Światło
oświetlenie pokoju
Oprawcowane przez: Christine Warner Hawks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zastosowanie mieszanego oświetlenia w domu

Odpowiednie dobrane oświetlenie pełni ważną funkcję we wnętrzu domu, ale również na zewnątrz. Wyszukana lampa wieczorem wdraża cudowny klimat, a w ciągu dnia jest w stanie stać się strojną rzeźbą.
lampki
Oprawcowane przez: Le Pukka Concept Store
Na podstawie danych z: Le Pukka Concept Store

Wybierz eleganckie lampy do twojego mieszkania i zachwycaj się klimatycznym, jasnym światłem

Urządzając dom, nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. To bardzo istotny detal każdego wnętrza, który nie tylko gwarantuje komfort przebywania w pomieszczeniach, lecz również posiada walory estetyczne i potrafi skutecznie ozdobić dom.
lampy
Oprawcowane przez: Vesa Linja-aho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Industrialne, nowoczesne, drewniane - oświetlenie

O tym, jak istotne jest światło w naszych domach, dowiedzieli się pewni ludzie, którzy próbowali sprzedać znakomity apartament w centrum Wrocławia. Zainteresowanych było wielu, ale nic z tego nie wynikało.
mieszkanie
Oprawcowane przez: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Właściwe światło w mieszkaniu - osiągnij to z naszą pomocą

Gdy zastanawiamy się nad tym jak zaaranżować mieszkanie, zazwyczaj zapominamy o tym jak istotne jest oświetlenie. Kiedy zaczynamy myśleć o tym, w jaki sposób ogarnąć oświetlenie w domu, to zaczynamy rozumieć, że nie jest to takie proste. Poza oświetleniem pod sufitem powinniśmy pamiętać o pozostałych rozwiązaniach. Można do salonu kupić na przykład lampy stojące podłogowe. W ofercie sklepów oświetleniowych jest ich rzeczywiście dużo. Stają się one nie tylko kolejnym źródłem światła, to jeszcze stają się ozdobą salonu.
biuro
Oprawcowane przez: Marbet Style
Na podstawie danych z: Marbet Style

Dlaczego oświetlenie LED jest najbardziej pasujące do biura. Co stoi za tym wyborem? Jakie są najmocniejsze zalety?

Bardzo ważnym elementem w wyposażeniu każdego biura jest oświetlenie. Światło wpływa na wiele rzeczy, to od niego jest zależne, jaka będzie panowała atmosfera w danym pomieszczeniu, a również, jakie będzie samopoczucie pracowników. Dość często jednakże niestety nie zwracamy na to uwagi, jakby zapominając, jaką istotną rolę spełnia oświetlenie.
lampy
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Jak dobrać oświetlenie do pomieszczeń w mieszkaniu?

Jedną z najbardziej znaczących kwestii w naszych mieszkaniach jest właściwe światło. Spełnia ono nie tylko zadania praktyczne, ale również dekoracyjne. Musimy jednak odpowiednio dopasować je nie tylko do aranżacji mieszkania, lecz także typu pomieszczeń. Odpowiednie dostosowanie oświetlenia to łatwa sztuka, trzeba zatem poświęcić tej kwestii trochę uwagi.
lampka nocna
Oprawcowane przez: Jean L.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakimi nowoczesnymi lampami opłaca się dziś interesować oraz jak je kupować

Lampy przestają obecnie pełnić funkcje wyłącznie użytkową, coraz częściej są używane w nowoczesnym designie. Są one nie tylko dobrym źródłem światła, ale także ozdobą, która dodaje wielu mieszkaniom dodatkowego splendoru. Warto zaciekawić się bliżej tym zagadnieniem, jeśli chce się być na bieżąco z teraźniejszymi trendami. W tym celu dobrze jest przeglądać przeróżne artykuły na temat designu jak również oświetlenia albo także zajrzeć na stronki producentów, dla jakich nowoczesne lampy stanowią priorytet.
żyrandol w salonie
Oprawcowane przez: Nacho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zaprojektuj swoje oświetlenie z użyciem małych nakładów pieniężnych, wyszukując niedrogie oferty zakupowe

Oświetlenie jest tym aspektem projektowania domu, któremu należy poświęcać należytą dozę uwagi. Powiązane jest to z koniecznością zaadaptowania pomieszczeń przyjaznych domownikom i gwarantujących optymalne warunki wypełniania domowych obowiązków, jak też zaplanowania relaksu. Wiele mawia się o potrzebie używania w pomieszczeniach mieszkalnych materiałów z wysokiej półki, bowiem jedynie one gwarantują trwałość i piękny wygląd równocześnie. Nie oznacza to jednakże, że trzeba przepłacać.
lampka
Oprawcowane przez: kogakure
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie idealnym sposobem na odświeżenie domu

Czarująca gra efektów światła i cienia jest nieodłączną częścią organizowania wnętrza. Konsekwencje obecności właściwego oświetlenia kreują wyjątkową atmosferę oraz w kombinacji ze sobą zdają się być niezrównane.
lampa wisząca
Oprawcowane przez: Sarah Joy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie jako pierwszoplanowy element w trakcie aranżacji lokum.

Oświetlenie stało się niezastąpionym elementem podczas aranżowania nowego gospodarstwa domowego. Bez oświetlenia eksploatowanie własnego M-3 stałoby się wysoce utrudnione. W ciemności nie ma możliwości by pochłonąć lekturę, nastawić obiad czy nastawić pranie...
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.