Światło
oświetlenie wnętrza
Oprawcowane przez: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowepomysły na oświetlenie Twojego mieszkania .

Oświetlenie to najczęściej ostatni etap wykończenia domu lub mieszkania. Jego wybór ma jednak istotny wpływ na końcowy wygląd i charakter wnętrz. Pierwszym pomieszczeniem, jakie witamy wchodząc do czyjegoś mieszkania lub domu to korytarz. To jak ono wygląda, dużo mówi o jego domownikach. Pierwsze na co rzucamy oczy, to zazwyczaj kolor ścian i podłoga, później meble i wszystkie dodatki i ozdoby, jak choćby oświetlenie.
http://fixar.pl/
Oprawcowane przez: http://fixar.pl/
Na podstawie danych z: http://fixar.pl/

Kolorowych snów

Odnosisz wrażenie, że Twoja sypialnia jest zwyczajna? Przeciętna i mdła? Jest na to rada – nadaj nowego wyrazu jej ścianom. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na zdjęcia. Na komputerowych dyskach aż roi się od zdjęć, z którymi wiążą nas piękne wspomnienia. Czas by ujrzały światło dzienne!
Nowoczesne oświetlenie

Atualne kierunki i trendy przy oświetleniu, użycie w tym nowoczesnej elektroniki.

Urządzając swój dom czy mieszkanie warto też pamiętać o właściwym oświetleniu. Co prawda we wszystkich domach światło się znajduje, jednak wiele osób nie ma świadomości tego, jak dużo da się przy jego pomocy zrobić w środku. Oświetlenie spełnia bowiem także ważną funkcję dekoracyjną, za jego pomocą można wyeksponować elementy wyposażenia i zrobić bardzo przyjemny klimat.
lampka na biurku
Oprawcowane przez: Anastasia Yankovskaya
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego oświetlenie jest tak istotne w każdym domu? Gdzie zwłaszcza jest wskazane?

Każde z mieszkań może wyglądać jeszcze bardziej ciekawie, jak zadbamy w nim o odpowiednie oświetlenie. Wiele osób bagatelizuje to zagadnienie tymczasem światło jest w stanie zdziałać cuda i z pewnością, nigdy nie będzie najbardziej istotnym źródłem oświetlenie danego pomieszczenia, lecz stanie się użytecznym dodatkiem. O tym należy pamiętać w każdym pomieszczeniu.
oświetlenie pokoju
Oprawcowane przez: Christine Warner Hawks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zastosowanie mieszanego oświetlenia w domu

Odpowiednie dobrane oświetlenie pełni ważną funkcję we wnętrzu domu, ale również na zewnątrz. Wyszukana lampa wieczorem wdraża cudowny klimat, a w ciągu dnia jest w stanie stać się strojną rzeźbą.
lampki
Oprawcowane przez: Le Pukka Concept Store
Na podstawie danych z: Le Pukka Concept Store

Wybierz eleganckie lampy do twojego mieszkania i zachwycaj się klimatycznym, jasnym światłem

Urządzając dom, nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. To bardzo istotny detal każdego wnętrza, który nie tylko gwarantuje komfort przebywania w pomieszczeniach, lecz również posiada walory estetyczne i potrafi skutecznie ozdobić dom.
lampy
Oprawcowane przez: Vesa Linja-aho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Industrialne, nowoczesne, drewniane - oświetlenie

O tym, jak duże znaczenie odgrywa oświetlenie wnętrza, dowiedzieli się pewni ludzie, którzy mieli zamiar wystawić na sprzedaż elegancki apartament w centrum Poznania. Zainteresowanych było wielu, ale nic z tego nie wynikało.
mieszkanie
Oprawcowane przez: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Właściwe światło w mieszkaniu - osiągnij to z naszą pomocą

Gdy zastanawiamy się nad tym jak zaaranżować mieszkanie, zazwyczaj zapominamy o tym jak istotne jest oświetlenie. Kiedy zaczynamy myśleć o tym, w jaki sposób ogarnąć oświetlenie w domu, to zaczynamy rozumieć, że nie jest to takie proste. Poza oświetleniem pod sufitem powinniśmy pamiętać o pozostałych rozwiązaniach. Można do salonu kupić na przykład lampy stojące podłogowe. W ofercie sklepów oświetleniowych jest ich rzeczywiście dużo. Stają się one nie tylko kolejnym źródłem światła, to jeszcze stają się ozdobą salonu.
biuro
Oprawcowane przez: Marbet Style
Na podstawie danych z: Marbet Style

Dlaczego oświetlenie LED jest najbardziej pasujące do biura. Co stoi za tym wyborem? Jakie są najmocniejsze zalety?

Bardzo ważnym elementem w wyposażeniu każdego biura jest oświetlenie. Światło wpływa na wiele rzeczy, to od niego jest zależne, jaka będzie panowała atmosfera w danym pomieszczeniu, a również, jakie będzie samopoczucie pracowników. Dość często jednakże niestety nie zwracamy na to uwagi, jakby zapominając, jaką istotną rolę spełnia oświetlenie.
lampy
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Jak dobrać oświetlenie do pomieszczeń w mieszkaniu?

Jedną z najbardziej znaczących kwestii w naszych mieszkaniach jest właściwe światło. Spełnia ono nie tylko zadania praktyczne, ale również dekoracyjne. Musimy jednak odpowiednio dopasować je nie tylko do aranżacji mieszkania, lecz także typu pomieszczeń. Odpowiednie dostosowanie oświetlenia to łatwa sztuka, trzeba zatem poświęcić tej kwestii trochę uwagi.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.