Biznes
jak uzyskać dotacje unijną na rozpoczęcie działalności

Czy musimy zapłacić składki zus?

Jak dostać dotacje unijne na rozpoczęcie działalności?

Kiedy posiadamy pomysł na swój biznes, ale nie posiadamy zbytnio funduszy na jego rozpoczęcie, to należy się zastanowić w jaki sposób je otrzymać, tak by było to legalne.
wielki mur chiński
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Zajmij się importem towarów z Chin, a z całą pewnością uda Ci się nieźle zarobić

Poszukujesz pomysłu na biznes, gdyż masz dość pracy w swojej obecnej firmie? Od zawsze miałeś predyspozycję do interesów? Jeżeli tak to już teraz powinieneś rozważyć alternatywę sprzedaży produktów sprowadzanych z Chin. Osoby, które tym się trudzą już od dawna kilkukrotnie pomnożyły już swój majątek, dlatego jest to na pewno opłacający się biznes. Wszyscy wiemy, że towary produkowane w Chinach są zdecydowanie tańsze, aniżeli te produkowane w naszym kraju.
szyba bezpieczna hartowana

Każda spółka chce mieć dużo klientów - żeby to osiągnąć, musi zainwestować w reklamę

Niejeden właściciel spółki nie śpi czasami po nocach, ponieważ kalkuluje, jak pomnożyć dochody swej spółki. Szczególnie, gdy jest to świeży interes.
dom
Oprawcowane przez: Nina Matthews
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ostrożny zawsze ubezpieczony

Wypadki mogą przydarzyć się w każdej chwili i częstokroć w najmniej oczekiwanej chwili. Skradziony ekwipunek podczas długo wyczekiwanego wyjazdu, kontuzja w trakcie praktykowania sportu, czy wypadek podczas pracy.
pomieszczenia
Oprawcowane przez: mosaic36
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niektórzy mają biura w miejscach, w których ani razu nawet nie byli

Niektórzy prowadzą firmy, które są zarejestrowane w mieszkaniu. Jednak, nie mają zamiaru tego pokazywać swym klientom.


Niektórzy mają biura w miejscach, w których ani razu nawet nie byli

Najczęściej jeśli prezes małej albo jednoosobowej firmy pragnie zaoszczędzić koszty, to zakłada swoje biuro w mieszkaniu.
Kreml
Oprawcowane przez: Jean & Nathalie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport na Wschód

Wielka polityka nie zawsze odpowiada całkowicie nastrojom obywateli. Możemy się o tym przekonać na przykładzie polskich stosunków z państwami ze wschodu. Chociaż od wieków prowadziliśmy ze sobą wieczne wojny, a później znajdowaliśmy się pod kuratelą Sowietów, to przez wszystkie dzieje zwyczajni ludzie dogadywali się ze sobą bez jakiegokolwiek problemu.
drukarka
Oprawcowane przez: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Doskonała jakość w świetnej cenie – propozycje Epson wśród najlepszych

Odmienne preferencje wszystkich klientów zazwyczaj są określone aktualnymi potrzebami. Te zmieniają się jak w kalejdoskopie, a podstawowym zadaniem producentów sprzętów elektronicznych jest przyglądanie się tym zmianom. Dzięki przyglądaniu się właśnie mogą skutecznie dopasować swą aktualną ofertę do tego, czego poszukują przyszli właściciele. Między innymi polecane Skanery Epson doczekały się dużej liczby pozytywnych opinii w internecie.
przedsięiorca
Oprawcowane przez: Benjamin Linh VU
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najbardziej istotne wiadomości dotyczące prowadzenia DG

Osoba, która chce prowadzić własną firmę, musi dokonać jej rejestracji. Na pewno będzie to decyzja stresująca, przez co dużo młodych najpierw czerpie z informacji uzyskanych w sieci. Niestety niepoprawne wiadomości zamieszczane na różnych portalach doprowadzają do pomyłek.
drukarka
Oprawcowane przez: Creative Tools
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co można zrobić osobiście, by rozreklamować własny sklep? Jak zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzin naszego punktu?

Zakładając swój biznes chcielibyśmy, by jak najszybciej został on popularny wśród dużej rzeszy klientów. W takim celu musimy zadbać o szybkie zareklamowanie sklepu. Czy można samodzielnie skutecznie zatroszczyć się o dobrą reklamę? Co może pomóc nam, aby rozreklamować nasz sklep?
import
Oprawcowane przez: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co ciekawego proponują Indie firmo, które chcą prowadzić import różnych produktów z tego państwa.

Kraje azjatyckie od dawna się cieszą ogromną popularnością pośród rodzimych biznesmenów. Bez wątpienia panują na tym polu Chiny, będąc największą światową fabryką chyba wszystkich produktów. Po piętach zaczęły im deptać inne państwa tamtego rejonu, to znaczy Wietnam czy Korea, oferujące w pierwszej kolejności tanich pracowników, ale także zaawansowane technologie. Jednak pośród biznesowych analiz wyjątkowo rzadko pada nazwa Indie, a przecież jest to kraj mający olbrzymi potencjał.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.