Samochód
złomowanie aut uszkodzonych
Oprawcowane przez: Icopal S.A.

Nie zawsze pragniemy sprzedawać sami samochód

Kiedy dochodzi do zmiany wozu na lepszy model, to tak naprawdę do wyboru posiadamy dwie opcje. Lub sami będziemy próbowali go sprzedać, czy to rozdając ogłoszenia, lub to zajeżdżając na giełdę, lub zwyczajnie oddamy go do skupu aut, gdzie my natychmiast otrzymamy za niego gotówkę oraz będziemy mogli wykupić nowsze auto, a oni sami będą się namyślali w jaki styl go sprzedać.
samchód na drodze
Oprawcowane przez: Joe Hunt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak często wymieniać filtry w aucie? Przewodnik dla każdego człowieka

Filtry to podstawowe elementy eksploatacyjne każdego pojazdu, a ich regularna wymiana jest obowiązkiem każdego posiadacza pojazdu. Często jednak występują nieścisłości, kiedy dokonać wymiany filtrów i jak to zrobić? Zapraszamy zatem do lektury naszego zwięzłego przewodnika.
opony
Oprawcowane przez: mjtmail (tiggy)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Marki Pirelli i Goodyear wśród najchętniej wybieranych

Wszyscy działający dziś na rynku producenci opon do rozmaitych samochodów, też terenowych, wciąż szkolą się za zakresu nowości. Tylko dzięki temu mogą polepszać swe kwalifikacje, które umożliwią im tworzenie jeszcze solidniejszych opon. Doskonale przygotowane też do użytkowania w czasie trudnych warunków zewnętrznych opony zimowe Pirelli są rekomendowane przez fachowców.
samochód
Oprawcowane przez: Falcon® Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne elementy, poprzez które nasz samochód na dłużej będzie zachwycał swoim wyglądem.

Dbanie o pojazd to na pewno element życia każdego posiadacza auta. Musimy zadbać o jego doskonały stan techniczny. Jednakże wygląd jest także istotny.
spora ilość gotówki
Oprawcowane przez: Damian Gadal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kurs pierwszej pomocy winien skończyć każdy z nas, bo nigdy nie mamy pojęcia co może nas spotkać

Życie jest najcenniejszym darem który pozyskaliśmy. Na nieszczęście spora część ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, iż swoje istnienie trzeba szanować. Nie ulega kwestii, iż nie zawsze możemy nad wszystkim zapanować, gdyż wypadki losowe mają miejsce i miejsce mieć będą.
biały volkswagen na parkingu
Oprawcowane przez: Mathew Bedworth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki sposobem możemy zatroszczyć się o atrakcyjny wygląd własnego samochodu?

Spora część kierowców zwraca uwagę na wygląd swojego pojazdu, starając się zadbać o jego pożądaną prezencję. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach nie jest to kłopotliwe zadanie, z tego względu, że mamy do dyspozycji wiele funkcjonalnych kosmetyków do pojazdów. Oprócz nich, należy zwrócić uwagę na gadżety, które dodatkowo uatrakcyjnią wygląd danego pojazdu.
kierownica samochodu
Oprawcowane przez: Mario von Berg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak się sprawuje Ford Focus MK2? Jakie ma regularnie spotykane mankamenty, co się w nim może zepsuć?

Ford Focus w wersji MK2 zadebiutował w 2005 roku. Opinie o tym samochodzie były skrajnie, wiele osób było zadowolonych, pozostała część twierdziła o znacznym rozczarowaniu. Tak naprawdę ten typ Focusa upodobnił się do podobnych modeli konkurencji. Niestety, bo piękne nadwozie mogło rekompensować nawet mnóstwo awarii wcześniejszej wersji…
zdrowie
Oprawcowane przez: home&you
Na podstawie danych z: home&you

Z jakiego powodu wylatując na wakacje warto jest postawić auto w takowym miejscu jak parking przy lotnisku Pyrzowice?

Wszelki osobnik chce, żeby traktowano go najwłaściwiej jak to jest tylko prawdopodobne. Gdy jedziemy na wakacje oraz zatrzymujemy się na przykład w pewnym hotelu, pragnęlibyśmy, ażeby obsługa była miła oraz żeby w takowym obiekcie były przynajmniej fundamentalne części wyposażenia.


samochód
Oprawcowane przez: Farrell Small
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dla każdego pasjonata motoryzacji detale jego samochodu mają istotne znaczenie

Obecnie coraz więcej ludzi potrafi pozwolić sobie na samochód prywatny, jaki niewątpliwie ułatwia powszednie funkcjonowanie. Nie da się ukryć, iż ma to istotne znaczenie w szczególności dla rodzin, jednakowoż każdy, kto może przemieszczać się swoim samochodem odczuwa ogromny komfort. Dla każdego pasjonata motoryzacji, szczególnie tyczy się to panów, rozlicznego typu części w aucie mają wielkie znaczenie. Im są ciekawsze i wyższej jakości tym lepiej. Nie można ukryć, że w jakiś sposób oddziałuje to także na samopoczucie i przekonanie, że ma się porządny samochód. Należy pamiętać, że często nieduża odmiana wystarczy, by dodać nawet prostemu modelowi nieco stylu.
biżuteria
Oprawcowane przez: Graphic design 4ustudio
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego typu oleju silnikowego wlewać do samochodu?

Konserwacja silnika samochodowego powinna być prowadzona cyklicznie. Nawet w okresie pierwszych tygodni po zakupieniu auta nie można zaniedbać kontrolowania stanu ilościowego oraz jakościowego oleju silnikowego. Różne motory rzecz jasna będą wymagały stosowania różnych rodzajów oleju.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.