Podłoga
dodatek
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podłoga z desek drewnianych czyli trochę luksusu w twoim mieszkaniu

Mieszkańcy Polski kupują sporą ilość lokali mieszkalnych. Równolegle do wzrostu sprzedaży nieruchomości rośnie także świadomość ludzi jeżeli chodzi o potrzeby i standardy wykończenia własnego mieszkania.
parkiet, podłoga

Czy są jakieś sposoby na uratowanie wiekowych już podłóg w starym budownictwie? Czy warto je od razu zmieniać na nowe?

Kupno domu to ważna decyzja. Z jednej strony jesteśmy zadowoleni oraz z nadzieją podchodzimy to takiego przedsięwzięcia, z innej strony musimy nastawić się na sporo pracy. Tym bardziej gdy zakupiliśmy taki dom, który wymaga jednak remontów. By przyśpieszyć trochę pracę jak również zmniejszyć koszty związane z doprowadzeniem wszystkiego do stanu takiego, który da nam możliwość wprowadzenia się dobrze będzie część rzeczy odnowić.
klinkier
Oprawcowane przez: ATLAS
Na podstawie danych z: ATLAS

Materiały wykorzystywane na podłogi, parę zalet ceramicznego grysu i płytek klinkierowych

Jednym z najbardziej popularnych materiałów używanych na podłogi w przedpokojach, kuchniach i łazienkach są płytki. Bardzo często można je także spotkać na schodach do budynków czy na podłogach centrów handlowych oraz biur. Mają one dużo zalet, a jedną z najważniejszych jest łatwość w utrzymaniu czystości. Mają one odporną na zarysowania, twardą powierzchnię, która równocześnie nie jest wrażliwa na wodę. Dzięki temu da się je bardzo łatwo myć, także za pomocą silniejszych środków czyszczących, więc nie będą się bać żadnych zanieczyszczeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.