Ogród
gotowanie

Fototapety kwiaty - niewątpliwie fantastyczny sposób na to, żeby nadać swym wnętrzom niezwykły, „wiosenny” charakter

Jesień to niewątpliwie nader szczególny czas. Matka Natura daje nam mocno w kość. Robi się coraz chłodniej, szybko zapada zmrok, liście spadają z drzew, ponura aura za oknem z wolna staje się zaraźliwa.
Wystrój
Oprawcowane przez: unbekannt270
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy już jaki kamień do ogrodu nas zainteresuje?

Potrzeba wiedzieć, że dobrze przyszykowany ogród, może być miejscem, gdzie miło będzie się wypoczywało oraz które będzie wizytówką własnej posesji.
pies
Oprawcowane przez: Eamonn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Produkty dla zwierząt – niewidoczne ogrodzenia dla psa

O posiadaniu czworonoga marzy ogromna masa osób, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pies czy kot to nie tylko świetny kompan jak i przyjaciel, ale także żywy organizm, który potrzebuje systematycznego żywienia, wyprowadzania na spacer, a nawet kosztownego leczenia. Wiele osób kupuje czworonogi pod wpływem impulsu, a w chwili pojawienia się ewentualnych problemu, pozbywa się go bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Trzeba wobec tego przed nabyciem dobrze się zastanowić oraz przestudiować wszelkie za i przeciw naszej decyzji.
domy jednorodzinne
Oprawcowane przez: Vantage Development SA
Na podstawie danych z: Vantage Development SA

Kontrola placu zabaw - a więc, zbudowałeś? A więc kontroluj jakość by było jak najbardziej bezpiecznie!

Wbrew pozorom zbudowanie placyku do zabaw wewnątrz obecnych czasach, nie jest tak prościutką sprawą jak niegdyś. W tej chwili wszelkie sprzęciki, które są powiązane z dziecięcą "rozrywką na podwórzu", są zmuszone przejść calutki szereg wymagań, które wewnątrz ostatecznym rachunku przydadzą naszym dzieciom jedną rzecz - Bezpieczeństwo.
Żarówki LED
Oprawcowane przez: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ekologiczne oświetlenie uliczne LED

W czasach, kiedy Matka Natura zagrożona jest przez wszechstronną ekspansję ludzi i gdy – zmuszeni sytuacją ekonomiczną – szukamy oszczędności, gdzie tylko się da, warto czerpać z najnowszych rozwiązań, przyjaznych dla środowiska i dla naszego konta. Takim rozwiązaniem jest np. wybór oświetlenia LED.
czujnik temperatury
Oprawcowane przez: tomasz przechlewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaaranżować idealną imprezę dla maluchów?

Wydawać by się mogło, że zorganizowanie idealnej imprezy dla malucha jest zadaniem nieprawdopodobnym.


Jak zaaranżować idealną imprezę dla maluchów?

Maluchy, szczególnie mniejsze są nadzwyczaj ruchliwe, błyskawicznie się nudzą jak też ciężko będzie je zaciekawić na dłuższą chwilę, dlatego dobrze jest organizację akcji rozłożyć na kilka, dokładnie ze sobą skojarzonych punktów.
osiedle
Oprawcowane przez: Vantage Development SA
Na podstawie danych z: Vantage Development SA

Co musi się bez wątpliwości znaleźć się w Twoim wymarzonym ogrodzie?

Jeśli właśnie wykańczałeś swój dom, bez wątpliwości wiesz dobrze, jak dużo energii i pieniędzy należy w to włożyć. Zazwyczaj rozpoczynamy urządzanie swojego domu od kuchni oraz łazienki, a następnie stopniowo przechodzimy przez pozostałe pomieszczenia.
ogród - odbitka
Oprawcowane przez: Medialab Katowice
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie masz dobrego pomysłu na zaaranżowanie swego ogrodu? Oto parę wskazówek, które spowodują, że Twój ogród będzie robił ogromne wrażenie!

W obecnych czasach właściwie każdy myśli o posiadaniu swojego domu. Jeżeli udało Ci się już osiągnąć ów cel, możesz powiedzieć o naprawdę ogromnym szczęściu. Niejeden sąsiad na pewno mocno Ci zazdrości.
meble ogrodowe

Przydatne dodatki do mebli ogrodowych

Każdy, kto jest właścicielem ogrodu doskonale wie, że poza roślinkami, o które musimy dbać warto byłoby jeszcze pomyśleć o miejscu, w którym dałoby się usiąść i się zrelaksować. Ogród za domem jest idealnym miejscem, gdy są ciepłe dni, na spotkania ze znajomymi, czy nawet jedzenie zwykłej kolacji z najbliższymi. Jednak by te wszystkie miłe spotkania mogły się odbyć konieczne okażą się meble do ogrodu. Gdy będziemy wybierać meble powinniśmy po pierwsze sprawdzić, z czego są zrobione.
oświetlenie

Lampki nocne oraz światła najazdowe - cudowne do oświetlenia zewnętrznego

Oświetlenie posesji domu jest tak samo znaczące jak oświetlenie wewnętrzne. Jeśli więc masz już dobrane należyte oświetlenie łazienki to najwyższy czas zająć się oświetleniem zewnętrznym, na przykład oświetleniem ogrodu, ścieżek lub tarasu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.