Antyki
Lampa na stoliku w kolorze drewna
Oprawcowane przez: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie lampy wybrać?

Ciekawym projektem jest zrezygnowanie ze standardowych rozwiązań – lampy można montować dosłownie wszędzie. Tak jest w przypadku takich nowatorskich produktów, jak lampy podłogowe. Rozświetlanie pokoju od dołu może ułatwić przemieszczanie się po czterech kątach. Lampy podłogowe mogą działac jako dodatkowe źródło blasku. Kiedy są zamontowane, możesz w nocy włączyć kilka świateł podłogowych, nie uruchamiając górnego oświetlenia. W ten sposób nie wyrwiesz ze snu wszystkich domowników. Niewielkie lampy podłogowe możesz zamontować także na schodach w mieszkaniu – radykalnie zredukuje to ryzyko bolesnego wypadku.
Wybieramy meble wypoczynkowe do domu
Oprawcowane przez: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Jak zakupić odpowiednie meble do hotelu?

Każdy z całą pewnością zgodzi się z tym, że aranżacja wnętrz hotelowych to jedna z najistotniejszych kwestii dla jego właściciela. Jeżeli posiadamy tego typu obiekt, zapewne naszym celem jest, by cieszył się on dużym zainteresowaniem odbiorców. Dlatego istotne jest, by urządzić nasze wnętrza hotelowe elegancko i gustownie, a równocześnie z myślą o wygodzie naszych przyszłych klientów.
Meble hotelowe najczęściej tworzone są na specjalne zamówienie i produkowane są z wybranych przez klienta materiałów. Dzisiaj niezwykle dużym uznaniem cieszą się meble stylizowane na poprzednie epoki. Stylizacji nie możemy jednak kojarzyć z antykami.
Jak urządzić romantyczne wnętrze?
Oprawcowane przez: Empik
Na podstawie danych z: Empik

Czar staroci

Co kryją w sobie stare przedmioty iż tak bardzo je lubimy? Staranność wykonania? Dbałość o detale czy też może ducha historii? Sądzę iż to wszystko razem wzięte sprawia że są tak wartościowe. Mimo że nie wszystkich stać na urządzenie całego gniazdka czy nawet tylko jednego pokoju w antyki, to przyjemnie jest mieć choć mały drobiażdżek pachnący starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie 100 lat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.