Nieruchomości
Kabina prysznicowa
Oprawcowane przez: Cesana
Na podstawie danych z: Cesana

W jaki sposób prawidłowo zagospodarować łazienkę oraz kuchnię w świeżo nabytym lokalu mieszkaniowym?

Decydując się na zakup mieszkania czy też domu, nie wolno nam zapominać o jego podstawowym wyposażeniu. Chodzi tu przede wszystkim o wszelkiego rodzaju meble, części armatury łazienkowej, artykuły gospodarstwa domowego w kuchni. Deweloperzy dosyć często oferują lokale mieszkaniowe z większą kuchnią, kosztem powierzchni użytkowej łazienki czy też pozostałych pomieszczeń, tak aby obniżyć koszty. Duży popyt na nieruchomości może występować w dużych ośrodkach miejskich szczególnie w Warszawie.
Olimpia Port
Oprawcowane przez: Grupa Archicom
Na podstawie danych z: Grupa Archicom

Jaki będzie nowy rok dla przedsiębiorstw budowlanych?

Wrocławski rynek sprzedaży mieszkań bezustannie się zmienia. W różnych częściach miasta są budowane nowe osiedla. Wystarczy zobaczyć w sieci, jak ogromna jest aktualnie ilość ofert sprzedaży. Wklepując tylko "mieszkania Wrocław", otrzymuje się setki stron ogłaszających się biur nieruchomości jak i jednostkowych klientów. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie brak popytu. Ludzie są coraz bardziej ostrożni w podejmowaniu długotrwałych postanowień , zwłaszcza takich, które w widoczny sposób przetrzebią ich portfel. Teraz rata kredytu hipotecznego to zazwyczaj 1300-1800zł, a niepewność szybkiego ożywienia gospodarczego nie pomaga ostatecznym ustaleniom.
mieszkanie w nowoczesnym stylu
Oprawcowane przez: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Designerskie zaopatrzenie , a także dodatki wnętrz z całą pewnością będą doskonale pasować do Twojego nowego mieszkania

Jeżeli razem z małżonkiem dotychczas mieszkaliście w niewielkiej kawalerce, to prawdopodobnie właśnie teraz jest stosowny moment na wyprowadzkę. Nie ulega wątpliwości, że niełatwo jest znaleźć interesujące, duże i w dodatku niedrogie mieszkanko. Posiadłości od paru lat cyklicznie drożeją, zatem prawdopodobnie opłacalne będzie kupienie mieszkania] w niedalekiej przyszłości.
Biżuteria diva
Oprawcowane przez: diva
Na podstawie danych z: diva

Praca w geodezji - czy potrzebne są uprawnienia?

Geodeci często kojarzeni są z pracą na parcelach czy przy drogach, polegającą na używaniu przyrządów pomiarowych. Naturalnie tak jest, jednak nie są to wszelkie działania, jakie mogą realizować przedstawiciele tego zawodu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.