Łazienka
Oryginalna łazienka: szkło, ceramika i kwiaty
Oprawcowane przez: Tubądzin
Na podstawie danych z: Tubądzin

O tym jak najlepiej urządzić łazienkę

Każdy gospodarz wie najlepiej jak ważną częścią jego domostwa jest łazienka. To w tym miejscu właśnie oprócz codziennego mycia lokatorzy mogą odprężyć się po ciężkim dniu pracy.
łazienka
Oprawcowane przez: Antado
Na podstawie danych z: Antado

Gdy chodzi o najnowsze trendy to niejeden blog łazienkowy faworyzuje drewno w łazience

W obecnych czasach aranżacja domu ma dla wielu ludzi duże znaczenie. Pragną oni miło odczuwać się w swoim miejscu, skutkiem czego dokładają wszystkich starań, żeby każde pomieszczenie było ciekawie urządzone. Nie da się ukryć, że łazienkę czy też kuchnię jest zdecydowanie ciężej zaaranżować od choćby salonu, albowiem potrzeba połączyć tu funkcjonalność z atrakcyjnym designem.
oświetlenie w łazience
Oprawcowane przez: Aussie Assault
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdą łazienkę można aranżować pięknie, trzeba jedynie zaplanować odpowiedni projekt

Łazienka - jedno z najistotniejszych i najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w mieszkaniu. Jej projekt ma kolosalne znaczenie dla komfortu i użyteczności, jak też dla satysfakcji osób korzystających z sanitariatu, więc jego dopracowaniu winniśmy poświęcić dużo uwagi. Łazienka nie powinna okazać się nudna i szablonowa, można urządzić ją na mnóstwo sposobów, dopasowując jej projekt do indywidualnych warunków metrażowych, możliwości finansowych oraz upodobań lokatorów.
łazienka
Oprawcowane przez: 國豪 徐
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Łazienka idealna to taka, w której każdy człowiek zmęczony po pracy może się zrelaksować i poczuć, że jest u siebie

Dom, gdzie każdy element ma swoje miejsce jest przestrzenią harmonijną, gdzie można liczyć na prawdziwe ukojenie. Jeżeli poszczególne przedmioty, które stanowią wyposażenie są stosownie dobrane, to jak najbardziej wszystko tworzy spójną kompozycję. Nie da się nie docenić uroku tkwiącego w każdym detalu pasującym do całości wystroju, dlatego tak istotne jest, aby krok po kroku przemyśleć, jak ma wyglądać przestrzeń, którą jest np. łazienka. Jak najbardziej ma ona do spełnienia istotną rolę w naszym życiu codziennym i właśnie z tego powodu powinniśmy dołożyć starań, aby była miejscem, dobrze przemyślanym i wyposażonym.
lampa uliczna led
Oprawcowane przez: thisisbossi

To powinieneś wiedzieć, nim nabędziesz żarówki LED

Oświetlenie ledowe, czyli uzyskiwane za pomocą diod LED jak też żarówek led, na stałe wpisało się w aranżacje wnętrz. Można je znaleźć w pomieszczeniu kuchennym, toalecie, przedpokoju, a nawet w garażu.
klasyczne wnętrze
Oprawcowane przez: atl10trader
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesna dekoracja pomieszczeń – kilka wartościowych wskazówek

Podkreślam z góry, poniższy poradnik został napisany przez mężczyznę i dla mężczyzny. W oczach kobiet okaże się pewnie nieco toporny, dla projektanta domów nawet prymitywny. Ja jednak chcę uczynić prostszym panu, który jest odpowiedzialny za wykończenie domu na własną rękę, niełatwy temat, jakim jest wystrój wnętrz.
łazienka
Oprawcowane przez: muffinn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Główne założenia podczas projektowania małych łazienek, jak najlepiej wykorzystać w nich powierzchnię

Aranżacja łazienki w niewielkim pomieszczeniu to dla osoby która ją projektuje często duże wyzwanie. W dużych łazienkach ten problem nie istnieje, jeżeli uda się wygodnie ustawić pralkę, umywalkę i wannę i pozostanie jeszcze trochę miejsca na prysznic, to problemy wykończeniowe będą zupełnie innej natury. Przy łazienkach niedużych największą sztuką jest porozkładanie całości w taki sposób, żeby wnętrze było funkcjonalne i wygodne.
prysznic
Oprawcowane przez: KOŁO
Na podstawie danych z: KOŁO

Jak urządzić niedużą łazienkę? Wrocław to sklepy ze znakomitymi propozycjami

Mieszkania w bloku z reguły nie dają tak dużych możliwości aranżacyjnych, co domy. Mają znacznie mniejszą powierzchnię, dlatego z niejednego rozwiązania należy zrezygnować, także w łazience. Jak w takim razie urządzić niewielką łazienkę, by była funkcjonalna i estetyczna?

Oświetlenie domów

Dobre oświetlenie ma niezwykle dużą rolę w ludzkim życiu. Niedocenianie tej sprawy nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ dobrze dopasowane oświetlenie jest w stanie poprawić samopoczucie. Poza tym przesadnie ostre i niezdrowe oświetlenie może to samopoczucie znacznie zepsuć. Przykładem są niektóre hipermarkety, które oświetlane są z wykorzystaniem jarzeniówek.
łazienka
Oprawcowane przez: ROGALA
Na podstawie danych z: ROGALA

Uposażenie łazienki jest najbardziej istotne

Uposażeniełazienkijest szczególnie ważne, ponieważ najważniejsze będzie to, by mieć wszystkie potrzebne przedmioty. Oczywiście, ważne będzie również to, jak będziemy urządzać łazienkę, rozpatrując to, jaką powierzchnię mamy do zagospodarowania. Wtenczas też wszystko będzie uzależnione tylko i wyłącznie od naszego osobistego punktu widzenia.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.