Garaż
Brama garażowa
Oprawcowane przez: Nice
Na podstawie danych z: Nice

Jak najlepiej wybrać bramę garażową? Na co zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru?

Wybór bramy garażowej jest niezwykle istotny, powinien być zdefiniowany już w trakcie projektowania domu. Odpowiednia brama garażowa jest tak samo ważna jak drzwi wejściowe do domu. Powinna być więc użyteczna, jednocześnie powinna pasować do wyglądu elewacji.
garaż
Oprawcowane przez: Normstahl
Na podstawie danych z: http://prasa.gutpr.pl/SSD_aluframe_wood_2wing.jpg

Bramy do garaży uchylne, producent garaży - zerknij co warto wziąć pod uwagę

Kiedy w swoim projekcie domu chcemy uwzględnić garaż powinniśmy również uwzględnić kupno drzwi do garażu. W ostatnim czasie bardzo często kupowany jest jeden typ drzwi do garażu. Nieistotne, czy są to bramy do garażu połączonego z domem, czy w miejscach, gdzie jest po kilka garaży w ciągu. Wybiera się do garażu bramy garażowe uchylne.
piecyk naftowy
Oprawcowane przez: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Piecyki przenośne stosowne w wielu przypadkach

Piecyki przenośne pomocne są nie tylko w czasie długich i surowych zim, ale również w wypadkach nagłych awarii, bądź potrzeby dogrzania pomieszczenia gospodarczego. Piecyk naftowy jest doskonałą alternatywą dla pieców elektrycznych.


Piecyki przenośne stosowne w wielu przypadkach

Wybierając piecyk na paliwo ciekłe wybieramy ekonomiczne grzanie dodatkowe.
Pokój dziecka, młodzieżowy
Oprawcowane przez: Miretto
Na podstawie danych z: www.miretto.pl

Nagrzewnice jako niezrównane urządzenia grzewcze

Nagrzewnice to niezrównane urządzenia grzewcze które służą do grzania średnich i ogromnych powierzchni. Sprawdzają się przy nagrzewaniu garażu, placu budowy, czy terenu prac w otwartym terenie.
budowa domu

Zamierzasz nabyć dom dla siebie? Szukaj szeregówki w swym mieście, teraz buduje się ich naprawdę wiele

Własny lokal mieszkaniowy to marzenie wielu osób. To czysta przyjemność iść na „swoje” oraz gospodarować w swoim mieszkaniu. Na wsiach oraz w małych miejscowościach ludzie nierzadko decydują się na stawianiu domu, bo działki są tańsze i można sobie pozwolić na podobną inwestycję. W większych miastach, w których ziemia jest droga, ciężko postawić własny domek, bardziej opłacalny okazuje się sprawunek lokum w bloku bądź innym budynku.

Jak w prosty i oszczędny sposób wznieść garaż, który będzie chronił nasz samochód przed słońcem

Posiadanie własnego garażu można nierzadko określić wyznacznikiem majętności. Z jakiego powodu? Wystarczy skierować swój wzrok na samochody stojące pod oknami bloków. Kogo stać na bardziej komfortowe mieszkanie, to będzie miał także dodatkowo miejsce garażowe, np. na podziemnym parkingu. Poza tym nie trzeba udawać się do miasta, aby przekonać się, że nie każdy jest w stanie zapewnić sobie garaż. Wystarczy zobaczyć, jak nasz sąsiad garażuje swój samochód - często opel stoi pod domem albo drzewkiem iglastym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.