Samochód
Ford Mondeo
Oprawcowane przez: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Plusy i minusy markowych części samochodowych i zamienników

Każdy właściciel auta miał do czynienia z sytuacją, gdy jakaś część wymagała wymiany. Zastanawiamy się wówczas: jakiej jakości części zakupić? Bezpieczniejsze będą nowe, czy używane, oryginalne, czy zamienniki?
wynagrodzenie
Oprawcowane przez: Ttaaj
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Umowy a prowadzenie działalności gospodarczej - jak to wygląda od strony organizacyjnej oraz prawnej? Poznaj informacje, które pozwolą ci powadzić własną działalność

Gdy planujemy mieć własną działalność gospodarczą najczęściej nie do końca wiemy, z czym to jest związane. Posiadamy kłopot, bo nie wiemy, czy damy sobie radę na początku z wszystkimi papierami i z tym, co potem będzie nas czekało. Po prostu nie wiemy zbyt wiele. Dlatego dobrze pójść do księgowej. Jest wiele fajnych opcji, z których nie za każdym razem korzystamy, bo nie wiemy, że możemy. Bojąc się zrobić błąd podcinamy skrzydła rozwoju własnej firmy.
złomowanie aut uszkodzonych
Oprawcowane przez: Icopal S.A.

Nie zawsze pragniemy sprzedawać sami samochód

Jeśli przychodzi do sprzedaży samochodu na inny rodzaj, to tak rzeczywiście do wyboru mamy dwie opcje. Albo sami będziemy próbowali go sprzedać, czy to rozwieszając informacje, lub to zajeżdżając na giełdę, lub normalnie oddamy go do skupu aut, gdzie my od razu zainkasujemy za niego gotówkę i będziemy mieli możliwość zakupić nowe auto, a oni sami będą się zastanawiali w jaki sposób go sprzedać.
samchód na drodze
Oprawcowane przez: Joe Hunt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak często wymieniać filtry w aucie? Przewodnik dla każdego człowieka

Filtry są to podstawowe fragmenty eksploatacyjne każdego auta, natomiast ich regularna wymiana jest obowiązkiem każdego właściciela auta. Często jednak występują nieścisłości, kiedy dokonać wymiany filtrów oraz jak to zrobić? Zapraszamy zatem do lektury naszego zwięzłego przewodnika.
opony
Oprawcowane przez: mjtmail (tiggy)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Marki Pirelli i Goodyear wśród najchętniej wybieranych

Wszyscy funkcjonujący dziś na rynku producenci opon do różnych samochodów, też terenowych, wciąż szkolą się za zakresu nowości. Jedynie dzięki temu mogą podnosić swe kwalifikacje, które umożliwią im tworzenie znacznie trwalszych opon. W pełni przygotowane też do użytkowania w czasie trudnych warunków zewnętrznych opony zimowe Pirelli są rekomendowane przez ekspertów.
samochód
Oprawcowane przez: Falcon® Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne elementy, poprzez które nasz samochód na dłużej będzie zachwycał swoim wyglądem.

Dbanie o pojazd to nieodzowny element życia każdego posiadacza auta. Musimy dbać o jego jak najlepszy stan techniczny. Jednak sprawy dotyczące wyglądu są również ważne.
spora ilość gotówki
Oprawcowane przez: Damian Gadal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kurs pierwszej pomocy winien skończyć każdy z nas, bo nigdy nie mamy pojęcia co może nas spotkać

Życie jest najcenniejszym darem jaki otrzymaliśmy. Niestety spora część ludzi nie wie o tym, iż własne życie należy szanować. Rozumie się samo przez się, że nie za każdym razem uda nam się nad wszystkim zapanować, albowiem wypadki losowe mają miejsce i miejsce mieć będą.
biały volkswagen na parkingu
Oprawcowane przez: Mathew Bedworth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki sposobem możemy zatroszczyć się o atrakcyjny wygląd własnego samochodu?

Większość kierowców zwraca uwagę na wygląd swojego auta, starając się zatroszczyć o jego odpowiednią prezencję. Trzeba zaznaczyć, że w dobie naszych czasów nie jest to kłopotliwe zadanie, bowiem mamy do dyspozycji wiele funkcjonalnych kosmetyków samochodowych. Oprócz nich, powinniśmy zwrócić uwagę na gadżety, które dodatkowo uatrakcyjnią prezencję danego pojazdu.
kierownica samochodu
Oprawcowane przez: Mario von Berg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak się sprawuje Ford Focus MK2? Jakie ma regularnie spotykane mankamenty, co się w nim może zepsuć?

Ford Focus w wersji MK2 pojawił się w 2005 roku. Różne zdania o tym pojeździe były skrajnie, wiele osób było zadowolonych, pozostała część twierdziła o ogromnym rozczarowaniu. Bez wątpienia ten typ Focusa przyzwyczaił do podobnych modeli konkurencji. Trochę szkoda, bo zachwycające nadwozie mogło rekompensować nawet wiele awarii wcześniejszej wersji…
zdrowie
Oprawcowane przez: home&you
Na podstawie danych z: home&you

Z jakiego powodu wylatując na wakacje warto jest postawić auto w takowym miejscu jak parking przy lotnisku Pyrzowice?

Wszelki człowiek pragnie, żeby traktowano go najlepiej jak to jest tylko możliwe. Gdy jedziemy na urlop oraz zatrzymujemy się przykładowo w jakimś pensjonacie, pragnęlibyśmy, aby obsługa była przyjemna oraz aby w takowym obiekcie znajdowały się przynajmniej fundamentalne elementy wyposażenia.


1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.