Dom
szklany dom
Oprawcowane przez: Diego Cupolo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szkło w domu, czyli jak sprawić aby nasze dom było nowoczesne oraz przytulne.

W teraźniejszych czasach coraz więcej osób kupuje domy w stanie pierwotnym, aby mieć możliwość indywidualnie je wykańczać. Metody wykorzystywane do przeprowadzania renowacji są dostępne w marketach tej dziedziny w cenach dostępnych dla każdego.
drzwi wewnętrzne
Oprawcowane przez: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Drzwi do środka mieszkania

Gdy zaczynamy przygotowywać nasze mieszkanie do tego, by w nim mieszkać bardzo ważnym elementem okazują się drzwi. Choć wydaje się, że wybór jest łatwy, bo trzeba znaleźć po prostu drzwi o odpowiednich rozmiarach, to gdy już weźmiemy się za szukanie owych drzwi zaczynają się różne kłopoty. Nagle dochodzi do tego, że nie wiemy, czy zależy nam na tym, żeby drzwi wewnętrzne były z szybkami, czy bez.
szafa w sypialni

Oszczędzaj miejsce w swoim domu stosując podczas urządzania wnętrza nowoczesne rozwiązania w postaci drzwi przesuwnych

Jeżeli chcemy efektownie urządzić własne mieszkanie, wartym uwagi elementem wyposażenia są drzwi przesuwne. Dzięki nim możemy zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu i sprawić, że zapewnią mu nowoczesny wygląd.
łazienka

Wyśmienita wanna z hydromasażem pomoże nam się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy

Gdy kupiliśmy swój osobisty dom i jesteśmy na etapie jego aranżowania to z pewnością powinniśmy pomyśleć o licznych detalach, takich jak choćby porządne dopasowanie kolorów firanek do naszego pomieszczenia, wykorzystanie dobrych elementów odprowadzających parę w jadalni i łazience a także zakup odpowiedniego, wygodnego łóżka, na jakim będziemy nabierali siły przed dalszym, jeszcze intensywniejszym działaniem.
lampa

Już w tym momencie wyszukaj luksusowe lampy do własnego, nowiutkiego lokalu mieszkalnego

Każdy z nas chciałby mieszkać w miejscu, w którym czułby się w pełni naturalnie i komfortowo. Nie ulega wątpliwości, że nie zawsze możemy pozwolić na nabycie gigantycznego lokalu mieszkalnego czy dwupiętrowego domu jednorodzinnego. Musimy tymczasem pamiętać o tym, że nawet niewielkie akcesoria, jakie zdobędziemy mogą sprawić, że nasz dom będzie stylowy i z rozkoszą będziemy w nim spędzać czas.
kominek w salonie
Na podstawie danych z: flickr.com

Dlaczego warto mieć kominek w salonie?

Wszyscy posiadacze kominka doceniają jego atuty grzewcze oraz estetyczne. Kominek najczęściej umieszcza się w reprezentacyjnym pomieszczeniu domu, którym jest salon. To właśnie on stanowi miejsce spotkań z rodziną, przyjmowania gości, jak również jest strefą, gdzie spędzamy godziny na wspólnych rozmowach oraz ucztowaniu.
salon łazienek
Oprawcowane przez: INSTAL-PROJEKT
Na podstawie danych z: INSTAL-PROJEKT

W jakich miejscach wskazane jest poszukać inspiracji na własną łazienkę?

Nie od dziś wiadomo, że wyposażanie przestrzeni domowych to na pewno bardzo trudne zadanie. Duża część z nas stara się, by mogły one wyglądać się realnie jak najlepiej, niemniej natomiast nie zawsze dysponujemy stosowną wiedzą w tym przedmiocie by zdziałać to efektywnie. Dużo w tym temacie jest przede wszystkim uwarunkowane od typu pokoju, jaki będziemy ekwipować.
mieszkanie - malowidło
Oprawcowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podstawowe informacje o domofonach, czyli parę porad o tym, w jaki sposób wybrać domofon dla siebie.

Jednym z najważniejszych gadżetów, jakie wykorzystuje się w mieszkaniach i domach są domofony. Najprostsze modele kosztują już od kilkudziesięciu złotych, i jest to bardzo rozsądna kwota jak za wygodę, którą domofon może zaoferować. Najważniejszą rolą domofonów będzie komunikacja pomiędzy środkiem budynku a bramą lub drzwiami wejściowymi. Dzięki temu jest możliwe sprawdzenie, kto przychodzi w gości, a także zdalne otwarcie drzwi wejściowych lub bramy. Typowy domofon złożony jest z dwóch podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest kaseta, instalowana w drzwiach wejściowych albo bramie. Wyposażona jest ona w mikrofon, głośniki i przycisk do dzwonienia. Przy domofonach w budownictwie jednorodzinnym jest to najczęściej tylko jeden przycisk. W budownictwie wielorodzinnym czy biurowcach domofony będą miały możliwość wybrania lokalu z którym będzie się chciało skontaktować. Nieco starsze wersje miały dla każdego numeru odpowiedni przycisk. W nowoczesnych rozwiązaniach wykorzystuje się cyfrowe wybieranie, po prostu wystukuje się na klawiaturze właściwy numer i domofon będzie się łączył z odpowiednim mieszkaniem.
oświetlenie wnętrza
Oprawcowane przez: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowepomysły na oświetlenie Twojego mieszkania .

Oświetlenie to często ostatni etap wykończenia domu albo mieszkania. Jego wybór ma jednak istotny wpływ na ostateczny wygląd i charakter wnętrz. Pierwszym pomieszczeniem, które witamy zaglądając do czyjegoś mieszkania lub domu to przedpokój. To jak ono wygląda, dużo mówi o jego właścicielach. Pierwsze na co rzucamy oczy, to najczęściej kolor ścian i podłoga, dalej meble i wszystkie dodatki i ozdoby, jak na przykład oświetlenie.
Obraz
Na podstawie danych z: http://demur.pl/obrazy

Jak małym kosztem odświezyć swe mieszkanie?

Jesień, wbrew pozorom, to bardzo dobry czas na odświeżenie domu. Ekipy budowlane maja mniej napięte terminy a my możemy liczyć na zniżki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.