Sufit
lampa w salonie
Na podstawie danych z: www.damnet.pl

Światło salonu, powinno wywoływać w nas pozytywny nastrój

Od oświetlenia oczekujemy czarów ponieważ światło naturalne posiada magiczną siłę tworzenia przestrzeni. Blask - przemijające, ale bardzo istotne tworzywo architektoniczne, należy zaplanować na etapie aranżowania pomieszczeń. Projektując oświetlenie do salonu trzeba zdecydować, jakiej rangi zadania chcemy mu przydzielić.
lokal
Oprawcowane przez: Amanda Siska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dzisiejsze klimatyzatory

Dzisiejsze klimatyzatory są coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Ich misją jest nie tylko chłodzenie wnętrz, lecz i ogrzewanie. Klimatyzacja przydaje się zwłaszcza latem, w trakcie wysokich temperatur na zewnątrz w budynku króluje przyjemna atmosfera.
aranżacja wnętrz kraków

Aranżacja jako dbałość o szczegóły i detale

Meblowanie wnętrza podobnie jak w nowo wybudowanym, jak i odświeżanym domu to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Trzeba umiejętnie wszystko dopasowywać do siebie, zadbać o szczegóły i detale, należy tak wszystko zaaranżować, aby charakteryzowało się komfortem.
żółta sukienka wieczorowa
Oprawcowane przez: Alexander Marie Guillemin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zalety oświetlenia LED dla magazynów wysokiego magazynowania

Istnieje mnóstwo opcji oświetlenia w magazynach, lecz styl, który staje się coraz w wyższym stopniu modny jest LED w rodzaju High Bay.


Zalety oświetlenia LED dla magazynów wysokiego magazynowania

Żarówki LED są nie tylko powszechne w pakamerach, lecz w każdym budynku lub miejscu posiadającym wysokie stropy i nastręczającym oświetlenia na wysokości większej aniżeli 4,5 metra.
ubrania
Oprawcowane przez: Riess
Na podstawie danych z: Riess

Taniutkie lampy sufitowe - a więc, lampy na każdą kieszeń oraz pod każdy gust

Z pewnością już nie jeden raz odwiedzając sklepiki typu budowlanego, czy też typowo oświetleniowe, zerkałeś na wszelakiego typu lampy, które to są nieodłączną częścią każdego domostwa, nie zależnie od ich "postaci", czyli stojącej, wiszącej czy na ściennej.
LED
Oprawcowane przez: darkday
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na pewno najlepsze oświetlenie to tego typu, dzięki któremu oszczędzamy dużo pieniędzy. takie coś gwarantuje nowa technologia.

Które światło będzie najlepsze? To bardzo poważne pytanie, ponieważ często mamy różne pomieszczenia i różne potrzeby. Czasem wystarczą zwykłe lampy, ale coraz częściej należy zainwestować w nowoczesne oświetlenie led. Powstaje pytanie, w jakich przypadkach jest to wskazane i czy faktycznie opłacalne. Te wszystkie czynniki warto rozważyć, jeśli chcemy być posiadaczami jak najbardziej energooszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.