Światło
mieszkanie
Oprawcowane przez: daryl_mitchell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym warto pamiętać w wyborze określonej lampy do pokoju lub kuchni?

Dzisiejsze lampy cechują się jakością wykonania oraz funkcjonalnością, i tym samym znakomicie sprawdzą się w niejednym nowoczesnym wnętrzu. Warto precyzyjnie zastanowić się nad kupnem określonego modelu oświetlenia, uwzględniając nasze najbardziej znamienne oczekiwania. Warto pamiętać o wielu istotnych kwestiach, które pomogą nam podjąć odpowiednią decyzję.
Włącznik
Oprawcowane przez: Paal Leveraas
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Znakomicie przygotowane zestawy akcesoriów oraz narzędzi

Wśród dostępnych aktualnie zestawień akcesoriów, jakie nie są przeznaczone głównie dla profesjonalistów, możemy znaleźć pełną gamę niezwykłych oraz użytecznych narzędzi dla amatorów. Osoby stawiające na oferty dla siebie zazwyczaj decydują się na to, co w kwestii poszczególnych propozycji mówią sami klienci, co użytkują już dawane do dyspozycji rozwiązania bardzo długo.
oświetlenie ledowe
Oprawcowane przez: BRITOP Lighting
Na podstawie danych z: BRITOP Lighting

Dlaczego warto używać żarówki energooszczędne

Idealnie dostosowane światło potrafi zdziałać wiele, fatalnie - przyniesie odwrotny skutek. I nie jest ważne czy jest to dom, park czy ulica w mieście. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, uspokajać, zaś rachunek za energię nie powinien powodować lekkiego zawrotu głowy. A z tym bywa różnie... Pod warunkiem, że zdecydujemy się na lampy ledowe. Oświetlenie led, choć pojawiło się na rynku stosunkowo niedawno, szybko zdobyło popularność zważywszy na swe najbardziej znaczące zalety – bardzo dużą sprawność (co przekłada się na oszczędności) i długą żywotność (nie zaskoczą nas więc egipskie ciemności).
Lampa na stoliku w kolorze drewna
Oprawcowane przez: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie lampy wybrać?

Ciekawym projektem jest rezygnacja ze standardowych rozwiązań – lampy można zakładać naprawdę wszędzie. Tak jest w wypadku takich świeżych produktów, jak lampy podłogowe. Oświetlanie domu od podłogi może ułatwić poruszanie się po otoczeniu. Lampy podłogowe mogą pracować jako dodatkowe źródło światła. Gdy są zainstalowane, możesz w nocy włączyć kilka świateł dolnych, nie angażując głównego oświetlenia. W ten sposób nie przebudzisz wszystkich lokatorów. Małe lampy podłogowe możesz założyć też na schodach w domu – skutecznie zniweluje to ryzyko okropnego wypadku.
oświetlenie zewnętrzne domu

Dobrze oświetlony budynek, czyli oświetlenie zewnętrzne i przeznaczone do wewnątrz

Dobre oświetlenie zarówno wewnętrzne, jak i znajdujące się na zewnątrz jest bardzo ważne. Podnosi nie tylko nasze poczucie bezpieczeństwa, ale zapewnia także wysoki komfort.
oświetlenie wnętrza
Oprawcowane przez: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowepomysły na oświetlenie Twojego mieszkania .

Oświetlenie to często ostatni etap wykończenia domu albo mieszkania. Jego wybór ma jednak istotny wpływ na ostateczny wygląd i charakter wnętrz. Pierwszym pomieszczeniem, które witamy zaglądając do czyjegoś mieszkania lub domu to przedpokój. To jak ono wygląda, dużo mówi o jego właścicielach. Pierwsze na co rzucamy oczy, to najczęściej kolor ścian i podłoga, dalej meble i wszystkie dodatki i ozdoby, jak na przykład oświetlenie.
http://fixar.pl/
Oprawcowane przez: http://fixar.pl/
Na podstawie danych z: http://fixar.pl/

Kolorowych snów

Masz wrażenie, że Twoja sypialnia jest zwyczajna? Przeciętna i bezduszna? Istnieje na to sposób – nadaj charakter jej ścianom. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na zdjęcia. Nasze komputery zapełnione są zdjęciami, z którymi wiążą nas piękne wspomnienia. Pora by ujrzały światło dzienne!
Nowoczesne oświetlenie

Atualne kierunki i trendy przy oświetleniu, użycie w tym nowoczesnej elektroniki.

Urządzając swoje mieszkanie czy też dom warto też pamiętać o właściwym oświetleniu. Wprawdzie we wszystkich domach światło jest obecne, jednak wielu właścicieli nie ma świadomości tego, jak dużo da się za jego pomocą zdziałać we wnętrzu. Oświetlenie spełnia bowiem również ważną funkcję dekoracyjną, przy jego pomocy da się wyeksponować elementy wyposażenia i stworzyć bardzo przyjemną atmosferę.
lampka na biurku
Oprawcowane przez: Anastasia Yankovskaya
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego oświetlenie jest tak istotne w każdym domu? Gdzie zwłaszcza jest wskazane?

Każde mieszkanie może wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie, jeżeli będziemy dbać w nim o najlepsze oświetlenie. Wiele osób nie przykłada się do tego tymczasem światło jest w stanie czynić cuda i na pewno, nigdy nie będzie najważniejszym źródłem oświetlenie określonego pomieszczenia, lecz będzie za to użytecznym dodatkiem. O tym trzeba pamiętać w każdym pomieszczeniu.
oświetlenie pokoju
Oprawcowane przez: Christine Warner Hawks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zastosowanie mieszanego oświetlenia w domu

Należycie dobrane światło pełni ważną funkcję we wnętrzu domu, ale również na zewnątrz. Oryginalna lampa wieczorową porą wprowadza niesamowity klimat, a w przeciągu dnia może stać się strojną rzeźbą.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.