Garaż
Brama garażowa
Oprawcowane przez: Nice
Na podstawie danych z: Nice

Jak najlepiej wybrać bramę garażową? Na co zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru?

Dobór bramy garażowej jest bardzo ważny, musi być uzgodniony już w czasie projektowania domu. Najbardziej odpowiednia brama garażowa jest tak samo niezbędna jak drzwi wejściowe do domu. Musi być więc użyteczna, jednocześnie powinna pasować do wyglądu elewacji.
garaż
Oprawcowane przez: Normstahl
Na podstawie danych z: http://prasa.gutpr.pl/SSD_aluframe_wood_2wing.jpg

Bramy do garaży uchylne, producent garaży - zerknij co warto wziąć pod uwagę

Gdy w swoim projekcie domu mamy zamiar uwzględniać garaż musimy też wziąć pod uwagę kupno drzwi do garażu. W ostatnim czasie najczęściej wybierany jest jeden rodzaj drzwi do garażu. Nieistotne, czy są to drzwi do garażu połączonego z domem, czy w miejscach, gdzie jest po kilka garaży w ciągu. Wybiera się do garażu bramy garażowe uchylne.
piecyk naftowy
Oprawcowane przez: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Piecyki przenośne stosowne w wielu przypadkach

Piecyki przenośne pomocne są nie tylko w czasie długich i surowych zim, ale również w wypadkach nagłych awarii, bądź potrzeby dogrzania pomieszczenia gospodarczego. Piecyk naftowy jest doskonałą alternatywą dla pieców elektrycznych.


Piecyki przenośne stosowne w wielu przypadkach

Wybierając piecyk na paliwo ciekłe wybieramy ekonomiczne grzanie dodatkowe.
Pokój dziecka, młodzieżowy
Oprawcowane przez: Miretto
Na podstawie danych z: www.miretto.pl

Nagrzewnice jako niezrównane urządzenia grzewcze

Nagrzewnice to bezkonkurencyjne urządzenia grzewcze które służą do ogrzewania średnich i dużych powierzchni. Sprawdzają się przy ogrzewaniu garażu, placu budowy, lub obszaru prac w otwartym terenie.
budowa domu

Zamierzasz nabyć dom dla siebie? Szukaj szeregówki w swym mieście, teraz buduje się ich naprawdę wiele

Własny lokal mieszkaniowy to marzenie wielu osób. To czysta przyjemność pójść na „swoje” oraz gospodarować w swoim mieszkaniu. Na wsiach i w mniejszych miasteczkach ludzie niejednokrotnie decydują się na budowę domu, bo działki są tańsze oraz można sobie pozwolić na podobną inwestycję. W większych miastach, w których ziemia jest droga, ciężko postawić swój domek, bardziej opłacalny okazuje się sprawunek mieszkanie w bloku czy innym budynku.

Jak w prosty i oszczędny sposób wznieść garaż, który będzie chronił nasz samochód przed słońcem

Posiadanie własnego miejsca garażowego można w niektórych przypadkach określić wyznacznikiem majętności. Dlaczego? Wystarczy skierować swój wzrok na auta osobowe stojące pod oknami bloków. Kogo stać na wygodniejsze mieszkanie, to będzie posiadał również dodatkowo miejsce garażowe, np. na podziemnym parkingu. Poza tym nie trzeba wyjeżdżać do stolicy, aby przekonać się, że nie każdy może zapewnić sobie garaż. Wystarczy zobaczyć, jak nasz sąsiad garażuje swój pojazd - często opel stoi pod domem albo drzewkiem owocowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.