Nieruchomości
Okna dla luksusowych nieruchomości
Oprawcowane przez: Internorm
Na podstawie danych z: Internorm

Usługi konsultingowe na rynku nieruchomości

Sektor nieruchomości to trudny teren, szczególnie dla niedoświadczonych inwestorów i klientów prywatnych. Zakup nieruchomości, ich realizacja jak też zarządzanie nimi narzuca konieczność podejmowania odpowiedzialnych i bezpiecznych decyzji.
salon z drewnianymi meblami
Oprawcowane przez: Future PR
Na podstawie danych z: Future PR

Wyposażenie dzisiejszych pomieszczeń mieszkaniowych – rolety w dekoracji okien jako przykład

Nie ulega wątpliwości, że dom jest jedną z najistotniejszych kwestii w życiu każdego człowieka. Nic dziwi to, ponieważ spędzamy w nim zdecydowaną większość swojego czasu, zwłaszcza tego wolnego. Zakup mieszkania jest z reguły największym przedsięwzięciem w życiu przeciętnego człowieka.
nowe mieszkanie
Oprawcowane przez: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prawdopodobnie właśnie dzisiaj jest odpowiedni moment na zakup mieszkania? Sprawdź jakie są mieszkania na sprzedaż w Twojej okolicy

Rynek nieruchomości przez cały czas się powiększa, albowiem każdego roku realizowane są nowe inwestycje. Multum osób zainteresowanych jest mieszkaniem w centrum miasta, zatem najbardziej oblegane są nieruchomości umiejscowione maksymalnie 5 km od centrum.
Kabina prysznicowa
Oprawcowane przez: Cesana
Na podstawie danych z: Cesana

W jaki sposób prawidłowo zagospodarować łazienkę oraz kuchnię w świeżo nabytym lokalu mieszkaniowym?

Decydując się na zakup mieszkania lub domu, nie możemy zapominać o jego niezbędnym wyposażeniu. Mowa jest tu szczególnie o różnego rodzaju meble, elementy armatury łazienkowej, artykuły gospodarstwa domowego w kuchni. Deweloperzy dość często oferują lokale mieszkaniowe z dużą kuchnią, kosztem powierzchni użytkowej łazienki lub też innych pomieszczeń, tak aby obniżyć koszty. Duży popyt na nieruchomości może występować w dużych ośrodkach miejskich szczególnie w Warszawie.
Olimpia Port
Oprawcowane przez: Grupa Archicom
Na podstawie danych z: Grupa Archicom

Jaki będzie nowy rok dla przedsiębiorstw budowlanych?

Lokalny rynek sprzedaży mieszkań bez przerwy ulega ciągłym zmianom. W różnych częściach miasta są budowane nowe osiedla. Wystarczy prześledzić w sieci, jak spora jest dziś ilość ofert sprzedaży. Wklepując tylko "mieszkania Wrocław", otrzymuje się dziesiątki stron ogłaszających się pośredników jak i indywidualnych klientów. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie brak popytu. Ludzie są zachowawczy przy podejmowaniu długofalowych decyzji , w szczególności takich, które w znaczący sposób uszczuplą ich domowy budżet. Dziś rata kredytu hipotecznego to zazwyczaj 1800-2000zł, a brak pewności szybkiego ożywienia gospodarczego nie sprzyja końcowym decyzjom.
mieszkanie w nowoczesnym stylu
Oprawcowane przez: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Designerskie zaopatrzenie , a także dodatki wnętrz z całą pewnością będą doskonale pasować do Twojego nowego mieszkania

Jeżeli razem z małżonkiem do chwili obecnej żyliście w niewielkiej kawalerce, to przypuszczalnie właśnie dzisiaj jest odpowiedni moment na przeprowadzkę. Nie ulega wątpliwości, że niełatwo jest odnaleźć ciekawe, wielkie i ponadto tanie mieszkanie. Nieruchomości od paru lat cyklicznie drożeją, zatem najprawdopodobniej zyskowne będzie kupienie mieszkania] w najbliższym czasie.
Biżuteria diva
Oprawcowane przez: diva
Na podstawie danych z: diva

Praca w geodezji - czy potrzebne są uprawnienia?

Geodeci często łączeni są z pracą na parcelach bądź przy szosach, polegającą na używaniu przyrządów do pomiaru. Oczywiście tak jest, jednakże nie są to wszystkie czynności, które mogą realizować przedstawiciele tego rzemiosła.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.