Łazienka
salon łazienek
Oprawcowane przez: INSTAL-PROJEKT
Na podstawie danych z: INSTAL-PROJEKT

W jakich miejscach wskazane jest poszukać inspiracji na własną łazienkę?

Nie od dziś wiadomo, że wyposażanie przestrzeni domowych to z pewnością bardzo trudne zadanie. Każdy z nas stara się, by mogły one wyglądać się możliwie jak najlepiej, niemniej jednak nie zawsze dysponujemy stosowną wiedzą w tym przedmiocie by zdziałać to efektywnie. Dużo w tym problemie jest nade wszystko uwarunkowane od rodzaju pokoju, jaki będziemy zaopatrywać.
Kabina prysznicowa
Oprawcowane przez: Cesana
Na podstawie danych z: Cesana

W jaki sposób prawidłowo zagospodarować łazienkę oraz kuchnię w świeżo nabytym lokalu mieszkaniowym?

Decydując się na zakup mieszkania czy też domu, nie wolno nam zapominać o jego podstawowym wyposażeniu. Chodzi tu przede wszystkim o wszelkiego rodzaju meble, części armatury łazienkowej, artykuły gospodarstwa domowego w kuchni. Deweloperzy dosyć często oferują lokale mieszkaniowe z większą kuchnią, kosztem powierzchni użytkowej łazienki czy też pozostałych pomieszczeń, tak aby obniżyć koszty. Duży popyt na nieruchomości może występować w dużych ośrodkach miejskich szczególnie w Warszawie.
umywalka
Oprawcowane przez: Valdama
Na podstawie danych z: Valdama

W jaki sposób zaaranżować ciekawą i funkcjonalną łazienkę?

Zaaranżowanie łazienki to niełatwy sprawdzian zdolności aranżacyjnych. Charakter armatury i ceramiki, ich wzór, kolor, materiał powinien być rozważnie wybrany, aby cała aranżacja była spójna.
W stylu sielsko-anielskim – z kolorowymi kwiatami czy nowocześnie – z błyszczącym metalem oraz szkłem? Jaką umywalkę wybrać aby było zjawiskowo? E-sklepy oferują nam szeroki wachlarz asortymentu. Dla każdego wedle oczekiwań: pary mają ogromną umywalkę z dwoma kranami, ekscentrycy misę jak kropla wody, sympatycy najnowszego designu betonowe korytka, a pozostali toaletową komodę.
Fototapety ze zwierzętami, łazienka
Oprawcowane przez: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Jak oryginalnie urządzić łazienkę?

Współczesna łazienka to nie tylko rozwiązania związane z higieną, musi mieć także klimat. Zadbajmy, by była nieschematyczna, prezentowała nasz styl. Jak wyczarować taką przestrzeń?
przykład fototapety
Oprawcowane przez: Wolfgang Wildner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klimatyczne wnętrza – czyli zagospodarowanie pomieszczeń adekwatnie do tego, co nam w duszy gra. Zwróć uwagę na trafne propozycje!

Wielu ludzi lubi przebywać w klimatycznych pomieszczeniach. Rodzi się jednak pytanie, co to są owe klimatyczne wnętrza? Co wpływa na to, że w jednych czujemy się wyśmienicie, a w innych gorzej? Rzecz jasna odpowiedź nie może być jednoznaczna, bowiem każdy z nas jest odrębną jednostką, której może podobać się co innego.
brodzik
Oprawcowane przez: Disegno Ceramica
Na podstawie danych z: Disegno Ceramica

Jeśli w tym momencie aranżujesz własną łazienkę, nie masz jeszcze koncepcji na akcesorium - skorzystaj z szerokiej oferty kolekcji Hansgrohe axor

W dzisiejszych czasach, łazienka, to nie wyłącznie jednolity kolor płytek, pralka, długa kąpiel i umywalnia. Rynek jest bogaty w dużą ilosć możliwości, projekcji, modeli. Nabywcy mają nie małe zadanie, żeby wybrać, w którym stylu i jak wysokim poziomie zrobić sobie własne miejsce higieny. Kluczowym podłożem rozwarstwiania się projekcji łazienek jest rozróżnienie między mniejszymi zakątkami w mieszkaniach w bloku, a dużymi przestrzeniami w wybudowanych domostwach.

Gustowna aranżacja przestrzeni w domku oraz w pracy

Człowiek ma to do siebie, iż uwielbia otaczać się ładnymi rzeczami, a już idealnie jest, jeśli urokowi przedmiotów towarzyszy ich przydatność. Jednym słowem, lubimy kiedy filiżanka z jakiej co rano pijemy kawusię albo w porze wieczoru doskonałą mieszankę herbat jest pięknie wykonana. Powiada się, że o gustach nie prowadzi się dyskusji, można jednak próbować podpowiadać co godne jest zainteresowania, a co możemy - jeżeli nie zignorować - to obdarzyć mniejszą uwagą.
Toaleta dla niepełnosprawnych
Oprawcowane przez: P. i A. Bykowscy
Na podstawie danych z: http://pawelbykowski.wordpress.com/

Mebel łazienkowy pełniący nadzwyczaj ważną rolę w życiu osób niepełnosprawnych

Jak trudne jest życie niepełnosprawnego wie tylko on i jego najbliższa rodzina, która codziennie boryka się z jego problemami. Natomiast zazwyczaj są to osoby o łagodnej osobowości, pełni życiowych pasji. Czerpiący każdą sekundę w stu procentach. Tymczasem wyjątkowo często mają sporo trudności w codziennym życiu. Nadzwyczaj wiele czasu poświęcają na główne czynności życia codziennego niż zdrowy człowiek. Zatem tak wielu ludzi stara się dopomóc niepełnosprawnym. Także duża ilość firm, właśnie z ideą o ludziach niepełnosprawnych, postanawia wyprodukować swoje produkty, jakie będą właściwie przygotowane dla ludzi z trudnościami ruchowymi.
wc
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jak powinna być wyposażona toaleta ogólnodostępna? O jakich sprawach należy pamiętać? Jakie kwestie są najważniejsze?

Jak powinna prezentować się toaleta publiczna i co powinno w niej być? Te pytanie są najważniejsze w okresie zaprojektowania tego rodzaju miejsca? Powinniśmy zdawać sobie sprawę, aby pamiętać o każdym z aspektów, bo będzie on miał znaczący wpływ na wygodę oraz komfort wykorzystania tego typu toalety.
Oryginalna łazienka: szkło, ceramika i kwiaty
Oprawcowane przez: Tubądzin
Na podstawie danych z: Tubądzin

O tym jak najlepiej urządzić łazienkę

Każdy gospodarz wie najlepiej jak ważną częścią jego domostwa jest łazienka. To w tym miejscu właśnie oprócz codziennego mycia lokatorzy mogą odprężyć się po ciężkim dniu pracy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.