Samochód
Ford Mondeo
Oprawcowane przez: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Plusy i minusy markowych części samochodowych i zamienników

Każdy posiadacz auta był kiedyś w sytuacji, gdy którąś część trzeba było wymienić. Pojawiają się wtedy wątpliwości: jakiej jakości części zakupić? Bezpieczniejsze będą nowe, czy używane, markowe, czy zamienniki?
wynagrodzenie
Oprawcowane przez: Ttaaj
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Umowy a prowadzenie działalności gospodarczej - jak to wygląda od strony organizacyjnej oraz prawnej? Poznaj informacje, które pozwolą ci powadzić własną działalność

Kiedy myślimy o tym, by założyć swoją działalność gospodarczą często nie do końca wiemy, z czym to się wiąże. Posiadamy problem, bo nie mamy pojęcia, czy damy sobie radę początkowo z całą papirologią i z tym, co później nas czeka. Po prostu nie mamy o tym bladego pojęcia. Tak, więc dobrze zgłosić się do księgowej. Jest wiele ciekawych opcji, z których nie za każdym razem korzystamy, bo nie mamy pojęcia, że można z nich skorzystać. Bojąc się popełnić błąd podcinamy skrzydła rozwoju swojej działalności gospodarczej.
złomowanie aut uszkodzonych
Oprawcowane przez: Icopal S.A.

Nie zawsze pragniemy sprzedawać sami samochód

Jeśli przychodzi do sprzedaży wozu na inny typ, to tak naprawdę do wybrania mamy dwie możliwości. Lub sami będziemy próbować go wyprzedać, czy to udostępniając informacje, lub to jeżdżąc na giełdę, albo po prostu oddamy go do skupu wozów, gdzie my od razu dostaniemy za niego gotówkę i będziemy mieli możliwość wykupić inne auto, a oni samodzielnie będą się namyślali w jaki sposób go sprzedać.
samchód na drodze
Oprawcowane przez: Joe Hunt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak często wymieniać filtry w aucie? Przewodnik dla każdego człowieka

Filtry są to podstawowe elementy eksploatacyjne każdego pojazdu, a ich regularna wymiana jest obowiązkiem każdego właściciela pojazdu. Często jednak występują nieścisłości, kiedy dokonać wymiany filtrów oraz jak to zrobić? Zapraszamy więc do lektury naszego zwięzłego informatora.
opony
Oprawcowane przez: mjtmail (tiggy)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Marki Pirelli i Goodyear wśród najchętniej wybieranych

Wszyscy funkcjonujący dziś na rynku producenci opon do różnych samochodów, też terenowych, wciąż szkolą się za zakresu nowości. Jedynie dzięki temu mogą podnosić swe kwalifikacje, które umożliwią im tworzenie znacznie trwalszych opon. W pełni przygotowane też do użytkowania w czasie trudnych warunków zewnętrznych opony zimowe Pirelli są rekomendowane przez ekspertów.
samochód
Oprawcowane przez: Falcon® Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne elementy, poprzez które nasz samochód na dłużej będzie zachwycał swoim wyglądem.

Dbanie o pojazd to nieodzowny element życia każdego posiadacza auta. Musimy dbać o jego jak najlepszy stan techniczny. Jednak sprawy dotyczące wyglądu są również ważne.
spora ilość gotówki
Oprawcowane przez: Damian Gadal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kurs pierwszej pomocy winien skończyć każdy z nas, bo nigdy nie mamy pojęcia co może nas spotkać

Życie jest najcenniejszym darem który pozyskaliśmy. Na nieszczęście spora część ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, iż swoje istnienie trzeba szanować. Nie ulega kwestii, iż nie zawsze możemy nad wszystkim zapanować, gdyż wypadki losowe mają miejsce i miejsce mieć będą.
biały volkswagen na parkingu
Oprawcowane przez: Mathew Bedworth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki sposobem możemy zatroszczyć się o atrakcyjny wygląd własnego samochodu?

Większość kierowców zwraca uwagę na wygląd swojego auta, starając się zatroszczyć o jego odpowiednią prezencję. Trzeba zaznaczyć, że w dobie naszych czasów nie jest to kłopotliwe zadanie, bowiem mamy do dyspozycji wiele funkcjonalnych kosmetyków samochodowych. Oprócz nich, powinniśmy zwrócić uwagę na gadżety, które dodatkowo uatrakcyjnią prezencję danego pojazdu.
kierownica samochodu
Oprawcowane przez: Mario von Berg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak się sprawuje Ford Focus MK2? Jakie ma regularnie spotykane mankamenty, co się w nim może zepsuć?

Ford Focus w wersji MK2 pojawił się w 2005 roku. Różne zdania o tym pojeździe były skrajnie, wiele osób było zadowolonych, pozostała część twierdziła o ogromnym rozczarowaniu. Bez wątpienia ten typ Focusa przyzwyczaił do podobnych modeli konkurencji. Trochę szkoda, bo zachwycające nadwozie mogło rekompensować nawet wiele awarii wcześniejszej wersji…
zdrowie
Oprawcowane przez: home&you
Na podstawie danych z: home&you

Z jakiego powodu wylatując na wakacje warto jest postawić auto w takowym miejscu jak parking przy lotnisku Pyrzowice?

Wszelki człowiek chce, ażeby traktowano go najwłaściwiej jak to jest tylko prawdopodobne. Gdy jedziemy na urlop oraz zatrzymujemy się np. w pewnym hotelu, chcielibyśmy, ażeby obsługa była miła i aby w takowym obiekcie były co najmniej podstawowe elementy oprzyrządowania.


1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.