Obrazy
pokój dziecka
Oprawcowane przez: amy gizienski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szykowne aranżacje wnętrz - modne lampy kryształowe, jako ikona nowoczesności?

Wraz z ukazywaniem się w modzie coraz nowszych projektów i stylów zauważa się jasną tendencję do przenoszenia ich w każdą dziedzinę funkcjonowania. Tak dzieje się przykładowo z architekturą i urządzaniem wnętrz, gdzie awangardowe projekty, chociażby z branży modowej stają się weną do tworzenia niesamowitych dekoracji, które ożywiają i dodają nowomodny charakter mieszkaniom i domom, w których żyjemy.
Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Na podstawie danych z: www.vox.pl

Czy ozdabianie ścian musi być trudne?

Niemal każdy z nas ma w domu jakiś plakat lub obraz. Często w pokojach wieszamy reprodukcje dzieł najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego wnętrza jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na kupno obrazów.
http://demural.co.uk/
Oprawcowane przez: http://demural.co.uk/
Na podstawie danych z: http://demural.co.uk/

Który wzór fototapety będzie optymalny do twojego mieszkania?

Fototapeta jest popularnym dodatkiem do mieszkań. Nadaje ona murom całkiem nowego charakteru, ograniczając ich skromność i nudę. Fototapety bywają dekorowane pięknymi deseniami i panoramami, które przyciągają spojrzenia i sprawiają, że urządzane mieszkania stają się modne.
dimlab
Na podstawie danych z: http://dimlab.pl/

Czym jest druk na płótnie i jak się różni od innych sposobów wydruku? Jak to tak naprawdę wygląda?

Drukować można na wielu materiałach, też na płótnie. Wiele osób jednak ma tą samą wątpliwość, czyli jak prezentuje się to płótno? Samo bowiem stwierdzenie „płótno” nic nam jeszcze nie definiuje, warto więc bliżej sprawdzić to zagadnienie.
artykuły plastyczne
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jak być artystą malarzem?

Ktoś, kto chciałby malować, natomiast nie wie zupełnie nic o technikach artystycznych, czasami zwyczajnie wstydzi się spytać w sklepie dla profesjonalistów. Od czego począć? Jakich użyć narzędzi?
pokój
Oprawcowane przez: SUPERADRIANME
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aranżacji wnętrz

Koncepcje aranżacyjne wnętrz pomieszczeń oryginalne, ale dobrze jest nierzadko rzucić okiem na inspiracje w internecie. Jest niemało doskonałych ofert, które przypadają do gustu nawet wymagającym klientom, nieprzerwanie szukających czegoś nowego. Ciekawie wykonane obrazy do salonu dostępne są w rozmaitych cenach, a jest ich bardzo dużo, więc z łatwością można znaleźć coś dobrego dla siebie.
fotopłótno
Oprawcowane przez: tapetenpics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zrobić obraz z fotografii, zakład kserokopii

Dużo osób pracujących w biurze, codziennie obsługuje urządzenia biurowe typu komputer, skaner, telefaks, niszczarka, kserokopiarka. Kserokopiarki, przy użyciu których można tworzyć kopie dokumentów używane są nie tylko w sekretariatach. Obecnie co rusz napotkać możemy niemało punktów ksero (Wrocław).
elektroniczne billboardy
Oprawcowane przez: 7 w d
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ekran led zapewnia wspaniałą jakość obrazu

Jeżeli zdecydujemy się na wyświetlanie reklam, które mają się co określony okres przemieniać, to chcemy posiadać pewność, że w każdych warunkach będą one dostatecznie widoczne. Przez to właśnie poszukujemy takich rozwiązań, które zaoferują nam gwarancję, że konkretna reklama będzie widoczna w nocy oraz przy negatywnych czynnikach atmosferycznych.
http://fixar.pl/
Oprawcowane przez: http://fixar.pl/
Na podstawie danych z: http://fixar.pl/

Plusy z kupowania ładnych fototapet do swojego domu

W obecnych czasach każda szanująca się pani jak również pan domu, powinna nieraz przyłożyć się do spraw estetycznych wyposażenia własnego domu. Zadbanie o najmniejsze szczególiki własnego mieszkania, tego typu jak na przykład atrakcyjne ozdoby lub tapety to jeden z istotnych warunków odczuwania perfekcyjnego samopoczucia we własnym domu. Można decydować się na zwyczajne tapety lub też pozwalać sobie na zakup czegoś atrakcyjnego. Doskonałym doborem do ogromu mieszkań czy także budowli może być coś takiego jak fototapety do sypialni.
dimlab
Na podstawie danych z: http://dimlab.pl/

Drukowanie obrazów na płótnie - z jakiego powodu odznacza się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem klientów?

Malowanie obrazu wymaga dużo czasu, szczególnie gdy jest on bardzo skomplikowany. Co najważniejsze, malarz powinien prawidłowo zagruntować powierzchnię, na jakiej maluje, a potem nałożyć niekiedy nawet parę warstw farby. Nie można się wobec tego dziwić, że naprawdę popularne dzieła najczęściej powstawały kilka lat.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.