Energia
oświetlenie ledowe
Oprawcowane przez: BRITOP Lighting
Na podstawie danych z: BRITOP Lighting

Dlaczego warto używać żarówki energooszczędne

Idealnie dostosowane światło potrafi zdziałać wiele, fatalnie - przyniesie odwrotny skutek. I nie jest ważne czy jest to dom, park czy ulica w mieście. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, uspokajać, zaś rachunek za energię nie powinien powodować lekkiego zawrotu głowy. A z tym bywa różnie... Pod warunkiem, że zdecydujemy się na lampy ledowe. Oświetlenie led, choć pojawiło się na rynku stosunkowo niedawno, szybko zdobyło popularność zważywszy na swe najbardziej znaczące zalety – bardzo dużą sprawność (co przekłada się na oszczędności) i długą żywotność (nie zaskoczą nas więc egipskie ciemności).
środowisko to dobro każdego z nas
Oprawcowane przez: Future PR
Na podstawie danych z: Future PR

Metody na ochronę środowiska w mieście oraz w biznesie

Ochrona przyrody to skomplikowany, wieloraki proces. Składa się na niego bardzo dużo przedsięwzięć, praktycznie w każdej sferze naszego życia. Uniwersalnie identyfikuje się to pojęcie z dbaniem o zagrożone gatunki zwierząt oraz roślin bądź ochroną lasów deszczowych w Amazonii. Na terenie Europy także staramy się dbać o równowagę biologiczną, a szczegółowiej - o jej odnowienie. Przykładem może tu być ochrona Rysi, niegdyś ogromnie rozpowszechnionego gatunku zwierząt, dziś praktycznie na granicy wymarcia (w Polsce szacuje się ich ilość na paręset egzemplarzy).
drzwi wewnętrzne
Oprawcowane przez: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Szklane drzwi - połączenie tradycji z awangardowością.

Zastanawiasz się co zrobić, aby twoje miejsce zamieszkania wyglądało bardziej nowocześnie? Wystarczy zamienić drzwi. Każdy producent drzwi szklanychposiada bogatą ofertę produktów z bezpiecznego hartowanego szkła, o bogatej kolorystyce a także fakturze, a także specjalnych okuć i ościeżnic drewnianych albo metalowych, które pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania w tworzeniu prywatnego wymarzonego wnętrza.
lampa sufitowa
Oprawcowane przez: APD Market
Na podstawie danych z: http://www.apdmarket.pl

Oświetlenie LED okazuje się być energooszczędne

Zanim zakupimy lampy do określonego pomieszczenia, powinniśmy zaznaczyć, w jakim stylu pragniemy je urządzić i jaka okazuje się być jego powierzchnia. Tylko wtedy będziemy mogli dobrze dobrać lampy sufitowe...,
Spinning® , domowy rower do Spinningu
Oprawcowane przez: Star Fitness
Na podstawie danych z: Star Fitness

Czy opłaca się zamontować panele słoneczne oraz które wybrać?

Fotowoltaika zaczyna się dziś opłacać, i to bez dotacji. Nowoczesne i dostępne w handlu technologie pozwalają na efektywne działanie paneli solarnych nawet, gdy te przyprószone są przez śnieg.


Czy opłaca się zamontować panele słoneczne oraz które wybrać?

Co więcej, nawet w najgorszym ze scenariuszy, koszt instalacji zwraca się po mniej więcej 7 latach, podczas gdy sama żywotność paneli słonecznych to dwadzieścia pięć lat.
Kontenery z chin
Oprawcowane przez: Deichmann
Na podstawie danych z: Deichmann

Jak wysyłać towary z Chin do Polski?

Każdy chce, aby kupowane poprzez niego i jego rodzinę towary były jak najtańsze. Będzie tak, jeżeli czynniki, które były potrzebne do wytworzenia takiego towaru także będą tańsze.
termometr
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Który termometr wybrać, by cieszyć się bardzo dobrymi skutkami i bezpieczeństwem?

Chcesz skutecznie mierzyć czarmed.pl/? Zdecyduj się na termometr bezdotykowy! Taki termometr pobiera temperaturę płynów, jedzenia oraz kąpieli. Posiada technologię podczerwieni, co natomiast pozwala na higieniczny, komfortowy i natychmiastowy pomiar już nawet w jedną sekundę.
Stycznik

Rozmaite wartościowe wiadomości dotyczące styczników

Stycznik to specjalny elektroniczny łącznik, który jest regulowany mechanicznie. Ma jedno położenie spoczynkowe styków ruchomych. Jest zaprojektowany do załączania i wyłączenia instalacji i do przewodzenia prądu. Działa na podobnej zasadzie co przekaźnik. Potrafi on przekazywać sygnał prądowy albo również napięciowy. Potrafią one posiadać wiele gabarytów w zależności od ich konkretnego przeznaczenia. Jeśli ktoś interesuje się elektroniką, warto, aby dowiedział się więcej o tym, czym są styczniki a, także co mogą one zaoferować.
Żarówka ledowa
Oprawcowane przez: https://www.max-led.pl
Na podstawie danych z: https://www.max-led.pl

Co takiego powinniśmy wiedzieć na temat żarówek led, a także czy warto zmienić tradycyjne żarówki na takie światło?

Zaledwie parę lat temu oświetlenie led kosztowało bardzo dużo i nie każdy był w stanie sobie na nie pozwolić. Sytuacja jednak przybrała nieoczekiwany obrót a standardowe żarówki powoli znikają z rynku. Do tego stanu rzeczy przyłożyła rękę Unia Europejska i jej zaostrzenie norm, dotyczące mocy używanych żarówek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.