Kocyk

Kocyk, a więc kluczowa rzecz dla bobasa.

Dobrze jest posiadać koc dla dziecka. Nie zważając na wiek dziecka trzeba mieć dla niego koc. Nie zawsze trzeba nakrywać dziecko kołdrą i nie wszędzie będziemy w stanie ją zabrać, dlatego warto zaopatrzyć się w koc. Są przeróżne kocyki dla dzieci. Wszystko zależy od tego, jakie koca potrzebujemy. Czy poszukujemy czegoś do kołyski, czy może do spacerówki, a może chcemy mieć koc, który zastąpi nam kołderkę dla naszego malucha. W galeriach handlowych multum jest kocyków, wśród których na pewno znajdziemy koce dla naszego dziecka.
Dziecko
Oprawcowane przez: Haylee Sherwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pomysłowi i zaradni rodzice przygotują pokoik malucha za grosze! Sprawdź ich świetne sposoby!

Wszystko, co jest dostępne w sklepach z produktami dla dzieci, najczęściej jest dla nas piękne, urocze i słodkie i budzi miłe skojarzenia. Kocyki, śliczne ubranka i różne zabawki wyglądają naprawdę zachwycająco, jednak ich ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy. Prezentacje pokoików w katalogach czy ich realizacje w salonach meblowych nie zawsze idą w parze z tym, na co nas stać. Jak rozwiązują ten problem zaradni rodzice?
niemowlę
Oprawcowane przez: JoséMa Orsini
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy muszą kupić nowi rodzice

Kiedy rodzi się niemowlę wszyscy z otoczenia jest podekscytowani. Rodzicedostają prezentami dla dziecka i wszyscy są wniebowzięci, może poza niedosypiającymi rodzicami. Maluchy dają rodzicom popalić, ale jeden uśmiech niczym jakieś czary sprawia , że wszystkie troski idą na bok. Rodzice dbając o dziecko chcą by otrzymywało ono wszystko, co najlepsze, poczynając od kremu po kąpieli, przez smoczek a na kocyku kończąc.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.