Światło
nowoczesny dom
Oprawcowane przez: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego oświetlenie w mieszkaniu jest tak ważne? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać w tej dziedzinie?

Urządzając wygląd mieszkania jesteśmy w stanie faktycznie dużo rzeczy wyrzucić, zrezygnować z nich. Niektóre jednakowoż powinny pozostać, ponieważ są niezbędne, aby mieszkanie dobrze się prezentowało, a ponadto by było funkcjonalne.
Aluminowa latarka

Latarka aluminiowa - bardzo mała, poręczna i z silnym światłem, za nie spore pieniądze

Latarka jest to tak naprawdę nieodłączny przyjaciel nie jedynie podróżnika czy skauta, lecz tak naprawdę każdego spośród nas, gdyż jej światło nie jeden raz uratowało nas przed niebezpieczeństwem w ciemności.
styropiann

Odpowiednio doświetlone pomieszczenie to priorytet.

Prawidłowo oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i dobrego humoru domowników. Znacząca jest nie tylko funkcjonalność, ale także ogólny efekt, otrzymany dzięki rozmaitym typom lamp.
oprawy oświetleniowe led
Oprawcowane przez: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybierać światło do biura? Na co zwrócić uwagę? O jakiego typu czynnikach należy pamiętać?

Niezbyt długie dni w zimowym okresie sprawiają, iż światło w naszych biurach jest zapalone prawie cały czas. Eksperci przypominają jak niezbędne jest, aby dobierać właściwe oświetlenie do miejsca pracy, zwłaszcza to niezbędne, kiedy za oknem brak jest naturalnego światła.
mieszkanie - fotos
Oprawcowane przez: Oto Polska Blog
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe rozwiązania oświetleniowe z wykorzystaniem lamp wiszących

Wykańczając wnętrze, często podejmujemy decyzję o montażu oświetlenia na suficie. Taka lokalizacja jest oczywiście słuszna - promieniejący z centralnej części pokoju blask daje szansę na oświetlenie całego wnętrza. Ale to nie jedyne rozwiązanie, na jakie możemy sobie pozwolić z zastosowaniem lamp wiszących.
Żyrandol z witrażem
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Już W tym momencie zmień własne wiekowe lampy na piękne i kolorowe oświetlenie!

Masz chęć na pewne zmiany, jednakże remont czterech ścian nie wchodzi w grę? Nie masz się czym martwić, jako że jest dużo przeróżnych opcji, które możesz wykorzystać, by przeistoczyć swoje wnętrze.
Kolorowy żyrandol
Oprawcowane przez: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
mieszkanie
Oprawcowane przez: Ben Heinrich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju oświetlenie wybrać do salonu oraz przedpokoju? Co będzie tutaj najlepsze

Urządzając nasz dom powinniśmy zadbać o miły nastrój, który spowoduje, że zarówno domownicy, jak też osoby odwiedzające nas będą czuli się świetnie w takim miejscu. Takim istotnym elementem jak i swego rodzaju kluczem do sukcesu jest oświetlenie domu. To dzięki odpowiednio dobranym lampom i rodzajowi światła, możemy otrzymać ten unikalny oraz przytulny wystrój naszego domu. Jak tego dokonać?
sklep
Oprawcowane przez: Microsiervos Geek Crew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie sklepów w roli istotnej części ekspozycji. Jak światło wpływa na to jak spoglądamy na towary?

Chodząc po sklepach nie zdajemy sobie pewnie sprawy z tego jak wiele ktoś musiał zrobić, aby zachęcić nas do kupienia towarów. I wcale nie chodzi tutaj o promocje oraz wyprzedaże, lecz o to jak dane rzeczy się prezentują oraz czy są atrakcyjne dla potencjalnego kupca. Często właśnie pierwsze wrażenie wpływa na to, czy kupimy daną rzecz czy jednak niekoniecznie. Zapewne bylibyśmy zaskoczeni tym, iż na wygląd rzeczy w sklepach w ogromnej mierze wpływa oświetlenie. Z tego powodu też sklepy przywiązują do tego sporą wagę. Jakie rzeczy w tej kwestii są podstawą?
oświetlenie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jakim sposobem prawidłowo dostosować oświetlenie w domu

Od światła sztucznego jest uzależnione nasze samopoczucie, ochota do pracy, zdrowie, a nawet stan portfela. Z tej przyczyny dobrze jest wiedzieć, w jaki sposób prawidłowo dopasować żarówki, halogeny oraz diody ledowe. Droga prowadząca do właściwego oświetlenia mieszkania rozpoczyna się już w sklepie. Gros z nas, kupując żarówki, nie zwraca uwagi na ich temperaturę barwową jak też wskaźnik oddawania kolorów. A to jedne z najistotniejszych parametrów, które przesądzają o tym, jak czujemy się w konkretnym oświetleniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.