Projektant
nad morzem
Oprawcowane przez: Florent LANNOY
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stan przestrzeni domowej oddziałuje pomyślnie na humor, ale także na całokształt ludzkiej egzystencji

Mieszkać należy nie tylko wygodnie, ale i z wielką przyjemnością. Warto zwrócić uwagę, żeby każdy zakupiony drobiazg i mebel nie tylko spełniał własną funkcję, ale też cieszył nasze oczy.
lampa

Chcesz sprawić żeby Twoje mieszkanie było wykończone nieszablonowo? Możesz zaangażować do tego architekta wnętrz!

Wykańczanie nowego mieszkania to na pewno nie bułka z masłem - zwłaszcza jeżeli nie masz na to żadnego pomysłu, a jednocześnie nie wykazujesz większych zdolności w tym kierunku.
dekorator wnętrz
Oprawcowane przez: Electrolux
Na podstawie danych z: Electrolux

Dekorowanie domów – trudna ale i interesująca praca dekoratora wnętrz

Nie wszyscy posiadamy odpowiednie zdolności, aby dobrze umeblować dom. Istnieją osoby, które kształcą się w tej dziedzinie znaczną część własnego życia, a nawet wtedy nie zawsze udaje im się zadowolić klienta.
architekt

Ceniony architekt wnętrz Warszawa jak go odszukać?

Jeśli zależy nam na tym, by mieć piękne mieszkanie powinniśmy pamiętać o tym, żeby zatrudnić architekta wnętrz. Tak, więc naprawdę warto porozglądać się za osobami znającymi się na rzeczy. Powinniśmy pamiętać, że jest wiele biur architektonicznych, gdzie możemy składać zamówienie by zorganizowano nam wnętrze mieszkania. Wiadomo, że architekt wnętrz Warszawa powinniśmy poszukiwać z pewnym wyprzedzeniem.
szklana ława
Oprawcowane przez: Unicon
Na podstawie danych z: Myin.pl

Parę zdań o salonie

W salonie, będącym miejscem odpoczynku i długich rozmów z najbliższymi, harmonia jest szczególnie wymagana. W związku z tym, decydując się na meble do salonu, stawiajmy na komfort i funkcjonalność.
fotel
Oprawcowane przez: Sarah_Ackerman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zaaranżowanie salonu na lata 60-te

Wiele osób urządzając salon wybiera stonowany minimalizm, tudzież na pierwsze lepsze meble z brzegu, które mają tylko w miarę fajnie wyglądać i co istotne mają pomieścić wszystkie szpargały, które chomikujemy od wielu lat. Ale, jeżeli rzeczywiście chcemy mieć fajny salon, to warto go urządzić w jakimś konkretnym stylu na przykład kolorowych lat 60-tych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.