Kampanie
promocje
Na podstawie danych z: http://pl.freepik.com/

Jeżeli szukasz metody na oszczędzanie na zakupach żywności – zaznajom się z propozycjami promocyjnymi sieci większych supermarketów w Polsce.

Ceny produktów spożywczych, chemicznych i takich, które mamy możliwość zakupić w polskich punktach sprzedaży, czy marketach – powiększają się z roku na rok. Każdy poszukuje idei na to, aby w pewien sposób ograniczyć wydawanie. Z racji rozprzestrzeniającej się silnej rywalizacji w systemie gospodarczym– punkty sprzedaży oferują akcje zniżkowe i zezwalają odłożyć odrobinę groszy.
billboardy
Oprawcowane przez: Broadway Tour
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który rodzaj reklamy sprawdza się najlepiej? Jak sprawują się reklamy tradycyjne i internetowe? Które są bardziej obiecujące?

Ostatnie 25 lat gospodarczych przemian nie tylko przestawiło naszą gospodarkę z komunistycznej na kapitalistyczną, lecz również zmieniło nasze otoczenie. Jako świadectwo wolności jak grzyby po deszczu zaczęła przejmować przestrzeń reklama zewnętrzna. Kolorowy szyld, świecący neon czy wielki billboard, stały się niezbędnym atrybutem rodzimego krajobrazu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.