Czas
ogród - odbitka
Oprawcowane przez: Medialab Katowice
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie masz dobrego pomysłu na zaaranżowanie swego ogrodu? Oto parę wskazówek, które spowodują, że Twój ogród będzie robił ogromne wrażenie!

W obecnych czasach chyba każdy marzy o posiadaniu swojego domu. Jeśli udało Ci się już osiągnąć ów cel, możesz mówić o naprawdę wielkim szczęściu. Niejeden przyjaciel na pewno bardzo Ci zazdrości.
Buty, wiązanie
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jakie będą najbardziej popularne ciuchy nadchodzącej wiosny? Zawodowi styliści mają dla Was garść wskazówek

Dużymi krokami nadchodzi wiosna, dlatego niewątpliwie dobrze już teraz pomyśleć nad zakupem na przykład nowych butów oraz odświeżeniem swojej garderoby. Kiedy temperatura zwiększy się powyżej zera i sięgnie wysokośćkilkunastu stopni, wówczas zwykle wszyscy z ochotą zrzucamy z siebie grube wełniane swetry i wyciągamy z głębi szafy garderobę wiosenną i na lato. Oczywiście w takich sytuacjach trzeba mocno na siebie uważać - nie bez powodu mówi się, że wiosna to czas największej liczby zachorowań - niejednokrotnie wydaje nam się, że jest już tak ciepło, że możemy sobie pozwolić na przykład na chodzenie bez kurtek, jednak po czasie okazuje się, że zdradliwy wiosenny wiatr zrobił swoje.
projekt kuchni
Oprawcowane przez: Karolina Kobosko z Warszawy
Na podstawie danych z: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Co powinno się zrobić, by kupno wyposażenia uczynił kuchnię funkcjonalną?

Pora jesienna nie nastraja pozytywnymi myślami dużej ilości Polaków. Mówi się, że jest to okres wywołujący depresję. Dlatego psychologowie zachęcają do częstych spacerów, a kreatorzy mody do nabycia nowych ubrań. Może jednak warto także zadbać o własne cztery kąty? Przecież to właśnie w domu spędza się sporą ilość czasu. Miejsce zamieszkania musi być dostosowane do potrzeb lokatora. Musi być w podobny sposób użyteczne, ale także powinno spełniać walory estetyczne. Dzięki jego upiększaniu będzie możliwe o wiele lepsze poradzenie sobie ze stanami depresyjnymi.
meble
Oprawcowane przez: Tracey & Doug
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować wygodną sypialnię?

Na pewno każdy, kto urządzał kiedykolwiek mieszkanie bądź dom, wie, że jest to trudne, i jednocześnie niezwykle ciekawe zadanie. W szczególności w przypadku pierwszego swojego mieszkania projektowanie a potem kupowanie wymarzonych mebli i drobniejszych dekoracji jest czymś, co potrafi przysporzyć wiele frajdy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.