Pokój
Zimowa sypialnia
Oprawcowane przez: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Wybieramy meble do naszej sypialni

Kupno, zbudowanie, albo wynajem domku lub mieszkania to jeszcze nie wszystko. Nie można przecie wyśnionego, często wyczekanego domu nie umeblować. Puste ściany i materac to nie jest najlepsze wyposażenie dla naszego domku.
lampy i żyrandole
Oprawcowane przez: TECHNOLUX
Na podstawie danych z: TECHNOLUX

Jakim sposobem znaleźć odpowiednie lampy do mieszkania?

Jednym z bardzo częstych marzeń młodych rodzin jest teraz z pewnością posiadanie własnego mieszkania. Każdy spośród nas zdaje sobie chyba sprawę jak niełatwo jest takiego rodzaju marzenie spełnić, głównie z przyczyn związanych z pieniędzmi.
pokój dzienny
Oprawcowane przez: Roman Boed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Maluchy też pragną posiadać niesamowity pokój

Meble drewniane dla dzieci są niesamowicie gustowne. Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, iż producenci mebli koncentrowali się przede wszystkim na meblach do sypialni i salonów, omijając niejako, a tak naprawdę traktując po macoszemu meble dla dzieci.
Dwójka bawiących się dzieci
Oprawcowane przez: Chelssie L. Ivanova
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pufa to idealny przedmiot w pokoju dziecka

Pokój dziecka to najczęściej bardzo fajna strefa z zabawkami naszej pociechy. Poza normalnymi meblami, w których trzymamy ubrania będzie w niej również miejsce na klocki Lego, pluszaki i inne zabawki malucha. Następnym elementem będzie pufa w pokoju dziecięcym. Będzie ona stanowiła modne miejsce do czytania książek!
biblioteka w domu
Oprawcowane przez: Rob Malouf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Po co Ci regały z książkami?

Biblioteka we własnym mieszkaniu to idealne rozwiązanie. Prywatną kolekcję ulubionych tytułów możesz mieć np. w pokoju gościnnym. Do czego Ci jednak tak na dobrą sprawę taka biblioteka w salonie? Jeśli jesteś wielkim fanem literatury, zapewne nie potrzebujesz żadnych dodatkowych argumentów. Gdy książki zajmują istotne miejsce w Twoim życiu, ulubieni autorzy muszą zająć ważne miejsce również w Twoim domu. Trudno o mocniej wyróżniającą pozycję niż przykładowo cała ściana w pokoju gościnnym.
meble
Oprawcowane przez: KOŁO
Na podstawie danych z: KOŁO

Kupujemy meble dla dziecka.

Zakup mebelków do pokoju dziecka powinien być czynnością, która zostanie przez nas dokładnie przeanalizowana. Pod szczególną uwagę w tej sytuacji należy wziąć szereg kwestii, które będą miały znaczne znaczenie w niedługim okresie. Trzeba między innymi pamiętać o tym, że meble dla dziecka, gdy będzie źle wybrany, może szybko stać się bezużyteczny.
pokój dla dziecka
Oprawcowane przez: lynn-anne bruns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Umeblowanie dla dzieci oraz młodzieży wykonane w młodzieżowym, pomysłowym stylu

W dzisiejszych czasach branża meblowa rozwija się tak żywiołowo jak nigdy. Jeszcze kilkanaście lat temu większość firm meblowych proponowała wyłącznie meble klasyczne, opcjonalnie z bardziej nowoczesnymi, atrakcyjnymi akcentami. Dziś w branży meblowej możemy odnaleźć meble tak nowomodne, tak kreacyjne, że często aż zapiera dech w piersiach.
biurko
Oprawcowane przez: Maria Eklind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy chcesz, żeby meble twojego dziecka rosły wraz z nim, wybierz regulowane części wyposażenia

Dzieciaki chodzące do szkoły rosną w naprawdę szybkim tempie i opiekunom wielokrotnie trudno bywa uwierzyć, jak bardzo się przemieniają w ciągu paru lat. Naturalnie tak szybki wzrost wiąże się z ciągłą koniecznością nabywania nowej odzieży i obuwia. Także meble zmuszają do wymiany, ponieważ ich wymiary muszą być na bieżąco dopasowywane do wzrostu malucha i jego wygody.
lampa wisząca
Oprawcowane przez: Sarah Joy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie jako pierwszoplanowy element w trakcie aranżacji lokum.

Światło stało się niezastąpionym detalem w procesie wyposażania świeżego gospodarstwa domowego. Bez oświetlenia użytkowanie własnego M-3 stałoby się wysoce niefunkcjonalne. W mroku nie ma opcji by przeczytać książkę, zrobić obiad czy nastawić pranie...
lampa w salonie
Na podstawie danych z: www.damnet.pl

Światło salonu, powinno wywoływać w nas pozytywny nastrój

Od oświetlenia spodziewamy się czarów dlatego, że światło naturalne posiada magiczną moc tworzenia przestrzeni. Blask - krótkotrwałe, ale niezwykle istotne tworzywo architektoniczne, trzeba przemyśleć na etapie aranżowania wnętrza. Planując oświetlenie do łazienki powinniśmy postanowić, jakiej rangi zadania chcemy mu przydzielić.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.