Podłoga
dodatek
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podłoga z desek drewnianych czyli trochę luksusu w twoim mieszkaniu

Polacy nabywają coraz więcej mieszkań. Równolegle do wzrostu sprzedaży domów wzrasta również świadomość ludzi jeśli chodzi o potrzeby oraz poziom wykończenia swojego mieszkania.
parkiet, podłoga

Czy są jakieś sposoby na uratowanie wiekowych już podłóg w starym budownictwie? Czy warto je od razu zmieniać na nowe?

Kupno domu to ważna decyzja. Z jednej strony jesteśmy zadowoleni i z nadzieją podchodzimy to takiego przedsięwzięcia, z kolejnej strony musimy nastawić się na sporo pracy. Tym bardziej gdy kupiliśmy taki dom, który wymaga jednak remontów. By przyśpieszyć troszkę pracę oraz zmniejszyć koszty wiążące się z doprowadzeniem wszystkiego do stanu takiego, jakie da nam możliwość wprowadzenia się dobrze będzie część rzeczy poddać renowacji.
klinkier
Oprawcowane przez: ATLAS
Na podstawie danych z: ATLAS

Materiały wykorzystywane na podłogi, parę zalet ceramicznego grysu i płytek klinkierowych

Jednym z najbardziej popularnych materiałów używanych na podłogi w łazienkach, kuchniach czy przedpokojach są płytki. Coraz częściej można je także spotkać na wejściach do obiektów czy na podłogach biur lub centrów handlowych. Mają one dużo zalet, a jedną z najważniejszych jest łatwość w utrzymaniu czystości. Posiadają one odporną na zarysowania, twardą powierzchnię, która równocześnie nie jest wrażliwa na wodę. Dzięki temu da się je bardzo łatwo zmywać, także przy pomocy silniejszych substancji do mycia, więc nie są im straszne żadne zanieczyszczenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.