Światło
lampka
Oprawcowane przez: kogakure
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie idealnym sposobem na odświeżenie domu

Czarująca gra efektów światła i cienia jest nieodłączną częścią organizowania wnętrza. Konsekwencje obecności właściwego oświetlenia kreują wyjątkową atmosferę oraz w kombinacji ze sobą zdają się być niezrównane.
lampa wisząca
Oprawcowane przez: Sarah Joy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie jako pierwszoplanowy element w trakcie aranżacji lokum.

Oświetlenie stało się niezastąpionym elementem podczas aranżowania nowego gospodarstwa domowego. Bez oświetlenia eksploatowanie własnego M-3 stałoby się wysoce utrudnione. W ciemności nie ma możliwości by pochłonąć lekturę, nastawić obiad czy nastawić pranie...
lampa w salonie
Na podstawie danych z: www.damnet.pl

Światło salonu, powinno wywoływać w nas pozytywny nastrój

Od oświetlenia spodziewamy się magi ponieważ światło ma czarodziejską możliwość tworzenia przestrzeni. Światło - krótkotrwałe, ale bardzo istotne tworzywo architektoniczne, powinno się zaplanować na etapie aranżowania wnętrza. Planując oświetlenie do łazienki powinniśmy zdecydować, jakiej rangi zadania chcemy mu przyznać.
Witryna sklepowa
Oprawcowane przez: Viktor & Rolf
Na podstawie danych z: Viktor & Rolf

komponowanie wystaw w sklepie

Wykorzystanie powierzchni na wystawie sklepowej jest nie lada sztuką. Dobra aranżacja ekspozycji sklepowej często rozsądza o tym, czy odbiorca przejdzie progi danego sklepu. Spektakularny, i ciekawy wygląd witryny jest znakomitą i skuteczną formą reklamy. Dekoracje witryn sklepowych to zastosowanie wiedzy psychologicznej, marketingu, reguł kompozycji plastycznych do komponowania fantastycznych ekspozycji, jak i do planowania wystaw sklepowych, jakie zapewniają sukces handlowy, przyciągną oko klienta i zainspirują do realizacji zakupów.
Niebieski. Król sezonu
Oprawcowane przez: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral

Najlepsze oświetlenie do naszego comu

Większość osób w swoim dojrzałym życiu znajduje się kiedyś przed obliczem przyozdobienia swojego mieszkania. W takim celu kupujemy drogie meble, interesujące plakaty czy wyszukane dodatki.
nowoczesny dom
Oprawcowane przez: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego oświetlenie w mieszkaniu jest tak ważne? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać w tej dziedzinie?

Urządzając wygląd mieszkania możemy w rzeczywistości dużo rzeczy się pozbyć, zrezygnować z nich. Pewne jednakże muszą pozostać, bo są obowiązkowe, żeby mieszkanie ciekawie się prezentowało, a poza tym było funkcjonalne.
Aluminowa latarka

Latarka aluminiowa - bardzo mała, poręczna i z silnym światłem, za nie spore pieniądze

Latarka jest to tak naprawdę nieodłączny przyjaciel nie jedynie podróżnika czy skauta, ale tak naprawdę każdego z nas, albowiem jej światło nie jeden raz uratowało nas przed jakimś niebezpieczeństwem w mroku.
styropiann

Odpowiednio doświetlone pomieszczenie to priorytet.

Poprawnie oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i dobrego humoru mieszkańców. Znacząca jest nie tylko ergonomiczność, ale także całościowy wynik, pozyskany dzięki wielorakim typom lamp.
oprawy oświetleniowe led
Oprawcowane przez: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybierać światło do biura? Na co zwrócić uwagę? O jakiego typu czynnikach należy pamiętać?

Krótkie dni w sezonie zimowym sprawiają, że światło w naszych biurach jest zapalone prawie cały czas. Eksperci przypominają jak istotne jest, aby dobrać odpowiednie oświetlenie do miejsca pracy, szczególnie to konieczne, kiedy za oknem brak jest naturalnego światła.
mieszkanie - fotos
Oprawcowane przez: Oto Polska Blog
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe rozwiązania oświetleniowe z wykorzystaniem lamp wiszących

Wykańczając mieszkanie, nierzadko podejmujemy decyzję o instalacji oświetlenia na suficie. Taka lokalizacja jest jak najbardziej słuszna - emanujący z centralnej części pomieszczenia blask pozwala na doświetlenie całego wnętrza. Ale to nie jedyne rozwiązanie, na które możemy sobie pozwolić z wykorzystaniem lamp wiszących.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.