Rodzice
dla dzieci
Oprawcowane przez: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabawki dla maluchów – czym kierować się kupując faktycznie atrakcyjne artykuły?

Obecnie dzieci mają do wykorzystania dużo interesujących zabawek, o których ich rówieśnicy jeszcze kilkanaście lat temu mogliby wyłącznie pomarzyć. Trzeba jednak pamiętać, żeby wybierać jedynie artykuły najwyższej jakości, dostosowane do oczekiwań maluchów, uzyska się w takiej sytuacji pewność, że zabawki będą nie tylko zapewniały dzieciom rozrywkę, ale staną się dla nich też pewnego rodzaju narzędziem stymulacyjnym.
menażka
Oprawcowane przez: Jean Synodinos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy spodziewamy się potomka - jest to najszczęśliwszy moment naszego życia, gdyż za chwilę będziemy matką

Ciąża to najpiękniejszy czas dla niejednej kobiety. Nosi swe dziecię pod sercem oraz czuje niejeden jego kopniak. Jest to także okres przyjemnych przygotować do przyjęcia nowego członka familii.
wózek
Oprawcowane przez: X-lander
Na podstawie danych z: X-lander

Jakie produkty uwzględnić przy kompletowaniu wyprawki dla noworodka?

Narodziny niemowlęcia to niezwykle ważny moment w życiu każdego rodzica, zwłaszcza, jeśli to pierwsze, długo wyczekiwane dziecko. Rodzice robią wszystko, by przygotować dla noworodka odpowiednią wyprawkę i zaopatrzyć się we wszystkie przydatne akcesoria, które ułatwią im codzienną pielęgnację. Co może się przydać?
Poddasze
Oprawcowane przez: INDECO
Na podstawie danych z: INDECO

Pomysły na aranżację pomieszczenia na poddaszu

Poddasze to dla mnie ulubiony temat! Pewnie myślisz o tym dlaczego? Otóż u moich rodziców znajduje się wielkie, przestronne poddasze, które czeka na zagospodarowanie. Wciąż oczekuję na sprzyjający finansowo moment, by wykończyć maleńki.
Niemowlę
Oprawcowane przez: Giulia Muzio
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Produkty niezbędne rodzicom

Każdy z rodziców musi wyszukać wśród rozwiązań proponowanych przez producentów idealne wyposażenie dla swojej pociechy. Producenci dbają o to, by proponować różnorodne meble dla maluchów.
niemowlę
Oprawcowane przez: JoséMa Orsini
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy muszą kupić nowi rodzice

Kiedy rodzi się niemowlę każdy wokół jest podekscytowani. Rodzice są zasypywani prezentami dla malucha i wszyscy są wniebowzięci, może poza niemogącymi się wyspać rodzicami. Dzieci dają rodzicom w kość, ale swoim uśmiechem niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawia odjąć wszelkie troski. Rodzice dbając o dziecko chcą by miało ono wszystko, co najwspanialsze, poczynając od oliwki po kąpieli, przez smoczek a na kocyku skończywszy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.