcze do niedawna najbardziej modnym sposobem na wykorzystanie ścian w mieszkaniu było ich pomalowanie, ewentualnie położenie zwyczajnej tapety. Dziś rekordy popularności biją tapety, jakie mają formę fotografii. W tym celu można zasadniczo wykorzystać każdą fotografię. Jest to dość ciekawe rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.
Salon, obraz z trzech części
Oprawcowane przez: http://demur.pl
Na podstawie danych z: http://demur.pl

Dekorujmy ładnie swoje mieszkanie bądź biuro

Gdyby faktycznie dekorowanie wnętrz we wszystkich przypadkach było aż takie proste, zapewne w żadnym przypadku wchodząc do co niektórych domostw albo lokali biurowych nie spostrzegalibyśmy tyle kiczowatości. Rzeczywistość jest taka, że przynajmniej niektóre lokale nie cechują się gustownym wyglądem. Najwyższy czas to zmienić!Np. fajnie urządźmy własne biuro za akurat pomocą malunków. Jeśli ktoś nie potrafi uszanować sztuki, pewnie ma niefajne życie. No co jak co, ale wielce trudno tak naprawdę pojąć taką personę, która nie przykłada większej uwagi co do swojego biura.
Fototapety, przykładowe grafiki na fototapetę
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Galeria obrazów jakich nie widziałeś!

Portal Newmedia-art.pl to ogromna galeria sztuki cyfrowej działająca na rodzimym rynku od ponad dwóch lat. Jest to jeden z przodujących sklepów w internecie w tej branży oferujących własne produkty.
Co to jest właściwie sztuka cyfrowa? Dyrektor kierujący galerią - Furtak Małgorzata definiuje ją jako wszelkiego rodzaju obrazy projektowane za pomocą komputera, przetwarzane przy jego pomocy i później przedstawianej w formie elektronicznej – czyli na ekranach komputerów lub drukowane w różnorodnych formatach.
dobrze urządzone mieszkanie
Oprawcowane przez: Christian Jensen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Relaks w profesjonalnie udekorowanym domu

Upalne i słoneczne lato zachęca nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Przeważnie wyjeżdżamy wtedy za miasto, aby odetchnąć od miejskiej wrzawy. Równie chętnie zostajemy w naszych ogrodach przydomowych i zachwycamy się urokami letniej pogody.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.