Obrazy
naklejka na laptop
Oprawcowane przez: Demur
Na podstawie danych z: http://demur.pl

Ozdobne naklejki np. na laptopa

Czeka Cię niebawem odnowienie mieszkania? A może zakupiłeś nowe mieszkanie i teraz zastanawiasz się nad jego urządzaniem? Od czego zaczniesz? Rzecz jasna od posadzek oraz ścian. Masz już jakieś pomysły? Jeśli nie to, zapoznaj się z lekturą artykułu. Dziś na rynku jest bogaty wybór opcji urządzenia mieszkania, a czasy, kiedy ściany były białe oraz „gołe” odeszły do lamusa. Obecnie stawia się na kolory oraz ciekawe ozdoby. Wystarczy jedynie jota fantazji i dobrego gustu, aby Twe ściany zamieniły się w małe dzieła sztuki.
http://fixar.pl/
Oprawcowane przez: http://fixar.pl/
Na podstawie danych z: http://fixar.pl/

Kolorowych snów

Odnosisz wrażenie, że Twoja sypialnia jest zwyczajna? Przeciętna i mdła? Jest na to rada – nadaj nowego wyrazu jej ścianom. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na zdjęcia. Na komputerowych dyskach aż roi się od zdjęć, z którymi wiążą nas piękne wspomnienia. Czas by ujrzały światło dzienne!
pokój dziecka
Oprawcowane przez: amy gizienski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szykowne aranżacje wnętrz - modne lampy kryształowe, jako ikona nowoczesności?

Razem z pojawianiem się w modzie coraz to nowszych wzorów i trendów widać wyraźną tendencję do przenoszenia ich w każdą sferę funkcjonowania. Tak dzieje się orientacyjnie z architekturą i aranżacją wnętrz, gdzie innowacyjne projekty, choćby z branży modowej są weną do kreowania niespotykanych dekoracji, jakie ożywiają i nadają nowomodny styl mieszkaniom i domom, w jakich funkcjonujemy.
Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Na podstawie danych z: www.vox.pl

Czy ozdabianie ścian musi być trudne?

Niemal każdy z nas ma w domu jakiś plakat lub obraz. Często w pokojach wieszamy reprodukcje dzieł najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego wnętrza jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na kupno obrazów.
http://demural.co.uk/
Oprawcowane przez: http://demural.co.uk/
Na podstawie danych z: http://demural.co.uk/

Który wzór fototapety będzie optymalny do twojego mieszkania?

Fototapeta jest cenionym dodatkiem do wnętrz. Nadaje ona powierzchniom zupełnie nowego wyglądu, niwelując ich prostotę i nudę. Fototapety są ozdobione estetycznymi deseniami i widokami, które wzbudzają uwagę i powodują, że projektowane pokoje stają się eleganckie.
dimlab
Na podstawie danych z: http://dimlab.pl/

Czym jest druk na płótnie i jak się różni od innych sposobów wydruku? Jak to tak naprawdę wygląda?

Drukować można na wielu materiałach, też na płótnie. Wiele osób jednak ma tą samą wątpliwość, czyli jak prezentuje się to płótno? Samo bowiem stwierdzenie „płótno” nic nam jeszcze nie definiuje, warto więc bliżej sprawdzić to zagadnienie.
artykuły plastyczne
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jak być artystą malarzem?

Ktoś, kto chciałby malować, natomiast nie wie zupełnie nic o technikach artystycznych, czasami zwyczajnie wstydzi się spytać w sklepie dla profesjonalistów. Od czego począć? Jakich użyć narzędzi?
pokój
Oprawcowane przez: SUPERADRIANME
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aranżacji wnętrz

Koncepcje aranżacyjne wnętrz pomieszczeń oryginalne, ale dobrze jest czasem rzucić okiem na inspiracje w internecie. Nie brakuje wyjątkowych rozwiązań, które przypadają do gustu nawet mającym duże wymagania konsumentom, nieprzerwanie szukających czegoś nowego. Wyjątkowo wykonane obrazy do salonu dostępne są w rozmaitych cenach, natomiast jest ich całe mnóstwo, więc łatwo można znaleźć coś perfekcyjnego dla siebie.
fotopłótno
Oprawcowane przez: tapetenpics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zrobić obraz z fotografii, zakład kserokopii

Sporo osób zatrudnionych w biurze, na co dzień obsługuje sprzęty biurowe typu komputer, skaner, telefaks, niszczarka, kserokopiarka. Fotokopiarki, za sprawą których możemy produkować odbitki dokumentów używane są nie tylko w biurach. Współcześnie na każdym kroku znaleźć zdołamy niemało punktów ksero (Wrocław).
elektroniczne billboardy
Oprawcowane przez: 7 w d
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ekran led zapewnia wspaniałą jakość obrazu

Kiedy zdecydujemy się na wyświetlanie reklam, które powinny się co określony czas zmieniać, to chcemy mieć pewność, że w każdych warunkach będą one dobrze widoczne. Dlatego właśnie poszukujemy takich rozwiązań, które zaoferują nam gwarancję, że konkretna reklama będzie widziana w nocy i przy negatywnych warunkach atmosferycznych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.