Kręgosłup
Wanna z hydromasażem
Oprawcowane przez: Conan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wanna z funkcją masażu - relaks w naszej łazience czy niepotrzebny wydatek?

Świetną sprawą dającą ukojenie naszemu zmęczonemu ciału i pozwalającą się wyciszyć jest przyjemna kąpiel w wannie z masażerem, z aromaterapeutycznymi olejkami, w otoczeniu świec i przyjemnej muzyki. Kąpiele takie to też jeden z punktów obowiązkowych w salonach czy hotelach spa. Mają działanie terapeutyczne, masują i gwarantują odprężenie a do tego mogą też pomóc w rzeźbieniu sylwetki.
biurko
Oprawcowane przez: Maria Eklind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy chcesz, żeby meble twojego dziecka rosły wraz z nim, wybierz regulowane części wyposażenia

Dzieciaki chodzące do szkoły rosną w naprawdę szybkim tempie i opiekunom wielokrotnie trudno bywa uwierzyć, jak bardzo się przemieniają w ciągu paru lat. Naturalnie tak szybki wzrost wiąże się z ciągłą koniecznością nabywania nowej odzieży i obuwia. Także meble zmuszają do wymiany, ponieważ ich wymiary muszą być na bieżąco dopasowywane do wzrostu malucha i jego wygody.
fotel biurowy
Na podstawie danych z: pixabay.com

Idealne fotele do biurek

Gdy aranżujemy swe miejsce pracy musimy pamiętać o paru kwestiach. Otóż początkowo o tej najważniejsze, czyli o własnym zdrowiu. Jedynie przez dobranie właściwego biurka i fotela do wysokości osoby, która będzie z nich korzystała, będziemy mogli odciążyć kręgosłup. Praca siedząca jest dość męcząca dla organizmu. Z tego powodu tak istotne jest, by stanowisko było odpowiednio dostosowane do osoby.
sypialnia
Oprawcowane przez: MACHALA Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: MACHALA Sp. z o.o.

Masz chęć się po prostu wyspać i rano wstać przepełniony energią?

Ale już nie przypominasz sobie w jakiej sytuacji ostatni raz rzeczywiście byłeś w takim stanie? Jest wiele elementów mających wpływ na to, czy wypoczynek będzie efektywny, czy nie dający żadnych wymarzonych rezultatów. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zadbanie o wygodę własnego wypoczynku.
sprzątanie
Oprawcowane przez: Emil .
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fotel biurowy zadba o wzorowy stan twojego kręgosłupa

Praca. Zajmuje ona nam, wprawdzie nie wszystkim, właściwie 1/3, jedną trzecią egzystencji. Można rzec, że dla dużej części społeczeństwa biuro jest drugim domem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.