Patelnia
Brytfanny
Na podstawie danych z: garneczki.pl

Zestawy kuchenne umożliwiają przyrządzenie dań bez wykorzystywania oleju kuchennego

Brytfanna, to bardzo ważny przedmiot, który stosuje się do przyrządzania różnych sosów, gulaszu, czy też innych płynnych potraw, wymagających tzw. duszenia, aby uzyskały należytą konsystencję i smak. Produkowana jest ona z odpowiedniego materiału, jaki jest wytrzymały na wysoką temperaturę i który przeważnie pozwala na przyrządzanie potraw bez konieczności używania oleju, lub innych tego typu dodatków.
Do tego typu narzędzi kuchennych, które także nie wymagają użycia oleju wlicza się patelnia grillowa. Jest ona najczęściej wytwarzana w ten sposób, że zawiera ona mini ruszt, gdzie układa się kiełbasęoraz inne potrawy grillowe i poprzez to tłuszcz spływa na dno patelni.
Patelnia
Oprawcowane przez: Scanpan
Na podstawie danych z: Scanpan

Wybór najlepszej patelni to wcale nie taka łatwa rzecz. Istotne są czynniki, o jakich się nie wspomina, jak odpowiednia powłoka

Smażenie to jedna z najbardziej istotnych kuchennych czynności. Żeby jej wykonywanie było komfortowe, a przyrządzone jedzenie smaczne i odżywcze, potrzebna Ci dobra patelnia. Jak kupić patelnie, jaka będzie spełniała najistotniejsze wytyczne. Jak kupić, ażeby następnie nie żałować?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.