Antyki
Lampa na stoliku w kolorze drewna
Oprawcowane przez: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie lampy wybrać?

Ciekawym projektem jest rezygnacja ze standardowych rozwiązań – lampy można zakładać naprawdę wszędzie. Tak jest w wypadku takich świeżych produktów, jak lampy podłogowe. Oświetlanie domu od podłogi może ułatwić poruszanie się po otoczeniu. Lampy podłogowe mogą pracować jako dodatkowe źródło światła. Gdy są zainstalowane, możesz w nocy włączyć kilka świateł dolnych, nie angażując głównego oświetlenia. W ten sposób nie przebudzisz wszystkich lokatorów. Małe lampy podłogowe możesz założyć też na schodach w domu – skutecznie zniweluje to ryzyko okropnego wypadku.
Wybieramy meble wypoczynkowe do domu
Oprawcowane przez: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Jak zakupić odpowiednie meble do hotelu?

Każdy bez wątpienia potwierdzi, iż wystrój wnętrz hotelowych to jedna z najistotniejszych kwestii dla jego właściciela. Jeżeli posiadamy tego typu obiekt, z całą pewnością naszym celem jest, by cieszył się on jak największym zainteresowaniem klientów. Dlatego ważne jest, aby wyposażyć nasze wnętrza hotelowe estetycznie i ze smakiem, a równocześnie z myślą o wygodzie naszych przyszłych gości.
Meble hotelowe zazwyczaj tworzone są na specjalne zamówienie i produkowane są z wybranych przez klienta materiałów. Dzisiaj niezwykle dużym uznaniem cieszą się meble stylizowane na poprzednie epoki. Stylizacji nie powinniśmy jednak wiązać z antykami.
Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Oprawcowane przez: Empik
Na podstawie danych z: Empik

Czar staroci

Co kryją w sobie stare przedmioty iż tak bardzo je lubimy? Staranność wykonania? Dbałość o detale czy też może ducha historii? Sądzę iż to wszystko razem wzięte sprawia że są tak wartościowe. Mimo że nie wszystkich stać na urządzenie całego gniazdka czy nawet tylko jednego pokoju w antyki, to przyjemnie jest mieć choć mały drobiażdżek pachnący starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie 100 lat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.