Projekt
kobieta w sukience
Oprawcowane przez: IamKhatu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy niezbędny nam jest kamień do ogrodu?

Jeżeli będziemy dobrze dbali o ogród, to możemy być pewni, że będzie on ozdobą posesji oraz świetnie będzie się komponował z domem.
koszulki z nadrukami
Oprawcowane przez: antony_mayfield
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne metody druku na koszulkach i pozostałych ubraniach przy pomocy specjalnych drukarek.

Wielu ludzi widząc barwne motywy na koszulkach myśli o tym, żeby samodzielnie zrobić coś własnego. Koszulki oferowane w sprzedaży produkuje się w większych seriach na wielkich urządzeniach do nadruków, niestety do niedawna jeszcze maszyny te były duże i podobnie drogie. Raczej się nie nadawały ani do zastosowań indywidualnych, ani też do prowadzenia niedużego biznesu związanego z nadrukami na różnych elementach garderoby.
projekt wnętrza
Oprawcowane przez: Cajsa Lilliehook
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy jest sens korzystać z pomocy projektanta wnętrz? Zdecydowanie, tym bardziej jeśli marzymy o niepowtarzalnym wystroju naszego lokum

Bez wątpienia każdy z nas słyszał o architektach wnętrz, jednak nie każdy na sto procent ma pewność, czym się zajmuje taka osoba. Szczególnie ta kwestia jest istotna, gdy sami planujemy aranżację mieszkania, lecz nie mamy w ogóle pomysłu, w jaki sposób się za to zabrać. Zatrudnienie takiej osoby to bardzo dobry pomysł, z którego korzysta wciąż więcej osób. Projektant wnętrz to osoba, która zajmuje się opracowywaniem projektu plastycznego różnorodnych przestrzeni. Do tego ten projektant zajmuje się także formą małej architektury oraz przestrzeniami wizualnymi.
meble
Oprawcowane przez: Wierszyłłowski i Projektanci
Na podstawie danych z: DuPont™ i Corian®

Jak uzyskiwać to, co założyliśmy? Jak realizować zaplanowane sobie założenia? Odpowiedź jest dosyć ciekawa

Dzień w dzień coś nowego, rodzą się i umierają koncepcje, myśli, postanowienia. Każdego dnia uciekają myśli i założenia, których nie udało się nam zrealizować, na które nie starczyło czasu, siły lub ochoty, takie które były w planach, ale obecnie zaplanowane są na święty nigdy. Takie dylematy pojawiają się w każdej dziedzinie naszego życia, skąd one się biorą?
sprzęt

Kiedy warto skorzystać z usług projektanta wnętrz? Czym musi się odznaczać taka osoba?

Wreszcie udało się ziścić marzenia o własnym domu. W tym momencie pozostaje sprawa urządzenia go według własnej wizji. Niektórzy na taką myśl bardzo się cieszą, inni natomiast stresują się, ponieważ nie jest to ich mocna strona.
łóżeczko
Oprawcowane przez: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral

O jakich rzeczach powinno się pamiętać podczas projektowania oświetlenia w swoim domu, krótki opis podstawowych typów lamp.

W czasie urządzania swojego domu pomyśleć należy o wielu najróżniejszych rzeczach, a jednym z nich jest oświetlenie. Przeróżnych żyrandoli, kinkietów i innych lamp jest w sklepach całe mnóstwo, jednak skomponowanie domowego oświetlenia we właściwy sposób wcale nie jest łatwe.
trendy
Oprawcowane przez: harmon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak ożywić przeciętną aranżację w domu? O jakich sprawach najlepiej pomyśleć?

W miejscach, które chcielibyśmy zaaranżować, nie powinno być nudno. Oczywiście, swego rodzaju umiar to pożądana rzecz, lecz warto wybrać detal, jaki sprawi, iż aranżacja nabierze interesującego nastroju.
lampa gabinetowa
Oprawcowane przez: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker

Z czego mogą być wykonane wyszukane lampy i kto mógłby ich używać?

To, co odróżnia pokój nastolatka od gabinetu jakiegokolwiek mecenasa lub lekarza to m.in. drobne elementy oprzyrządowania tego typu pomieszczenia. Mogłyby być nimi dywany, biblioteczka czy stolik oraz stojąca na nim lampa.
Gazetka

Gazety promocyjne od wyjątkowo znanych hipermarketów.

Wszystkie gazetki promocyjne od wyjątkowo znanych supermarketów są gazetkami wydawanymi na podstawie tych wzorów, które dokładnie wyjątkowo kojarzą się z określonymi sieciami sprzedażowymi. Tym bardziej, kiedy dany producent od kilku lat wydaje gazetki promocyjne to już jego konsumenci przyzwyczajeni są do tego, że są one zachowane w wyznaczonym kanonie.
lampa wisząca w kolorystyce czarno-białej
Oprawcowane przez: rpavich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Montaż kaloryferów w łazience w domach jednorodzinnych

Domy jednorodzinne zazwyczaj nie są niezwykle dużymi budynkami, jednak powinni one być dobrze ogrzane by wszyscy mieszkańcy tych domów mogli czuć się w nich dobrze. Dotyczy to szczególnie takich domów, które będą stawiane w chłodniejszym klimacie, a taki klimat panuje w Polsce.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.