Ogród
gotowanie

Fototapety kwiaty - niewątpliwie fantastyczny sposób na to, żeby nadać swym wnętrzom niezwykły, „wiosenny” charakter

Jesień to bez wątpienia niezmiernie szczególny czas. Matka Natura daje nam mocno w kość. Robi się coraz chłodniej, szybko zapada zmrok, liście opadają z drzew, deszczowa aura za oknem powoli zaczyna się udzielać.
Wystrój
Oprawcowane przez: unbekannt270
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy już jaki kamień do ogrodu nas zainteresuje?

Trzeba powiedzieć, że odpowiednio przygotowany ogród, ma szansę być miejscem, w którym miło będzie się wypoczywało i które okaże się być wizytówką naszej posesji.
pies
Oprawcowane przez: Eamonn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Produkty dla zwierząt – niewidoczne ogrodzenia dla psa

O posiadaniu czworonoga marzy mnóstwo osób, lecz nie wszyscy są świadomi tego, że pies bądź kot to nie jedynie sympatyczny kompan i przyjaciel, lecz również żywa istota, która wymaga systematycznego żywienia, wyprowadzania na spacer, a nawet drogiego leczenia. Masa osób kupuje czworonogi pod wpływem emocji, a w chwili pojawienia się ewentualnych przeciwności losu, pozbywa się go bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Warto w związku z tym przed zakupem dobrze to przemyśleć oraz przestudiować wszelkie za i przeciw naszej decyzji.
domy jednorodzinne
Oprawcowane przez: Vantage Development SA
Na podstawie danych z: Vantage Development SA

Kontrola placu zabaw - a więc, zbudowałeś? A więc kontroluj jakość by było jak najbardziej bezpiecznie!

Wbrew pozorom zbudowanie placu zabaw wewnątrz obecnych czasach, nie bywa tak prościutką sprawą jak kiedyś. W tej chwili wszelkie sprzęty, które to bywają związane z dziecięcą "rozrywką osadzoną na podwórzu", muszą przejść calutki szereg wymagań, które w ostatecznym rachunku dadzą naszym dzieciom jedną rzecz - Bezpieczeństwo.
Żarówki LED
Oprawcowane przez: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ekologiczne oświetlenie uliczne LED

Dziś, kiedy Matka Natura zagrożona jest przez wszechstronną ekspansję ludzi i kiedy – zmuszeni sytuacją ekonomiczną – szukamy oszczędności, gdzie tylko się da, opłaca się czerpać z najnowszych propozycji, bezpiecznych dla natury i dla naszego konta. Takim rozwiązaniem jest na przykład wybór oświetlenia LED.
czujnik temperatury
Oprawcowane przez: tomasz przechlewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaaranżować idealną imprezę dla maluchów?

Zdawać by się mogło, że zaaranżowanie doskonałej imprezy dla malucha jest zadaniem niewykonalnym.


Jak zaaranżować idealną imprezę dla maluchów?

Dzieci, szczególnie mniejsze są bardzo ruchliwe, błyskawicznie się nudzą jak też ciężko jest je zaciekawić na dłuższy moment, dlatego dobrze jest organizację imprezy rozłożyć na parę, dokładnie ze sobą powiązanych punktów.
osiedle
Oprawcowane przez: Vantage Development SA
Na podstawie danych z: Vantage Development SA

Co musi się bez wątpliwości znaleźć się w Twoim wymarzonym ogrodzie?

Jeżeli właśnie wykańczałeś nowy dom, zdecydowanie wiesz doskonale, jak dużo energii oraz pieniędzy trzeba w to włożyć. Zwykle zaczynamy urządzanie nowego domu od kuchni oraz łazienki, a później pomału przechodzimy przez pozostałe pomieszczenia.
ogród - odbitka
Oprawcowane przez: Medialab Katowice
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie masz dobrego pomysłu na zaaranżowanie swego ogrodu? Oto parę wskazówek, które spowodują, że Twój ogród będzie robił ogromne wrażenie!

W obecnych czasach chyba każdy myśli o posiadaniu swojego domu. Jeśli udało Ci się już osiągnąć ten cel, możesz mówić o naprawdę wielkim szczęściu. Niejeden przyjaciel na pewno bardzo Ci zazdrości.
meble ogrodowe

Przydatne dodatki do mebli ogrodowych

Każdy, kto posiada ogródek doskonale wie, że poza roślinkami, o które musimy dbać dobrze byłoby jeszcze pomyśleć o miejscu, w którym dałoby się usiąść i odpocząć. Ogród za domem jest idealnym miejscem, gdy są ciepłe dni, na spędzanie czasu ze znajomymi, czy nawet jedzenie zwykłej kolacji z najbliższymi. Ale żeby te wszystkie miłe spotkania mogły się odbyć niezbędne okażą się meble ogrodowe. Jeżeli kupujemy meble należy po pierwsze sprawdzić, z czego są zrobione.
oświetlenie

Lampki nocne oraz światła najazdowe - cudowne do oświetlenia zewnętrznego

Oświetlenie posesji domu jest tak samo istotne jak oświetlenie wewnętrzne. Jeśli więc masz już dostosowane właściwe oświetlenie łazienki to najwyższy czas zająć się oświetleniem zewnętrznym, na przykład oświetleniem ogrodu, ścieżek bądź tarasu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.