Podróż
sandały bartek
Oprawcowane przez: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie danych z: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Pierwsze wczasy dziecka? Sprezentuj mu właściwą garderobę

Lato to moment, w którym wielu z nas udaje się na wypoczynek, szczególnie jeżeli jesteśmy rodzicami maluchów chodzących do szkoły. Obecnie mamy do wyboru różnego rodzaju kierunki podróży, od tych najdalszych, po nasze Bałtyckie morze. Lecz bez względu na to, gdzie się udajemy, spodziewać musimy się ciepłej pogody. Jeżeli wybieramy się z naszym małym dzieckiem, musimy zatroszczyć się o właściwą garderobę dla niego.
akcesoria turystyczne
Oprawcowane przez: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zabrać na wyjazd z dzieckiem?

Gdy się po raz pierwszy wyjeżdża z pociechą na wakacje, wszystko zdaje się ważne. Nie da się jednak wziąć wszystkiego. Zobacz więc, co wziąć.
leżak
Oprawcowane przez: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Maluchy uczą się swoich ról społecznych naśladując rodzicieli, zatem zabawki ogrywają w życiu małego człowieka naprawdę istotną rolę

Gdy wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy, gros osób myśli o zasłużonym odpoczynku. Nie wszyscy zechcą pojechać poza miasto, ponieważ taki wyjazd jest związany z korkami na drogach. A dodatkowo powzięte plany może pokrzyżować pogoda. W takiej sytuacji być może lepiej zorganizować sobie czas wolny od obowiązków zawodowych w inny sposób, np. we własnym mieszkaniu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.