Nieruchomości
nowe mieszkanie
Oprawcowane przez: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prawdopodobnie właśnie dzisiaj jest odpowiedni moment na zakup mieszkania? Sprawdź jakie są mieszkania na sprzedaż w Twojej okolicy

Rynek nieruchomości bez ustanku się powiększa, bowiem każdego roku przeprowadzane są nowe inwestycje. Mnóstwo osób zainteresowanych jest mieszkaniem w centrum miasta, zatem najbardziej oblegane są posiadłości położone maksymalnie 5 km od centrum.
Kabina prysznicowa
Oprawcowane przez: Cesana
Na podstawie danych z: Cesana

W jaki sposób prawidłowo zagospodarować łazienkę oraz kuchnię w świeżo nabytym lokalu mieszkaniowym?

Decydując się na zakup mieszkania lub domu, nie możemy zapominać o jego niezbędnym wyposażeniu. Mowa jest tu szczególnie o różnego rodzaju meble, elementy armatury łazienkowej, artykuły gospodarstwa domowego w kuchni. Deweloperzy dość często oferują lokale mieszkaniowe z dużą kuchnią, kosztem powierzchni użytkowej łazienki lub też innych pomieszczeń, tak aby obniżyć koszty. Duży popyt na nieruchomości może występować w dużych ośrodkach miejskich szczególnie w Warszawie.
Olimpia Port
Oprawcowane przez: Grupa Archicom
Na podstawie danych z: Grupa Archicom

Jaki będzie nowy rok dla przedsiębiorstw budowlanych?

Miejscowy rynek nieruchomości ciągle się zmienia. W różnych częściach miasta tworzą się nowe osiedla. Wystarczy zobaczyć w Internecie, jak duża jest teraz liczba propozycji sprzedaży. Wpisując zaledwie "mieszkania Wrocław", dostaje się dziesiątki rekordów anonsujących się agentów nieruchomości jak i indywidualnych klientów. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie brak kupujących. Ludzie są zachowawczy przy podejmowaniu długotrwałych decyzji finansowych majątkowych, przede wszystkim takich, które w znaczący sposób przetrzebią ich portfele. Teraz miesięczna spłata kredytu hipotecznego to w większości wypadków 1300-1800zł, a niepewność koniunkturalnego jutra nie pomaga finalnym decyzjom.
mieszkanie w nowoczesnym stylu
Oprawcowane przez: Scott Jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Designerskie zaopatrzenie , a także dodatki wnętrz z całą pewnością będą doskonale pasować do Twojego nowego mieszkania

Jeżeli razem z małżonkiem dotychczas mieszkaliście w niewielkiej kawalerce, to prawdopodobnie właśnie teraz jest stosowny moment na wyprowadzkę. Nie ulega wątpliwości, że niełatwo jest znaleźć interesujące, duże i w dodatku niedrogie mieszkanko. Posiadłości od paru lat cyklicznie drożeją, zatem prawdopodobnie opłacalne będzie kupienie mieszkania] w niedalekiej przyszłości.
Biżuteria diva
Oprawcowane przez: diva
Na podstawie danych z: diva

Praca w geodezji - czy potrzebne są uprawnienia?

Geodeci nierzadko kojarzeni są z pracą na parcelach czy też przy szosach, polegającą na wykorzystywaniu maszyn do pomiaru. Rzecz jasna tak jest, jednak nie są to wszystkie działania, jakie mogą realizować przedstawiciele tego rzemiosła.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.